گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار هنرمندان / مهریه مهناز افشار چقدره؟
loading...

مهریه مهناز افشار چقدره؟

مهریه مهناز افشار چقدره؟

رامین 30 میلیاردتومان مهریه مهناز افشار کرده

هفته نامه «تماشاگران امروز» در شماره اخیر خود با اشاره به ماجرای طعنه «مرضیه برومند« به خانم بازیگر تازه عروس، با برومند گفتگو کرده است. برومند در این گفتگو از پیغام بازیگر تازه عروس سینمای ایران با خودش گفته است.

«تماشاگران امروز» در شماره اخیر خود نوشت: مرضیه برومند، کارگردان سینما و تلویزیون هفته گذشته در اعتراض به وضعیت تئاتر گفت: «متاسفم بودجه تئاتر مملکت، نصف پشت قباله فلان خانم بازیگر است که زن یک مرد سیاسی شده است! تا امید اهالی تئاتر ته نکشیده است، فکری کنید! این چه بودجه‌ای است برای تئاتر مملکت؟! باید خجالت بکشند، ۱۱ میلیارد تومان بودجه یک آپارتمان یک کمی خوب است!»

 

سایت های خبری در تکمیل این خبر نوشتند بودجه سالیانه تئاتر ایران ۱۱ میلیارد تومان است و با این حساب آن بازیگر خانم سینمای ایران ۲۲ میلیارد تومان پشت قباله دارد. اصلا نیازی به انتشار نام این بازیگر زن سینمای ایران نیست؛ چراکه در یکی دو هفته گذشته همه رسانه هانام این خانم بازیگر و همسرش را نوشته اند. گپ خبرنگار تماشاگران با مرضیه برومند را بخوانید.

خانم برومند! راجع به حرف هایی که درباره بودجه تئاتر ایران و پشت قباله آن خانم بازیگر گفته بودید، مزاحم تان شدیم.
خواهش می کنم. فقط من در جلسه هستم. تو روخدا این ماجرا را اینقدر کش ندهید. من حرفم را زدم و کسی هم که باید می فهمید ماجرا را گرفت.

چطور؟
چند روز بعد این خانم به من پیغام داده بود که مهربه من ۱۰ شاخه گل نرگس است که اگر شما را اذیت می کند، آن را هم تقدیم تئاتر ایران می کنم. من هم برایش پیغام فرستادم که نیازی به این گل ها ندارم. اگر می خواهید به تئاتر ایران کمک کنید آن بنز زیر پایتان را بفروشید و پولش را به حساب خانه تئاتر واریز کنید.

البته قبول کنید ۲۲ میلیارد تومان برای مهریه زیاد است.
نه من نگفتم مهریه. چیزی که شنیدم این است که پشت قباله اش یک ملک ۳۰ میلیارد تومانی انداخته اند.

چطور امکان دارد؟ رقم بالایی نیست؟
به هر حال وقتی شما در واردات دارو و فعال در شرکت تک نسخه ای باشید هم ۳۰ میلیارد برایتان پولی نیست که پشت قباله همسرتان بیندازید.

شما هم شنیده اید که مراسم عقد این خانم و همسرش در کجا برگزار شده؟
بله. البته این را هم بگویم که آن آقا اصلا نمی دانست داماد کیست وگرنه قبول نمی کرد صیغه عقدشان را بخواند. شنیدم بعد از اینکه فهمیده اند هم خیلی ناراحت شده اند. حالا بگذریم. دیگر کشش ندهید.

خبرها خوب به شما می رسد خانم برومند.
ولش کنید دیگر. کشش ندهید.

loading...

3 دیدگاه ها

 1. پس قضیه اینه !چند وقت پیش از خبر من وتو شنیدم اعتراض خانم برومند رو به این قضیه .
  آقای داماد قیافه ی نه چندان جذابی داره پس از قرار خانم افشار با پول ازدواج کردند نه با مرد ایدهآلشون که گلزار وامثال گلزار باشن .
  منم بودم جوش میاوردم .تو این دوره زمونه کی اینهمه مهریه رو قبول می کنه
  چ__________________________________ه شود
  سیاستمدار عجب پولای داشت____________________ن و ما خبر نداشتیم واسه ولخرجی

 2. شاید هم دوسش داشته ما که تو دلش نیستیم ولی بهرحال مهناز افشار باید قبول کنیم خیلی خواهان داره وخود اقا داماد شاید واسه محکم کاری ونشون دادن علاقش این مهریه رو واسش درنظر گرفته بهرحال خوشبخت بشن ومهریه بیشتر یه هدیه به زن هست وهرچقدر اون زن ارزشش بالاتر باشه پیش مرد خب درمقابلش مهریه هم باید رقم قابل توجهی باشه من نمیگم مهریه بالا خوبه مهریه خود حضرت فاطمه که (آب) بوده ولی من میگم وقتی یه مردی داره وقتی حسابی پولداره و این پولا واسش رقمی نیست نباید واسه زنش خرج کنه نباید مهریه ای قابل توجه قرار بده واسش؟بعضی ها ندارن اره میان وجو گیر میشن و بعدشم که میبینیم این همه زندانی های قسمت مهریه وشکایت اینا پیش میاد ولی قضیه اینا فرق داره هم دختر خانوم بازیگر مشهوریه هم اقا داماد متمکن وپولداره.خانم برومند حالا چرا گیر دادن به این موضوع من نمیدونم؟؟مهریه مهناز افشار چه ربطی به بودجه تئاتر داره یعنی میگه مهناز افشار مهریش رو بگیره بعد خرج تئاتر کنه؟خواسته نامعقولی نیست ؟ببخشیدا خودتون خونتون رو بفروشید خرج تئاتر کنید که یجورائی خونه دومتونه مهناز دوسه سال هم نیست تئاتر کار میکنه.

 3. اصلا حواسم نبود تو برنامه سین مثل سریال خانم برومند اومده بودن ایشون یه خونه ساده خیلی باصفا اطراف شهر تهران دارن و مستاجر هم هستن اگه داشتن صد درصد دریغ نمیکردن اصلا اینایی که حرفه تئاتر حرفه اصلیشونه مگه پولدار هم میشن؟ولی منظور من اینه که الان مهریه خانم افشار یا ازدواجش با یه پسر کوچکتر از خودش یه مسئله کاملا شخصیه همین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *