گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / نامادری چشم های کودک 4 ساله را از حدقه درآورد ! + عکس وحشتناک
loading...

نامادری چشم های کودک 4 ساله را از حدقه درآورد ! + عکس وحشتناک

نامادری چشم های کودک 4 ساله را از حدقه درآورد ! + عکس وحشتناک

نامادری بی رحک در اقدامی وحشیانه چشم های پسر 4 ساله را از حدقه در آورد. این زن شیطان صفت به دلیل شب ادراری کودک، وی را به تنبیه کرد و چشمانش را نابینا کرد.

 

نامادری شیطان صفت چشمان کودک 4 ساله همسرش را درآورد

جنایت نامادری کودک را نا بینا کرد .رفتار زشت و غیرقابل تحمل کودک آزاری در جهان روز به روز در حال افزایش است و متاسفانه به جای آنکه نام مادر را که مظهر محبت و ازخودگذشتگی است همراه با این صفات بیاوریم برای برخی از زنان دور از انسانیت این عنوان مقدس با عناوین دردناک در مورد فرزندانشان همراه می کنیم به خصوص در مناطق محروم و کم امکانات که به واسطه رسیدگی ارگان های دولتی و اجتماعی برخی از زن و مردها مرتکب جنایاتی غیرقابل بخشش در مورد کودکان بیگناه می شوند.نامادری کودک

نامادری کودک

ماجرای دردناک و تلخ کودک آزاری نامادری به دلیل شب ادراری پسربچه خردسال

یکی از این جنایات روز گذشته در یکی از شهرستان های استان “مسوینگو” واقع در مرکز ” زیمبابوه” رخ داد و انتشار تصاویر آن باعث واکنش شدید کاربرای فضای مجازی شد ، کاربرانی که کامت های خود را فقط با هدف درخواست برای رسیدگی به این جرم ارسال کرده بودند.

به گزارش میرر نامادری شیطان صفت به دلیل شب ادراری پسربچه 4 ساله همسرش چشمان او را از حدقه درآورد.

تصاویر دلخراش نشا می دهد که کودک بینوا با چشمانی خونین و وضعیت غیر قابل تحمل بافت چشمی که بیرون از حدقه است روی زمین نشسته .

نامادری چشم های کودک 4 ساله را از حدقه درآورد ! + عکس وحشتناک

عکس تنبیه بدنی دردناک نامادری برای شب ادراری کودک

بر اساس گزارشات منابع محلی این زن که به عقیده مردم منطقه روح شیطانی داشت بعد از بازداشت توسط نیروهای پلیس بلند می خندید و مدام تکرار می کرد که او فرزند من نیست و شما اشتباه گرفته اید.این زن که نامش منتشر نشده است برای رسیدگی جدی به پرونده در بازداشت به سر می برد.

نامادری بیرحم چشمان کودک 4 ساله را درآورد +عکس 16+

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *