گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار سلبریتی ها / مردم آمریکا خواستار اخراج جاستین بیبر شدند+تصاویر
loading...

مردم آمریکا خواستار اخراج جاستین بیبر شدند+تصاویر

مردم آمریکا خواستار اخراج جاستین بیبر شدند+تصاویر

مردم آمریکا خواستار اخراج جاستین بیبر شدند+تصاویر

“جاستین بیبر” “Justin Drew Bieber” متولد مارس سال 1994 خواننده نوجوان کانادایی است که در سال 2008 به خاطر پست ویدئوهایی در یوتیوب به شهرت جهانی رسید.

مادر جاستین (پاتی مالت) در 17 سالگی جاستین را از فردی به نام “جک بیبر” باردار می شود، به همین دلیل، پدر جاستین در همان کودکی به دلیل نداشتن هیچ قید و بندی به خانواده، جاستین و مادرش را به حال خود رها می کند.

در همان روزهای اولیه که ویدئوهای منتشر شده بیبر در فضای مجازی مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده بود، عوامل رژیم صهیونیستی نیز دست به کار شده و با پیشنهادات اغوا کننده، به بهانه پرورش جاستین، مادر وی را قانع کردند تا جاستین را نزد خود تربیت کنند.

هنگامی که جاستین تنها 13 سال داشت، “اسکوتر بران” “Scooter Brown”، مهره‌یاب معروف آمریکایی-اسراییلی، بیبر را شناسایی کرده و پس از رایزنی با خانواده او، این نوجوان کم سن و سال را تحت تربیت خود قرار می‌دهد.

اسکتور بران که اکنون مدیر برنامه و همه‌کاره جاستین بیبر است به عنوان پدر صهیونیست این نوجوان شناخته می شود.

وی چنان تاثیری روی جاستین گذاشته است که بیبر در تمام کنسرت‌های خود آداب صهیونیست‌ها را به جا آورده و علائم و نشانه‌های صهیونیستی را در لباس‌ها و خالکوبی های خود طراحی می کند. به علاوه، در سال 2011، با هماهنگی اسکوتر و حمایت‌های مالی بنیاد شیمون پرز، جاستین کنسرتی را در سرزمین‌های اشغالی برگزار کرد.

  مردم آمریکا خواستار اخراج جاستین بیبر شدند+تصاویر

به هرحال در حال حاضر به خاطر آثار سوئی که این فرد بر روی جوانان امریکایی داشته است، شهروندان امریکایی برای صیانت از فرهنگ خود و همچنین خطراتی که این فرد برای جامعه آنان داشته است بالغ بر 175 هزار امضا داشته اند تا موجبات اخراج و لغو کارت سبز این خواننده صهیونیستی را فراهم آورند.

 مردم آمریکا خواستار اخراج جاستین بیبر شدند+تصاویر

در مقابل طرفداران جاستین کمتر از 1000 امضا داشته اند و فاصله ای طولانی با موافقین اخراج وی دارند. آنها به بالغ بر 99 هزار امضا نیاز دارند.

 مردم آمریکا خواستار اخراج جاستین بیبر شدند+تصاویر

منبع: دیده بان

 

loading...

7 دیدگاه ها

 1. وا!فقط مونده بود جاستین به صهیونیست ربط پیدا کنه!

 2. زنده بادمایکل جکسون!
  مرگ برجاستین بیبرپرادعا

 3. وای الی جان حیف اسم مایکل نیست؟؟بذازیش کنار اسم این آدم!!اسم مایکل مقدسه حرمت داره ..اسطوره بود..دیگه هم تکرار نمیشه ..هیچوقت ..

 4. بنظر من جاستین با اینکه استعدد و قیافه ی خوبی داره ولی جزو اون افرادی هست که با معروف شدن اصلیت خودشونو گم میکنن البته بیچاره تقصیری هم نداره مدیر برنامه که اسراییلی باشه کار تمومه ….در هر حال از خدا برای همه جوانان از جمله خودم آرزوی می کنم که هیچ وقت اغفال و گمراه نشوند …..

 5. امیرارسلان

  خیـــــــــــــــــیلی چندشه.

 6. واااااااای نه نباید جاستین جونم صهیونستی میشد ازش بدم اومد ولی عاشقش بودم

 7. اووووووووف بمیرم واس سلنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *