گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / نتیجه بازی اسپانیا و شیلی در جام جهانی 2014 و حذف اسپانیا
loading...

نتیجه بازی اسپانیا و شیلی در جام جهانی 2014 و حذف اسپانیا

نتیجه بازی اسپانیا و شیلی در جام جهانی 2014 و حذف اسپانیا

مدافع عنوان قهرماني که در گروه دوم رقابت‌ها با تيم‌هاي هلند، شيلي و اسپانيا هم‌گروه شده بود در دومين ديدار خود نيز برابر شيلي تن به شکست داد تا عملا از گردونه رقابت‌ها حذف شود.

شاگردان دل‌بوسکه پس از شکست سنگين 5 بر يک برابر هلند نتوانستند شرايط روحي مناسبي پيدا کنند و در برابر تيم آماده شيلي با دو گل شکست خوردند و از دور رقابت‌ها کنار رفتند. براي شيلي در اين ديدار وارگاس و آرانگوئز گلزني کردند. به اين ترتيب با توجه به پيروزي هلند برابر استراليا و 6 امتيازي شدن اين تيم، بازي آخر اسپانيا برابر استراليا تشريفاتي خواهد بود.

تيم‌هاي هلند و اسپانيا در آخرين ديدار مرحله گروهي در ديداري تشريفاتي با يکديگر ديدار خواهند کرد و هلند و شيلي نيز براي سرگروهي و جلوگيري از احتمال رويارويي با تيم مدعي برزيل ديدار حساسي را برگزار خواهند کرد. در پايان دور دوم مرحله گروهي در گروه دوم، هلند و شيلي با 6 امتياز و به دليل تفاضل گل در رده‌هاي اول و دوم ايستادند. استراليا و اسپانيا نيز بدون امتياز در رده‌هاي سوم و چهارم قرار گرفتند.

اين نخستين بار نيست که مدافع عنوان قهرماني در مرحله گروهي رقابت‌ها حذف مي‌شود. در جام جهاني 2002 ژاپن و کره جنوبي نيز فرانسه پس از قهرماني در جام 98 در مرحله گروهي رقابت‌ها بدون گل زده از دور رقابت‌ها کنار رفت. در دوره گذشته رقابت‌ها نيز ايتاليا که در جام جهاني 2006 قهرمان شده بود، نتوانست از گروه خود صعود کند.

loading...

اولین دیدگاه

  1. قبل از بازیها به اسپانیا به عنوان مدعی امیدوارم بودم تصوراتم این بود که این تیم آماده و ترکیبی از بهترین بازیکنای جهان رو داره . انتظارتم چیزی دیگری بود که متاسفانه نشد . کاسیاس گفته بود که هیچ کس انتظار چنین عملکردی رو نداشت از ما. ))))
    اما بازی هلند بسیار زیبا و ثابت کردن که حرف برا گفتن دارن . از حرکت پادشاه و ملکه هلند خیلی خوشم اومد که به رختکن تیم کشورشون رفتن و با بازیکنا خوش و بش کردن و تبریک گفتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *