گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / واکنش کی روش به هم‌گروهی با تیم‌های آرژانتین، نیجریه و بوسنی
loading...

واکنش کی روش به هم‌گروهی با تیم‌های آرژانتین، نیجریه و بوسنی

کی‌روش: باید از رویارویی با آرژانتین، نیجریه و بوسنی لذت ببریم

واکنش کی روش به هم‌گروهی با تیم‌های آرژانتین، نیجریه و بوسنی

کارلوس کی‌روش هم‌گروهی با آرژانتین، نیجریه و بوسنی را یک افتخار برای فوتبال ایران می‌داند. او می‌گوید باید از هم‌گروهی با این تیم‌ها لذت برد.

به گزارش ایسنا، سرمربی ایران در واکنش به هم‌گروهی با تیم‌های آرژانتین، نیجریه و بوسنی گفت: این یک افتخار است. ما اکنون باید از آن لذت ببریم. باید برابر بهترین تیم‌های دنیا قرار بگیریم و فرصت بسیار بزرگی است تا پیشرفت کنیم و نشان دهیم تیم بهتری شدیم.

کی‌روش بهمن 90 در جلسه با سردبیران ورزشی خبرگزاری‌ها گفته بود که حریف ایران در جام‌جهانی بازیکنانی نظیر لیونل مسی است نه بازیکنی مثل پارک جی‌سونگ.

تیم ملی ایران در گروه ششم رقابت‌های انتخابی جام‌جهانی باید به مصاف سه تیم از سه قاره متفاوت برود. دیدار نخست ایران 26 خرداد برابر نیجریه خواهد بود، سپس تیم ملی یک تیم رودروی آرژانتین قرار می‌گیرد و بازی سوم ایران 4 تیر برابر بوسنی خواهد بود.

———————–

سرمربی آرژانتین: گروه‌مان می‌توانست سخت‌تر باشد

سرمربی تیم ملی آرژانتین می‌گوید این تیم در جام‌جهانی 2014 در گروه خوبی قرار گرفته و هدف‌شان این است که بازی به بازی بتوانند به پیروزی برسند.

آلخاندرو سابه‌یا، سرمربی تیم ملی آرژانتین در واکنش به هم‌گروه شدن با ایران، بوسنی و نیجریه گفت: در گروه خوبی قرار گرفتیم. گروه ما می‌توانست سخت‌تر از این شود. هدف ما در جام جهانی 2014 بازی به بازی است. در ابتدا تنها به پیروزی در بازی اول‌مان فکر می‌کنیم و اینکه بتوانیم صعودمان را به دور دوم هرچه سریع‌تر قطعی کنیم.

loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *