گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / نتیجه دیدار کاستاریکا و اروگوئه در جام جهانی 2014
loading...

نتیجه دیدار کاستاریکا و اروگوئه در جام جهانی 2014

نتیجه دیدار کاستاریکا و اروگوئه در جام جهانی 2014

کاستاريکا موفق شد باخت در نيمه نخست برابر اروگوئه را جبران کند و با برتري 3 بر يک برابر اين تيم سه امتياز اين بازي را به دست آورد.

اروگوئه و کاستاريکا در اولين ديدار گروه D جام جهاني در ورزشگاه کاستلائو شهر فورتالزا به مصاف هم رفتند که اين ديدار در پايان با برتري 3 بر يک کاستاريکا به پايان رسيد.


اروگوئه در نيمه نخست موفق شد با يک گل جلو بيفتد.تک گل اروگوئه را در نيمه نخست ادينسون کاواني در دقيقه 24 از روي نقطه پنالتي به ثمر رساند.

کاستاريکا در نيمه دوم براي جبران نتيجه به ميدان آمد و موفق شد در دقيقه 54 با شوت سرکش کمپل به گل تساوي برسد. اين براي آن‌ها کافي نبود و سه دقيقه بعد دوارته موفق شد با ضربه سر گل دوم کاستاريکا را نيز به ثمر برساند تا کاستاريکا بازي باخته را با برد عوض کند.

اين پايان کار نبود و اورنا موفق شد در دقيقه 85 گل سوم تيمش را نيز به ثمر برساند تا کاستاريکا موفق شود با نتيجه 3 بر يک اروگوئه را شکست دهد. ماکسيميليانو پريرا در آخرين دقيقه بازي کارت قرمز گرفت تا نخستين اخراجي جام لقب گيرد.

به اين ترتيب اروگوئه تيم چهارم جام جهاني قبل نيز در اين دوره بازي هاي خودش را با شکست آغاز کرد. پس از شکست تحقيرآميز اسپانيا اين نتيجه دومين شگفتي جام بود.

loading...

اولین دیدگاه

  1. در وازبان ارگوئه خوشگله. موسلرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *