گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / نگار جواهریان همبازی «کلاه قرمزی» شد
loading...

نگار جواهریان همبازی «کلاه قرمزی» شد

نگار جواهریان همبازی «کلاه قرمزی» شد

نگار جواهریان همبازی «کلاه قرمزی» شد

مدیر گروه کودک و خردسال این شبکه گفت: به جز ۱۸ عروسک دوست داشتنی برنامه «کلاه قرمزی» حضور نگار جواهریان نیز در این مجموعه تلویزیونی قطعی شده است.

علی زارعان مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما گفت: این برنامه از27اسفند تا 12 فروردین ماه روی آنتن شبکه دو سیما می رود. او با بیان اینکه مجموعه «کلاه قرمزی 93» هر شب ساعت 20 از شبکه زندگی پخش می‌شود، گفت: این برنامه 29 اسفند ماه به دلیل همزمانی ساعت پخش «کلاه قرمزی» با سال تحویل بعد از خبر22:30 روی آنتن می‌رود. (نگار جواهریان)

«کلاه قرمزی» امسال نیز به همراه پسرخاله، پسرعمه زا، فامیل دور، جیگر، دوره، آقای مجری و دیگر شخصیت ‌های دوست داشتنی و خاطره انگیز این مجموعه تلویزیونی تلاش می‌کند تا با ایجاد فضای مفرح و شاد در ایام نوروز خانواده‌های ایرانی را همراهی کند.

این برنامه امسال به تهیه کنندگی حمید مدرسی و کارگردانی ایرج طهماسب روی آنتن می‌رود؛ نیا فنی‌زاده، مرضیه محبوب، امیر سلطان احمدی، بنفشه صمدی و محمد لقمانیان از جمله عروسک‌گردان‌های این مجموعه هستند و هنرمندانی چون حمید جبلی، محمدرضا هدایتی، بنفشه صمدی، بهادر مالکی، محمد بحرانی، کاظم سیاحی و… صدای عروسک‌ها را اجرا می‌کنند.

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *