مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ

ماجرای پسر 16 ساله ای که همزمان با دختر همسایه و دختر عمه اش ازدواج کرد!

ماجرای پسر 16 ساله ای که همزمان با دختر همسایه و دختر عمه اش ازدواج کرد!

چند سال پیش عکسی از یک داماد در کنار دو عروس منتشر شد که بسیار جنجالی شد. این پسر 16 ساله در اتفاقی عجیب همزمان با دختر همسایه و دختر عمه اش که هم سن خودش بودند ازدواج کرد!

 

پسر 16 ساله ایرانی در یک شب با دو دختر ازدواج کرد

هشت سال پیش در روساتی دهمیان کوه سرخ دو عروس بطور همزمان و در کنار همدیگر به عقد پسری 16 ساله در آمدند و هووی هم شدند و در کنار داماد زندگی جدید خود را آغاز کردند.

 

اهالی روستا هیچگاه آبان ماه سال 85 را فراموش نمی کنند. همه به عروسی دعوت بودند و در دل برای خوشبختی دو دختر جوانی که دل به پسری 166 ساله سپرده بودند، دعا می کردند. محمد رضایی مرد دو خانواده شده بود و روز عروسی لبخند بر لبانش نقش بسته بود. او به آرزویش رسیده بود و هم با دختری که خانواده برایش در نظر گرفته بودند، ازدواج کرد و هم با دختر همسایه که از مدت ها قبل دل به او سپرده بود.

ماجرای عجیب ازدواج همزمان پسر 16 ساله با دو دختر بعد از 8 سال

دو عروس خانواده رضایی این روزها صاحب دو فرزند هستند و سال ها در کنار هم با خوبی و خوشی زندگی کرده اند. اگرچه از سه سال قبل به خاطر اختلافاتی که بر سر دعواهای بچه ها بین آنها به وجود آمده بود، ترجیح دادند در همسایگی یکدیگر زندگی کنند، اما هنوز هم عاشقانه به همسرشان عشق می ورزند. محمد 244 ساله، پدر یک دختر و پسر است. او گله داری می کند و بزرگترین دغدغه زندگی اش نداشتن کار و امکانات مناسب زندگی است. او آرزو دارد که از سربازی معاف شود و ادامه می دهد:اگر به 88 سال قبل باز می گشت بازهم با همسرانش ازدواج می کرد. با محمد رضایی دفتر 88 سال زندگی مشترک در کنار همسرانش را ورق زدیم. اگرچه این روزها اختلاف نظر بین دو هوو جدایی انداخته است، اما محمد معتقد است آنها در شرایط سخت و دشوار یکدیگر را فراموش نمی کنند.
آفتاب از بالای کوه سرخ سلام دوباره ای به روستای دهمیان می کند. روستایی که روزگاری 600 خانوار در آن زندگی می کرد، اما شرایط بد اقتصادی و نبود کار مناسب باعث شد تا بیش از 300 خانوار در پی یافتن زندگی بهتر به شهر کوچ کنند. بسیاری از اهالی این روستا کشاورزی می کنند و گندم و جو دو محصول آنها است.

رضایت داماد جوان از ازدواج همزمان با دو دختر بعد از 8 سال زندگی مشترک

محمد رضایی یکی از اهالی شناخته شده روستا است. بسیاری از اهالی و همچنین روستاهای اطراف او را به خوبی می شناسند. آبان ماه سال 85 همه اهالی به عروسی او دعوت بودند، اما این مراسم با دیگر مراسم عروسی تفاوت زیادی داشت. دو عروس کنار داماد 16 ساله نشستند و با مهریه 60 سکه بهار آزادی بله گفتند.
محمد که چند سالی است هر روز صبح گوسفندان را برای چرا به دشت می برد از آن روزها این گونه یاد کرد:16 سالم بود و در خاتون آباد تهران در کارگاه رنگ کاری مبل کار می کردم. تنها مشکلی که داشتم دوری از خانواده بود. در روستای دهمیان که در اطراف سبزوار است، زندگی می کنیم. مدتی بود که پدر و مادرم اصرار داشتند تا ازدواج کنم، اما نمی پذیرفتم تا اینکه وقتی یکبار به روستا بازگشتم، آنها تصمیم گرفتند تا دخترعمه ام را به عقد من در بیاورند. وقتی از تصمیم خانواده آگاه شدم، نتوانستم دلبستگی به دختر همسایه را از آنها پنهان کنم. مدتی بود که به الهام دختر همسایه که یک سال از من کوچکتر بود، دل بسته بودم اما خانواده تصمیم گرفته بودند تا با دختر عمه ام فاطمه که 3 سال از من بزرگتر است، ازدواج کنم. در خانواده ما رسم نبود که بجز دخترهای فامیل بخواهیم با خانواده های دیگر وصلت کنیم. وقتی با اصرار پدر و مادرم مواجه شدم ماجرای علاقه ام به دختر همسایه را به آنها گفتم و شرط کردم در صورتی با دخترعمه ام ازدواج خواهم کرد که آنها به خواستگاری الهام بروند. هیچ وقت روزی که این مسأله را با آنها در میان گذاشتم، فراموش نمی کنم. همه با تعجب به من نگاه می کردند باورشان نمی شد چنین تصمیمی گرفته ام. همان ابتدا همه مخالفت کردند، اما من اصرار داشتم. بالاخره پذیرفتند در صورتی که دختر عمه و دختر همسایه قبول کنند، این کار را انجام دهند. دختر عمه ام پذیرفت، اما خانواده الهام بشدت با موضوع مخالفت کردند. ولی او هم به من علاقه مند بود و بالاخره خانواده اش را راضی کرد و ما به خواستگاری رفتیم. قبل از آن با دختر عمه ام عقد کرده بودم و پس از آنکه همسایه ما نیز با این وصلت موافقت کرد، نیمه آبان ماه برای برگزاری مراسم عروسی تعیین شد. محمد ادامه داد:آن روزها احساس می کردم خوشبخت ترین مرد روی زمین هستم و به خاطر سن کمی که داشتم تصور نمی کردم که اداره دو زندگی همزمان با هم چقدر سخت و همراه با مشکلات فراوان است. روز عروسی فاطمه و الهام با چادر سفیدی که به سر کرده بودند، کنارم نشستند. همه با لبخند به ما نگاه می کردند و عاقد پس از گفتن مقدمات جواب بله را از هر دوی آنها گرفت و از آن ساعت به بعد من مرد دو خانواده شدم.

روی خوش زندگی
تنها نگرانی داماد 16 ساله در آن روزها فقط خدمت سربازی بود، اما وقتی نخستین فرزندش به دنیا آمد پی برد، برای موفقیت در زندگی باید با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کند. محمد سال های اول زندگی را بهترین روزهای عمرش می داند و می گوید:خانه بزرگی داشتیم و همسرانم در دو اتاق مجزا جهیزیه شان را چیدند.
سعی می کردم تا مساوات را بین آنها رعایت کنم گرچه خانواده ام تمایل بیشتری به فاطمه داشتند، اما من سعی می کردم تا نزد الهام باشم. با شروع زندگی دیگر نتوانستم در تهران به کار ادامه دهم و بعد از مدتی به روستا بازگشتم. فاطمه و الهام ارتباط خوبی با هم داشتند به طوری که افراد غریبه باور نمی کردند، آنها با هم هوو هستند و تصور می کردند خواهر هستند. الهام و فاطمه دستپخت خوبی دارند و من یک شب شام میهمان فاطمه ویک شب میهمان الهام بودم. روزها که به دشت برای زراعت و دامداری می رفتم آنها با هم قالی می بافتند و هیچ وقت شاهد دعوا یا ناراحتی آنها از یکدیگر نبودم. یک سال بعد الهام باردار شد و خدا هانیه را به ما داد. شرایط بد اقتصادی مشکلات زیادی برای ما به وجود آورده بود، اما به دنیا آمدن هانیه باعث شد تا همه چیز را فراموش کنم. به خاطر آنکه گله گوسفندان را باید به دشتی دور از روستا می بردم مجبور بودم شب را در کلبه ای سر کنم و روز بعد به خانه بازگردم. هنگام بازگشت به روستا ابتدا به الهام سر می زدم و پس از آن سراغ فاطمه دختر عمه ام می رفتم.
محمد در برابر این پرسش که در این سال ها چه کادویی به همسرانت داده ای و چه کادویی گرفته ای می خندند و می گوید:در این 8 سال زندگی هیچ کادویی به آنها نداده ام و کادویی هم نگرفته ام. آنها کارهای خانه را بین خود تقسیم کرده و سعی می کردند تا زمانی که من به خانه بازمی گردم کاری باقی نمانده باشد. دو سال بعد فاطمه باردار شد و خدا حسین را به ما داد.
وقتی بچه ها بزرگتر شدند اختلاف ها کم کم نمایان شد. البته سعی می کردم تا اگر اختلافی هم بین آنها وجود دارد آن را حل کنم. بارها به خاطر دعوای بچه ها آنها با هم اختلاف پیدا می کردند و هر وقت نزد هر کدام از آنها می رفتم از دیگری شکایت می کرد. الهام بارها به من گفت از اینکه حاضر شده با هوو در یک خانه زندگی کند، پشیمان است. وقتی احساس کردم شرایط مساعد نیست، آنها را از هم جدا کردم. خانه ای را کنار خانه خود درست کردم و فاطمه به آنجا نقل مکان کرد. اما از روزی که آنها از هم جدا شدند، روابط بین آنها تیره و تار شد. در این مدت فقط یکبار با هم مسافرت رفتیم. سفر به مشهد مقدس برای همسرانم به یاد ماندنی بود، ولی من لذت نبردم چون نگران بودم که بین آنها اختلافی پیش بیاید. این تنها مسافرتی بود که رفتیم و از اینکه نتوانسته ام به خاطر تنگدستی دو خانواده ام را مسافرت ببرم، ناراحت هستم. از مال دنیا فقط 40 رأس گوسفند دارم که برای چراندن آنها باید فرسنگ ها از روستا دور شوم. دخترم هانیه وابستگی زیادی به من دارد. در کلاس اول ابتدایی تحصیل می کند و دوست دارم تا آنجا که می توانم شرایط ادامه تحصیل او را فراهم کنم. من تا کلاس سوم درس خواندم و می فهمم که نداشتن سواد و تحصیلات چقدر انسان را از داشتن زندگی بهتر دور می کند.
آرزوی پدر دو خانوداه 
محمد این روزها دغدغه سربازی اش را دارد و می گوید:به خاطر شرایط زندگی نتوانستم به خدمت سربازی بروم و نگرانم که مبادا مرا به خدمت سربازی ببرند و دو خانواده ام بی پناه شوند. در این سال ها با وجود سختی ها و مشکلات زیادی که داشتم از اینکه دو خانواده تشکیل دادم پشیمان نیستم اما اگر به 8 سال قبل بازمی گشتم برای این کار بیشتر فکر می کردم و عواقب آن را نیز در نظر می گرفتم. این روزها همه سختی ها و مشکلات را تحمل می کنم تا به شهر کوچ نکنیم، اما از اینکه کار مناسبی ندارم که بتوانم هزینه های دو زندگی را تأمین کنم، ناراحت هستم. همین نگرانی ها باعث شده است تا فقط به داشتن همین دو فرزند بسنده کنیم. امیدوارم مسئولان استان و شهرستان که می گویند از ازدیاد جمعیت حمایت می کنند، توجهی هم به ما داشته باشند.
آرزوی سفر
الهام صدیقی دختر همسایه ای بود که وقتی فهمید محمد به او دلبسته است، پذیرفت در کنار او و هوویش زندگی مشترکی را آغاز کند. 25 بهار را پشت سرگذاشته اما می گوید به خاطر کار زیاد و رسیدگی به تنها فرزندش متوجه گذران عمر نشده است. این روزها دختر 7 ساله اش به مدرسه می رود و او در غیاب همسرش که همراه با گوسفندان به دشت می رود، قالیبافی می کند. 8 سال از روزی که به محمد بله گفت می گذرد. او از رابطه خوبی که در سال های اول زندگی با هوویش داشت این گونه می گوید:وقتی محمد به خواستگاری من آمد 15 سالم بود. ما 4 خواهر و 55 برادر بودیم. همه می دانستند که دوماه قبل محمد و فاطمه دخترعمه اش به عقد هم درآمده اند اما با وجود این او به خواستگاری ام آمد. همه خانواده با ازدواج ما مخالفت کردند اما من به محمد علاقه داشتم و احساس می کردم او همان مردی است که در انتظارش بودم. محمد ماجرای دخترعمه اش و اصرار خانواده اش برای ازدواج با او را برای من گفت و خواست تا در کنار او و دخترعمه اش زندگی کنم. تصمیم سختی بود اما با وجود این پذیرفتم و با وجود مخالفت همه اعضای خانواده همزمان با فاطمه با محمد ازدواج کردیم و زندگی سه نفره ما در یک خانه روستایی آغاز شد. سال های اول با فاطمه مشکلی نداشتم و کارهای خانه را بین خودمان تقسیم کرده بودیم. وقتی محمد به خانه بازمی گشت سعی می کردیم تا به او محبت کنیم و در این راه باهم حس رقابت داشتیم.
وی ادامه داد:پس از به دنیا آمدن هانیــه زندگی مان شیرین تر شد تا اینکه دو سال بعد فاطمه نیز صاحب پسر شد. مشکلات از روزی آغاز شد که بچه ها در بازی های کودکانه شان با هم دعوا می کردند و دعوای آنها باعث اختلاف بین من و فاطمه می شد.

من و فاطمه با هم قالی می بافتیم و مثل یک خواهر با هم رفتار می کردیم. اما اختلافاتی که خانواده ام قبل از ازدواج آن را پیش بینی می کردند کم کم ما را از هم جدا کرد و همسرم او را در خانه کناری اسکان داد و به این ترتیب بعد از 5 سال من و فاطمه از هم جدا و با هم همسایه شدیم. تا قبل از این اتفاق هیچ وقت با هم قهر نمی کردیم اما در این سه سال سعی کردیم تا کاری به کار هم نداشته باشیم. از این زندگی شکایتی ندارم ولی اگر به 8 سال قبل بازمی گشتم به حرف خانواده ام توجه می کردم و از محمد می خواستم که فقط با من ازدواج کند.

ماجرای ازدواج همزمان پسر جوان با دو دختر

13 فوریه 2017

 • مجردها - با یک کلیک همسر آینده خود را انتخاب کنید
 • چجوري تا عيد 12 کيلو کم کنم؟؟
 • چجوري بدون عمل جراحي بيني خود را کوچک و خوش فرم کنيم
 • بیش از 650 انتخاب برای هدیه روز مادر
 • چجوري ميتونم بدون تزريق ژل و بوتاکس صورتم رو چاق کنم
 • عکس های دختران سوپر نینجای ایرانی! (فیلم)
 • سریال اکیا خلاصه داستان قسمت آخر اکیا و داستان تمام قسمت های سریال اکیا
 • عکس های دختر 17 ساله زیباترین سوپر مدل جهان
 • داستان تلخ تجاوز جنسی به دختر 13 ساله توسط شوهر خواهر!
 • عکس های زیباترین زنان دنیا در سواحل دبی
 • سریال پاتریکس قسمت آخر و تمام قسمت های جسور و زیبا پاتریکس
 • داستان قسمت آخر سریال هسل سریال مادر و تمام قسمت ها
 • با خانواده همسر در دوران نامزدی چگونه باید رفتار کرد؟
 • فال روزانه فال امروز شنبه 9 اردیبهشت 1396
 • عکس نوشته های فاز سنگین دخترانه
 • اطلاعاتی در مورد ریزش مو که خانم ها باید بدانند
 • عکس های بدون آرایش ملکه جذاب ویکتوریا سکرت منتشر شد
 • شکستگی بینی بر اثر ضربه و کج شدن بینی
 • سرطان پروستات | نشانه های سرطان پروستات و درمان پروستات
 • زندگینامه امیر تتلو و عکسهای امیر تتلو و همسرش
 • رحم مصنوعی نیز ساخته شد! + عکس و فیلم رحم مصنوعی
 • خواص فسفر | خاصیت فسفر برای بدن چیست ؟
 • راز شوم فیلم رابطه جنسی رئیس شرکت با کارمند زن جوان
 • روزی 2 عدد موز بخورید تا معجره اش را ببینید
 • اس ام اس عاشقانه بی تابی و بی قراری برای عشق و یار
 • این عوامل باعث کاهش میل جنسی و سرد مزاجی می شوند
 • طرز تهیه شنیسل روسی
 • دانلود آهنگ جدید رضا صادقی بنام من با توام
 • گوجه فرنگی | آشنایی با خواص شگفت انگیز گوجه فرنگی
 • برای سلامت دستگاه گوارش این 9 نکته را رعایت کنید
 • فیلترشکن وی پی ان چیست؟ VPN چه فواید و چه ضررهایی دارد؟
 • لذت بردن از رابطه جنسی دهانی توسط زوجین
 • داغترین ها

 • تیم ستارگان میلان وارد تهران شد/ حضور تماشاگران ایرانی در فرودگاه
 • علائم و درمان شپش ناحیه تناسلی در زنان و مردان
 • عکس علی بازیگر سریال شمیم عشق در کنار پسرش
 • چند عکس دیدنی از کودکی بهرام رادان
 • عکس های داغ سوگل قلاتیان و بیوگرافی سوگل قلاتیان
 • اس ام اس شاد و غمگین خاطرت دهه شصتی ها!
 • دیدنی های و جاذبه های گردشگری در اطراف تهران
 • بیوگرافی و عکس های مدهوری دیکشیت
 • کدهای آهنگ پیشواز ایرانسل به مناسبت ماه محرم
 • عکس های دختری که در حال تبدیل شدن به درخت است!
 • مدل لباس های خسته کننده آنجلینا جولی در فرش قرمز
 • عکسهای جدید دختری که دماغ و گوش نداشت!
 • عکسهای زیبا از نجیب ترین حیوان دنیا
 • پیام رسانی با قابلیت تماس صوتی با Talkray تالک ری
 • عکس های نشست خبری فیلم سینمایی رستاخیز
 • میزان مبلغ جریمه مشمولان برای معافیت سربازی
 • بیوگرافی شکیرا + عکسهای شکیرا
 • عکسهای زیبا از اهواز در شب
 • بیوگرافی و عکس شهرزاد کمال زاده نقش بهاره سریال راه طولانی
 • بازی ضعیف ایران و نتیجه دلخواه قطر در آزادی
 • اس ام اس تبریک مبعث پیامبر(ص)
 • لغو کنسرت مازیار فلاحی دقایقی پیش از آغاز
 • مدل لاک ناخن دو رنگه زیبا
 • بیوگرافی بازیگر نقش سلیم در سریال حریم سلطان
 • دختران خیابانی و بیماری ایدز
 • بستن تبلیغ
  بستن تبلیغ