گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار سلبریتی ها / معرفی ستارگان کمرو و خجالتی هالیوود! +عکس
loading...

معرفی ستارگان کمرو و خجالتی هالیوود! +عکس

معرفی ستارگان کمرو و خجالتی هالیوود

همه این بازیگران، خواننده ها، کارگردانان و مدل ها بسیار معروف هستند و در عین حال خودشان اعتراف می کنند که خجالتی هستند. ولی چرا یک فرد خجالتی باید وارد صنعت سینما و سرگرمی شود و همیشه جلوی دوربین رسانه ها و خبرنگاران و در دید عموم مردم باشد؟ وقتی از آنها این سوال را می پرسیم، جوابشان این است که وقتی می خواهند نقشی در یک فیلم یا سریال بازی کنند یا کنسرت بدهند یا جلوی دوربین عکاسان قرار بگیرند، مجبور می شوند خجالت را کنار بگذارند و خودشان نباشند. در مصاحبه ها و تاک شو ها می بینیم که وقتی این ستاره ها خودشان هستند نیز بسیار عصبی و ناراحت هستند. وبسایت therichest.com لیستی از ستاره های کمرو و خجالتی را تهیه کرده که در زیر به آنها اشاره نموده ایم.

15. ونسا هاجنز
ونسا به عنوان یک بچه ستاره از همان ابتدا دختربچه ای خجالتی بود و هرگز نتوانست با خجالتی بودنش کنار بیاید. در مصاحبه ای که او اخیراً با مجله Glamour داشته اعتراف کرده: «وقتی کوچیکتر بودم، خیلی خیلی خجالتی بودم. هنوزم از بعضی چیزا می ترسم. رفتن به مراسم مختلف و رویدادهای مهم هنوزم مضطربم می کنه.»

 اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره های خجالتی هالیوود

 14. کریستن استوارت
استوارت ادعا می کند که شهرت او بخاطر زودجوش نبودنش بخاطر این است که او خیلی کمرو است. استوارت می گوید: «تو مصاحبه ها خیلی احساس ناراحتی می کنم چون باید در مورد خودم حرف بزنم.» کریستن اغلب با صفت هایی مانند “بی ادب” و “دیرجوش” توصیف می شود، ولی به نظر ما، کریستن فقط توانایی اینکه شخصیتی اجتماعی باشد را ندارد.

 اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره های خجالتی هالیوود

 13. سلنا گومز
سلنا قبلاً ستاره محبوب کانال دیزنی بود. البته همه خوشحالند از اینکه او تبدیل به چیزی مانند مایلی سایرس نشد. او اولین تست بازیگری اش را از یاد نمی برد و در مورد آن اینطور می گوید: «اولین تست من اصلاً خوب پیش نرفت. خیلی بد بود. جلوی یک سری آدم کت و شلوار پوش تو دیزنی تست دادم و حس می کنم واقعاً خراب کردم. خیلی طول کشید تا بی خیالش بشم.»

 اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره های خجالتی هالیوود

 12. جانی دپ
شاید دلیل اینکه جانی دپ این همه نقش خجالتی را قبول می کند همین کمرو بودنش باشد. او می گوید: «من خجالتی، شکاک و هر صفتی که بخواین براش بکار ببرین هستم. من از شهرت متنفرم. هر کاری از دستم برمیومد انجام دادم تا ازش دوری کنم.»

 اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره های خجالتی هالیوود

 11. جسیکا سیمپسون
جسیکا بیش از ده سال است که معروف شده است. او فراز و نشیب های زیادی را طی کرده و می گوید: «من آدم خیلی کمرویی هستم، ولی معتقدم خدا بهم استعدادی داده که باید با دیگران اونو قسمت کنم.»

 اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره های خجالتی هالیوود

10. استیون اسپیلبرگ
مشخص است که پشت دوربین بودن همیشه برای اسپیلبرگ از اینکه جلوی دوربین باشد راحت تر بوده است. اسپیلبرگ در این باره می گوید: «من هیچ وقت با خودم احساس راحتی نداشتم، چون هیچ وقت بخشی از اکثریت نبودم. همیشه حس می کردم دست و پا چلفتی و خجالتی هستم و از شتاب زندگی دوستام دور بودم.»

 اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره های خجالتی هالیوود

9. جسیکا آلبا
جسیکا خیلی ساده اعتراف می کند: «من دوست ندارم در مرکز توجه باشم.» حالا او به عنوان یک مادر و یک همسر احساس راحتی بیشتری می کند و بعد از گذشت سالها اعتماد به نفس بیشتری بدست آورده است. شاید دلیلش این باشد که او هرگز از بدلکار کمک نمی گیرد و در کونگ فو و مهارت های دیگر استاد است.

 اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره های خجالتی هالیوود

 8. کیرا نایتلی
کیرا در مورد خجالتی بودنش اینطور می گوید: «من تو مهمونی ها افتضاحم. همیشه یه گوشه می شینم. یه گوشه می شینم و یه نفرو پیدا می کنم و باهاش حرف می زنم. کلاً تو این چیزا خوب نیستم.»

 اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره های خجالتی هالیوود

 7. برد پیت
برد پیت خودش اعتراف کرده که آدمی خجالتی است. او گفته که نقش هایش به او کمک می کنند تا توجه مردم از خود واقعی او دور شود. البته دلیل این حرف او هم کاملاً مشخص است، زیرا برد و آنجلینا، هر قدمی که برمی دارند و هر کاری که می خواهند بکنند در معرض دید مردم و مرکز توجه آنها قرار می گیرند.

 اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره های خجالتی هالیوود

 6. جولیا رابرتز
جولیا رابرتز با کلاس رفتن از پس خجالتش برآمده است. او با خودش مشکلی ندارد و همیشه جلوی دوربین ها طبیعی رفتار می کند. او پس از بازی در فیلم “زن زیبا” مدتها جلوی دوربین نرفت، ولی توانست مشکل خجالتی بودنش را حل کند.

 اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره های خجالتی هالیوود

5. لیدی گاگا
چه کسی فکرش را می کرد که گاگا هم خجالتی باشد! شاید دلیل اینکه او هر جا می رفت به شکل خود واقعی اش ظاهر نمی شود همین موضوع باشد. او می گوید: «من زیاد با هنرمندای دیگه ملاقات نمی کنم، چون واقعاً یه جورایی خجالتی ام… من همیشه تو هالیوود احساس خجالت می کنم. حس می کنم انگار تو دبیرستانم، انگار با محیط سازگار نیستم.»

اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره های خجالتی هالیوود

  4. ریچارد گیر
ریچارد گیر وقتی بچه بود، کاملاً درونگرا بود: «من فکر می کنم یکی از دلایل اینکه بازیگر شدم همین بود، چون بازیگری بهم وسیله ای داد تا بتونم باهاش منظورمو بیان کنم.»

 اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره های خجالتی هالیوود

3. تام کروز
کروز وقتی بچه بود، اختلال دیسلکسی (بدخوانی) داشت و بسیار خجالتی بود. ولی بالاخره توانست نیرویی در درون خود بیابد و با این مسئله کنار بیاید.

 اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره های خجالتی هالیوود

 2. تام هنکس
بدون شک تام هنکس یکی از متواضع ترین و بهترین بازیگران دنیاست و به نحوی دلنشین خجالتی و کمرو است. آنطور که در بیوگرافی او نوشته شده، هنکس وقتی بچه بود همیشه در حال اسباب کشی بودند و به همین دلیل دوستی هایش مدت زیادی طول نمی کشیدند. شاید دلیل خجالتی بودن او همین باشد.

 اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره های خجالتی هالیوود

1. جاستین تیمبرلیک
اصلاً به نظر نمی آید که این خواننده محبوب یک ذره هم خجالتی باشد، ولی خودش می گوید: «وقتی بچه بودم خیلی خجالتی بودم. ولی وقتی فهمیدم می تونم بخونم و توجه مردم رو داشته باشم، همه چی تغییر کرد. مامانم همیشه باهام شوخی می کنه و میگه تا قبل از هشت نه سالگی فقط می تونستم کتانی هامو توصیف کنم چون همیشه سر به زیر راه می رفتم.»

 اخبار,اخبار فرهنگی,ستاره های خجالتی هالیوود

منبع:برترین ها

loading...

19 دیدگاه ها

 1. من فکر کنم اگه همشون کم رو باشن اما خانم لیدی گاگا دیگه شکسته نفسی میکنه راستشو نمیگه . اما خانم کایرا نایتلی واقعآ خجالتیه یا حتی کریستن استوارت که مشخصه از حالات چهره ش . اما واقعآ تعریف کم رویی یا خجالتی بودن اینه که طرف خودشو دست کم میگیره و اعتماد کافی نداره . اینا از بزرگترین هنرپیشه های هالیوود هستن و جایگاهی که دارند جایگاه یه آدم خجالتی نیست .

 2. آقا محسن باهون شدیدآ موافقم اینجا از یه کسایی اسم بردن که باعث تعجبم شد..مثل لیدی ..کروز و برد پیت جولیا رابرتز….فک کنم لیدی گاگا با این حرفشم میخواسته جلب توجه کنه…کیرا نایتلیخوش قیافست تا حالا ندیده بودمش

 3. صنم خانم مرسی . درباره خانم کایرا نایتلی ایشون توو فیلم دزدان دریایی کارائیب بازی کردن و سری بعدش هم بازی کردن . و اگه خاطرتون باشه فیلم”عروس دزدان” کایرا در نقش دختر رابین هود بازی میکرد . بله واقعآ خانمه جذابیه و البته من همیشه با ناتالی پورتمن اشتباه میگیرمش . از لحاظ چهره شبیه هستن

 4. آها….بله آقا محسن خیلی ممنون ازتون یادم اومد….دزدان دریایی کارئیب (اون خانومی که با جانی دپ و یه آقای دیگه تو جزیره گیر افتاده بودن و همش باهم میجنگیدن…بله اولش فک کردم خود ناتالیه

 5. آقا محسن و صنم جون باهاتون موافقم در مورد لیدی گاگا فکر نمیکنید خیلی بیش از حد کمروئه؟ ولی یه تجربه ای که بهم ثابت کرده اینه که آدمای زیباتر یا دارای موقعیت اجتماعیه بهتر (نه تازه به دوران رسیده ها) معمولآ کمرو تر هستن یا اگه هم نباشن اعتماد به نفسشون پایینه و برعکسش.به نظر منم کایرا شبیه ناتالی پورتمنه.

 6. منم موافق فرمایش شما هستم ندا جان ..همینطوره که میگین و اینکه از جانی دپ خوشم میاد یادم رفت بگم

 7. صنم خانم ممنون .بله اگه اشتباه نکنم توو 3 سری فیلم دزدان دریایی کارائیب حضور داشته.

  مرسی ندا جان , منم زیاد دیدم آدمای زیبا رو که خجالتی هم بودن در این مورد هم عقیدم ! اما به نظرم کم رویی تنها مسئله یی هستش که ارثی نیست . بلکه یه پدیده اجتماعی هستش (ناشی از ترس و اضطراب های اجتماعی) و اولش هم از خونه و مدرسه شروع میشه .))))))

 8. گفتم از مدرسه شروع میشه ! یکی از موارد مهم همین دوران تحصیل هستش که آدما در رابطه اجتمایی خودش باید خودشو نشون بده . البته دلایل زیادن نمیشه همه رو گفت .
  *جای نیکا خانم هم خالی هستش در این پست!! امیدوارم بیاد و از نظراتش استفاده کنیم .))))))))

 9. من عاشق کریستین هستم!به نظر منم لیدی گاگا اصلا وبه هیچ وجه کم رو نیست

 10. فقط جاستین تیم برلک

 11. ممنون صنم جون خواهش میکنم اقا محسن .درست میگید تمام خجالتی بودن و عدم اعتماد به نفس از خونه و مدرسه شروع میشه اتفاقا تو یه پست میخوندم جسیکا و لیدی گاگا تو مدرسه مسخره میشدن .اما تعجبم از بعضی آدماست که اعتماد به نفس بسیار کاذب دارن و بعضیا رو دیدم و میشناسم که تو همه چی خودشونو سر میبینن و جوری رفتار میکنن که اگه باهاشون آشنا نباشید فکر میکنید چقدر بالا هستن و از همه چی سر در میارن و هر چیزی هم که ندونن جوری وانمود میکنن که انگار 100ساله علمشو دارن.واقعآ موندم چطور میشه یه سری هم اینجوری میشن

 12. بله ندا خانم, اتفاقعآ یه آقایی هست بنام دکتر فرهنگ هلاکوئی (جامعه شناس- و روان شناس) برنامه های زیادی در این مورد داره در کانال پارس- ایشون راجع به اعتماد به نفس میگفتن : اعتماد به نفس چند درجه داره
  1=اعتماد به نفس بالا(کاذب)
  2= اعتماد به نفس طبیعی
  3=اعتماد به نفس پایین
  ویژگیهای اولی مطمئنآ همون چیزایی هستن که در بعضی از انسانها میبینم مثالشون رو هم شما زدین
  ویژگیهای دومی مثل هدفمند زندگی کردن . دوری از دروغ و داشتن صداقت – به خود باور داشتن (نه رویا بافی بلکه باور داشتن اون چیزی که در وجودت میبینی)
  ویژگیهای سومی مثل فرار از واقعیت ها , سرزنش کردن خود و بی لیاقت قلمداد کردن توانایی های فرد.
  این مورد هایی که مثل اولی بسیار زیادن تو جامعه و همچنین مورد آخری هم زیاد هستن اونایی که خودشونو خیلی دسته کم میگیرن .

 13. خیلی زیبا گفتین محسن عزیز ای کاش مورد دوم تو وجود همه بود ولی امان از مورد1 و 3 تو مورد یک بقیه آزار میبینن و تو مورد3 خود شخص. حالا فکرشو بکنید دو نفر آدم گیر هم بیفتن یکی با اعتماد به نفس کاذب و اون یکی اعتماد به نفس پایین .دقیقآ میشه بگید این برنامه چه ساعتو چه روزایی پخش میشه خیلی دوست دارم به صحبتاش گوش کنم.

 14. ممنون از شما ندا خانم . بله حق با شماست . اتفاقعا تمام مشکلات کم رویی و منزوی بودن احتماعی آسیب های زیادی داره . مورد 1 و سومی همیشه آزار دهنده هستش . درباره برنامه آقای هلاکوئی ایشون سه شنبه ها 12 نیمه شب و تکرارش جمعه ها 10 صبح . به وقت ایران . ایشون درباره مسائل اجتماعی و مباحث روان شناختی صحبت میکنن.

 15. خیلی ممنون که گفتین حتمآ میبینم .

 16. اخه لیدی گاگا کجاش خجالتی

  بهد از اون همه کلیپ جنجالی

 17. عاشق جاستین تیمبریکم روانیشم . هم خوشگل هم خوشتیپ هم خوش صدا. بی نظیره

 18. شما فکر کن حتی یک درصد لیدی گاگا ادم خجالتی باشه

 19. عاااااششششششششششق سلنام بی نظیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *