گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / اختصاصی تاپ ناز / عجیب ترین انجمن خیریه محلی با نمایش دختران 14 ساله! +عکس
loading...

عجیب ترین انجمن خیریه محلی با نمایش دختران 14 ساله! +عکس

عجیب ترین انجمن خیریه محلی با نمایش دختران 14 ساله!

در میان این همه روش کمک به بیماران ایدزی اینکه انجمنی در یکی از نقاط بالاشهری با روش بسیار زننده سعی می نماید برای مبتلایان ایدزی کمک جمع اوری نماید جای سوال است.این انجمن خیریه با توسل به شبکه تلویزیونی نیز سعی نموده نظر خیلی ها را به سمت و سوی خود جلب نماید.

 

از مورخه 30 تا 31 ماه آگوست در منطقه بالاشهری کاباکیچو شهر شینجوکو که پر از خیابانها و هتل های شیک و پیک است انجمن خیریه ای پیدا شده که سعی دارد به روش بسیار زننده سعی در جمع اوری کمکهای خیریه شهروندان پولدار نماید.

 عجیب ترین انجمن خیریه محلی با نمایش دختران 14 ساله!

مراسم که از ساعت 8 بعداز ظهر در لایو هاوس منطقه کاباکیچو برگزار گردید تعداد زیادی دختر 14 ساله صف بسته بودند و خود را در معرض مردان پولدار قرار داده و اجازه دست درازی به انها می دادند.

 

افراد در ازای لمس دختران پولی به موسسه خیریه می دادند.انجمن خیریه “عاشقان نوازش سینه”با شعار “ایدز را متوقف نمایید” در شهر شینجوکو ایالت توکیو سعی نمود افراد را از خطر بیماری ایدز بر حذر می داشت.اما چنین حرکاتی بیشتر افراد را ترغیب به روابط نامشروع می نماید تا جلوگیری از ایدز./دیلی خبر

عجیب ترین انجمن خیریه محلی با نمایش دختران 14 ساله! عجیب ترین انجمن خیریه محلی با نمایش دختران 14 ساله! عجیب ترین انجمن خیریه محلی با نمایش دختران 14 ساله!

loading...

7 دیدگاه ها

  1. سانسورتون تو حلقم

  2. عزیزم سانسورم نکنن سایت فیلتر میکنن ایران تنها کشوریه که هرچیزیرو سانسور میکنه طرف میزنه مدل لباس از بس همجارو پوشنده ادم نمیدونه مدل لباس چه شکلیه

  3. خاک تو سرشون با این پول جمع کردنشون

  4. در مورد سانسور توقع داشتی سانسور نکنه و نوازش …….. کامل بهت نشون بده

  5. واقعا مراسم خیریه شون بخوره تو سرشون.با مصطفی موافقم

  6. خلاقیتشون تو حلقم !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *