گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سبک زندگی / مدل آرایش و زیبایی / مدل موی سلبریتی ها در مراسم عروسی
loading...

مدل موی سلبریتی ها در مراسم عروسی

مدل موی سلبریتی ها در مراسم عروسی

مدل موی سلبریتی ها در مراسم عروسی

این مدل های بافته که ملهم از مدل موهای عروس هستند، بسیار رمانتیک و ظریف هستند و توجه هر کسی را در همان نگاه اول جلب می کنند. به همین دلیل است که ستاره ها اغلب این مدل ها را برای فرش قرمز انتخاب می کنند و عروس ها نیز این مدل ها را برای روز بزرگ زندگی شان انتخاب می کنند. در اینجا مدل های محبوبمان را جمع آوری کرده ایم.

نیکول کیدمن

مدل موی ستاره ها در مراسم عروسی , مدل های بافته

موی موج دار نیکول کیدمن در رشته های باریک بافته شده و پشت سرش بطور مارپیچ شینیون شده است.

فَن بینگ بینگ

مدل موی ستاره ها در مراسم عروسی , مدل های بافته

فن که همیشه در دنیای بازیگری و فشن بسیار محبوب است، مدل موی جمع و بافته را برای فرش قرمز انتخاب کرده است. این مدل بسیار رمانتیک و زیباست. بافت ها از جلوی سر او شروع شده و در پشت سرش یک شینیون کوچک درست کرده اند.

شریل کول

مدل موی ستاره ها در مراسم عروسی , مدل های بافته

عروس هایی که لباس های پشت باز را دوست دارند می توانند پشت موهایشان را باز بگذارند یا ببافند و آویزان کنند. شریل کول برای فرش قرمز کن، لباس پشت باز زیبایی انتخاب کرده بود و پشت موهایش را در فواصلی با روبان بسته بود.

هیدن پنتیر

مدل موی ستاره ها در مراسم عروسی , مدل های بافته

عروس ها بجای آنکه روی سرشان تاج بگذارند می توانند بافت تل مانند روی سر را انتخاب کنند. قبل از شروع بافت، باید کل موها اتو شده و صاف شوند تا بافتن آنها راحت تر شود. بافت باید به سمت زیر باشد نه رو، تا نیمدایره ای بافته روی سر تشکیل شود.

جسیکا آلبا

مدل موی ستاره ها در مراسم عروسی , مدل های بافته

جسیکا مدل کلاسیک شینیون را انتخاب کرده و برای مدرنتر کردن آن، یک بافت به شکل مار از پشت سرش به سمت بالا زده است. برای درست کردن این مدل، اول از بالای گوش موهای پشت را بطور افقی به دو نیم تقسیم کنید و نیمه بالایی را شینیون کنید. بعد نیمه پایینی را به سمت بالا ببافید.

کیتی پری

مدل موی ستاره ها در مراسم عروسی , مدل های بافته

استایلیست موی کیتی پری برای زیباتر کردن موهای مشکی او، از یک برگ طلایی رنگ هم کمک گرفته است. او برای دادن حالت دولچه گابانا به موهای کیتی، یک هدبند طلایی منحصر بفرد به موهای او زده است. برای این مدل، باید موها را بطور عمودی به دو نیم تقسیم کنید و هر دو سمت را بافت فرانسوی بزنید و سپس آنها را به سمت هم تا کنید تا بالای سر جمع شوند و تلی تشکیل دهند.

کِری واشینگتن

مدل موی ستاره ها در مراسم عروسی , مدل های بافته

استایلیست کری واشینگتن یک نیمه شینیون برای او درست کرده است. از آنجائیکه مدل بافت روی موهای تیره زیاد معلوم نیست، برای او اکستنشن رنگی هم کار کرده تا توجه را به بافت او جمع کند.

کریستن استوارت

مدل موی ستاره ها در مراسم عروسی , مدل های بافته

مدل موی کریستن حالت زیبایی برای عروسی های ساحلی یا مناطق مرطوب دارد. برای آنکه بافت شما حالت پُرتری داشته باشد باید از محصولات حجم دهنده استفاده کنید. یادتان نرود که بعد از بافت هم باید آن را پوش بدهید تا کلفت تر نشان دهد.

لی میشل

مدل موی ستاره ها در مراسم عروسی , مدل های بافته

این مدل برای عروس های ماجراجویی که چیزهای متفاوت را دوست دارند مناسب است. این مدل هم شیک است و هم برای عروس با تور بلند، راحت تر است. بعد از آنکه عروس تور سرش را درمی آورد، زیبایی این مدل در پشت سر خودش را نشان می دهد.

مینکا کِلی

مدل موی ستاره ها در مراسم عروسی , مدل های بافته

مدل موی مینکا بسیار رمانتیک و مخصوص مراسم اعیانی و تجملی است. برای آنکه روی بافت موهایش تأکید شود، یک عدد گردنبند را باز کرده و روی موهایش سنجاق کرده اند. البته گردنبند مربوطه باید حلقه های زیادی داشته باشد تا سنجاق ها آن را روی سر محکم کنند.

سلما هایک

مدل موی ستاره ها در مراسم عروسی , مدل های بافته

دو بافت باریک روی شینیون سلما به موی او حالت رب النوع های یونانی داده اند. برای این مدل شینیون باید بخش های مختلف موها را شل ببافید تا حجم بگیرد و سپس همه آنها را شینیون کنید و دو بافت باریک را از روی کل آنها بگذرانید.

تیلور سوئیفت

مدل موی ستاره ها در مراسم عروسی , مدل های بافته

این ستاره موزیک کانتری برای فرش قرمز مدل بافت پریشان را انتخاب کرده است. برای درست کردن این مدل، از دو طرف گوش باید شروع به بافتن کنید و آنها را بالای سر بهم برسانید. بعد باید از زیر موها دو نیم بافت فرانسوی ببافید. یعنی از هر سمت چند رشته مو بردارید و به بافت اضافه کنید تا زیر موها بافته شود و حالت یکنواخت و سبدمانند بگیرد. یادتان نرود که موهای کوتاه را بگذارید پریشان بماند و اسپری نزنید و نخوابانید.

زوئی سالدانا

مدل موی ستاره ها در مراسم عروسی , مدل های بافته

این مدل برای عروس هایی که سادگی را دوست دارند و راحتی را بر تجمل و پیچیدگی ترجیح می دهند، مناسب است. عروس هایی که دوست ندارند زیاد تغییر کنند و می خواهند صورتشان بیشتر خودش را نشان دهد، نیز این مدل را دوست دارند. بعد از آنکه موها را کاملاً سشوار کشیدید و به آن حجم دادید، به آن موج بدهید و یک بافت باریک از یک طرف سر، در بالای گوش، شروع کنید و در سمت دیگر سر آن را سنجاق کنید.
منبع:برترین ها

loading...

15 دیدگاه ها

 1. عاشقشونم> تیلور.شریل کول .کتی فقط تو عکسش زیاد خوب نیفتاده ولی خوشگله و عاشقشم.جسیکا آلبا.

 2. کیتی پری……عـــــــــــــــاشــــــــــــقــــــــــتــــــــــم!

 3. عاشق کتی ام خیلی خوش هیکل ودوست داشتنیه.و عاشق صداشم و..همه چیشو دوست دارم.

 4. تیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــور عاشقتم نفس!

 5. مدل موی عروسای اینا چقدر سادس یا کشورای اروپایی.البته بهتره. یه عروس دیده بودم نمیدونم چی فکر کرده بود که با اون مدل موی نافرمش خیلیهم راضی بود.

 6. منظورم یه مدل موی عجیبو غریبی بود که بالای سرش تقریبآ شبیه تیغای جوجه تیغی بود

 7. سلام داداشي..ضمن تاييد نظر امير حسين جووون منم اضافه ميكنم كه تيلور هم خيلي باحاله..من خيلي دوسش دارم

 8. به به آقا حامد گل نور افشانی کردی پستو.خیلی ممنون از نظرت. منم کاملآ باهات موافقم .,لایک حامد جان.

 9. قربونت برم امير حسين جان..لطف داري عزيزم
  xo..xo

 10. فقط کیتی عشقه.

 11. خدا نکنه حامد جان.تا اونجایی که شناختمت فهمیدم خیلی با شخصیتی به 3دلیل:1 ..تاحالا به کسی بی احترامی نکردی 2..وقتی عاشق هنرمندی هستی متعصبانه روش رفتار نکردی جوری که بخوای نظرتو تحمیل کنی و3 ..نمیدونم کیا رو دوست نداری ولی ندیدم حتی اگه از کسی خوشت نمیاد بخوای ازش بد بگی و افراط کنی تو بد گفتن.امیدوارم اونایی ه که یکم تند رو هستن تعادل تورو داشته باشن

 12. خدا نکنه حامد جان.تا اونجایی که شناختمت فهمیدم خیلی با شخصیتی به 3دلیل:1 ..تاحالا به کسی بی احترامی نکردی 2..وقتی عاشق هنرمندی هستی متعصبانه روش رفتار نکردی جوری که بخوای نظرتو تحمیل کنی و3 .. ولی ندیدم حتی اگه از کسی خوشت نمیاد بخوای ازش بد بگی و افراط کنی تو بد گفتن.امیدوارم اونایی ه که یکم تند رو هستن تعادل تورو داشته باشن

 13. دیگه داری خجالتم میدی امیر حسین عزیز..
  خوبی از خودته…شما اینقد بامرامی که همین مرامت آدمو جذب میکنه..
  اتفاقا منم به همین دلایل ازت خوشم اومده
  مثه تو کمتر جایی پیدا میشه
  یه دونه ای امیر حسین

 14. کیتی خوشگله ولی خوش هیکل نیست تازگیا چاق شده
  تیلورم خوبه
  چریل هم که اصن نگو من به سلیقه ی اشلی کول مینازم !! البته همه ی بازیکنای چلسی خوش سلیقه ان

 15. كريستين عاااااااششششششششششققققققققققتتتتتتتتتتمممممممممم
  اما واتسون خيليييييييييييييييييييييييي دوست دارممممم
  هايدن پنتير هم عاليييييييييييييييييييههههههههههههههههههههههه خيلييييييييييييييييييي دوسش دارم
  جسيكا و فن و سلما و مينكا و نيكول هم خوبن
  از تيلور هم بدم نمياد
  كيتي هم خوشگله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *