گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار سیاسی / هشدار رهبر کره شمالی به باراک اوباما
loading...

هشدار رهبر کره شمالی به باراک اوباما

هشدار رهبر کره شمالی به باراک اوباما

هشدار رهبر کره شمالی به باراک اوباما

همزمان با آغاز سال جدید میلادی؛
هشدار رهبر کره شمالی به باراک اوباما / آمریکا از تبعات فاجعه هسته ای در امان نخواهد بود

رهبر کره شمالی در جدیدترین اظهارات خود درباره بروز یک فاجعه گسترده هسته‌ ای در شبه جزیره کره که تبعات آن آمریکا را نیز در برخواهد گرفت، هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزای فرانسه، کیم جونگ اون در پیام سال جدید میلادی درباره بروز جنگ در شبه جزیره کره و یک فاجعه گسترده هسته‌ ای در آن هشدار داد و گفت: این فاجعه گریبانگیر آمریکا نیز خواهد شد و از آن در امان نیست.

وی در ادامه به دفاع از اقدام خود در اعدام شوهر عمه خود پرداخت و مبارزه با فساد تفرقه برانگیز در داخل حزب را با هدف حفظ بقا و تحکیم اتحاد حزب حاکم و نشان دادن خدمت این حزب به مردم جامعه برشمرد.

در تاریخ 22 آذر اعلام شد که تمام اتهامات جانگ سونگ تائک اثبات شده‌ و وی نیز این اتهامات را پذیرفته است. تصمیم‌ در مورد حکم جانگ سونگ تک از سوی دادگاه نظامی ويژه وزارت امنیت کشور اتخاذ شده و در جلسه دادگاه اعلام شده است.

به دنبال مرگ کیم جونگ ایل٬ رهبر پیشین کره شمالی در سال ۲۰۱۱ جانگ سونگ تائک به کیم جونگ اون٬ رهبر فعلی کره شمالی و پسر کیم‌ جونگ ایل کمک کرد تا قدرت را در دست بگیرد.

loading...

4 دیدگاه ها

  1. عجیبه بابا دیگه توو سال نو دست بردار از اینکارا .. اون شوهر عمه خودتو بیچاره وسط یه جلسه بردین اعدامش کردین .. اونم از ملت شما که شب مثل یه پادگان نظامی ساعت 9 خاموشی میزنین ….

  2. خدا شفای عاجل عنایت کند .این مردک خیلی خیلی حالش خرابه .وقتی کسی در حالت مستی دستور قتل نزدیکترین اشخاص به خودش رو صادر میکنه فقط باید گفت :خدایا مردم کشور کره شمالی رو از شر وجود این حیوان انسان نما نجات بده .

  3. سلام عرشیا جان .. نبودین چند روز؟ نوو این پست سیاسی پیداتون کردم .. منم امیدوارم این بچه دیکتاتور در این سال نو میلادی شرش کم شه ..و البته همشون با هم … پدرش که تو راه آهن سکته کرد خودشم لابد از یه روز بدست ابرقدرت ها تو سوراخ موش پیداش میکننن .. این دیکتاتورها سوراخ موش رو خوب میدونن کجاست

  4. درود بر محسن گرامی .گرفتاریهای پایان تحصیلات و تز و … کمتر برام وقتی میذاره که یه وب گردی اساسی داشته باشم . امیدوارم که سال 2014 سال بسیار خوبی برای مردم جهان بویژه مردم زجر کشیده سوریه .کره شمالی و … باشد .حق نگهدارت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *