مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ

پدری که دختر خود را سه بار حامله کرد + عکس پدر متجاوز

پدری که دختر خود را سه بار حامله کرد+عکس

مرد متجاوز

به گزارش روزنامه دیلی میل؛ پدر متجاوز 47 ساله به جرم داشتن سه بچه از دختر خود زندانی شد.

به نقل از روزنامه دیلی میل چاپ لندن (21 آوریل)، یک پدر 47 ساله به جرم داشتن سه بچه از دختر خود ٰزندانی شد.
دیروز مردی که مانند یک شوهر با دختر بی پناه خود زندگی می کرد و از او صاحب سه فرزند شده بود ٰدستگیر و زندانی شد.
به گفته قاضی دادگاه ولز در انگلستان ٰدختر مانند یک اسیر، بطورکلی تحت نفوذ پدر بود و همین امر باعث سوء استفاده پدرش از او شده بود.
به خاطر حمایت از دختر، نام او فاش نشد ولی پدرش تائید کرد که تا همین اواخر که دختر به سن بیست سالگی رسیده با او ارتباط جنسی داشته است.
دادگاه او را به پنج سال و ده ماه زندان محکوم و نام او را برای تمام عمرش به عنوان یک متجاوز جنسی ثبت کرده است.
بازپرس تحقیق اعلام کرد که پدر وقتی که دخترش به سن 15 سالگی رسیده بود ٰعاشق او می شود.
بنا به گزارش این روزنامه بعد از تولد اولین کودک، مقامات به این پدر و دختر شک می کنند ولی آنها می گویند: که پدر این بچه کسی دیگر است و بعد از آن دور خانه را حصار می کشند و در نهایت بعد از تولد سومین بچه مقامات به اصل قضیه پی می برند.
وکیل مدافع مرد اظهار داشت: “آنها در شرایط روحی بدی قرار دارند و دادگاه اجازه بدهد که پدر به خاطر انجام این کار فقط معذرت خواهی کرده و به پیش خانواده خود برگردد.”
او اضافه کرد: “حال دختر نیز شبیه پدرش است و دوست دارد در کنار پدرش باشد.”

همچنین :  پسری 7 ساله که به دختر 18 ساله تجاوز کرد!!


فرزانه دختری که از پدر یا برادرش باردار شد

 

فقط توانستم برایش “کاندوم و قرص های ضد بار داری بخرم ” معلم فرزانه بغضش را خورد و گفت :”فرزانه ۱۱ ساله بود که از پدر یا برادرش باردار شد“.
رفتارش عجیب بود صبح اولین نفری بود که به مدرسه می آمد و آخرین نفری بود که از مدرسه دل میکند تمام کلاس ها نگاهش را می دوخت به تخته سیاه و حرف نمیزد…گوشه گیر و ساکت …
از هزار راه رفتم تا سر سفره درد و دلش بشینم ، به بهانه کارهای اضافه در مدرسه نگهش میداشتم و او هم از ماندن در مدرسه استقبال میکرد ..انگار از رفتن به خانه هراس داشت از خودم و خانواده ام برایش گفتم از قصه زندگیم …فکر همه چیز را میکردم جز این که بگوید :” من حامله ام .. نمی دانم از پدر یا برادرم . ولی حامله ام ” .
هنوز در شوک جمله اولش مانده بودم که گفت : ” مادرم می داند ،خودش مرا در اختیار پدر و برادرم میگذارد” .زمان برای حرف نبود به خانه اشان رفتم جایی میانه شهر ، زنی در اتاق میهمانی پذیرای ما بود با قامتی بلند و لاغر اندام .
گفتم من معلم فرزانه ام میدانید فرزانه باردار است ، با چهر ه ای سرد نگاهش را به گل های فرش گره زد و گفت :” پدرش جوان است ، خودم نمی توانم راضیش کنم . نمی خواهم دنبال زن دیگری برود ، پسرم هم جوان است من چه می دانم این دختر های خیابان چه مرضی دارند . فرزانه مال خودمان است .تا وقتی شوهر کند “.
با این زن حرفی نداشتم ساعت ها آنجا بودم ولی در چهره اش هیچ اثری از ندامت نبود .فرزانه را به دوستم که روانشناس بود معرفی کردم و برایش قرص ضدبارداری و کاندوم خریدم ….
تعدادشان کم نیست .. اما آمارشان کم است . آخرین آمار زنا با محارم را سال گذشته روزنامه رسالت به نقل از رییس انجمن آسیب های اجتماعی نوشت : آماری که از تشکیل چهارهزار پرونده درخصوص تجاوز برادر به خواهر و ۱۲۰۰ پرونده درخصوص تجاوز پدر به دختر خبر می داد .
دخترانی که قربانی خشونت خانگی می شوند و بسیاری از آنها حتی تعریف مشخصی از خشونت ، تعرض و تجاوز ندارند.آنها حتی تعریف مشخصی از حق بدن ندارند ،تعریفی که به گفته سوسن لچینانی مدرس تربیت معلم و نویسنده ، آموزش آن وظیفه اصلی آموزش و پرورش است .
او می گوید: آموزش پرورش باید نگاه سیستماتیکی به موضوع خشونت های خانگی داشته باشد و با رویکرد پیشگیرانه به آن نگاه کند .
این مدرس تربیت معلم با تاکید بر نقش آموزش در کنترل و پیشگیری از خشونت خانگی به “خانه امن” می گوید:بسیاری از سوء استفاده‌های جنسی در سنین پایین اتفاق می افتد، قربانیان حتی ممکن است متوجه این مسائل نشوند و در مواردی هم کودکان با تهدید متجاوز و ترس از آینده سکوت میکنند.
لچینانی با اشاره به نقش مدرسه و معلم در این میان گفت : شناسایی این کودکان کار دشواری نیست ولی برقراری ارتباط و جلب اعتماد آنها بسیار سخت است . مسولان مدرسه پس از شناسایی این قربانیان باید به آنها اطمینان دهند که آنجا هستند تا به آنها کمک کنند .منشا آزار را شناسایی کنند و به انها مشاوره درست بدهد .

آموزش و پرورش ایران برای آموزش مباحث جنسی در مدارس راهکاری ندارد
این را سوسن لچینانی می گوید : به اعتقاد او در آموزش و پرورش خلا هایی آموزشی و پرورشی وجود دارد و شناخت و آموزش مباحث جنسی مسکوت مانده است .
او میگوید : این آموزش زیر مجموعه تکالیف پرورشی این وزارتخانه است و نباید تنها به تعالیم دینی و اخلاقی در مدرسه محدود باشد .
مبحثی که از نظر این مدرس تربیت معلم وظیفه آموزش پرورش است اما از نظر معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش‌ و پرورش نه .
حمیدرضا کفاش، در گفت‌وگو با «شهروند» این وظیفه را بر دوش فضای اجتماعی گذاشت و گفت : “ببینیدکشور ما جمهوری اسلامی ایران است؛ نه غربی است و نه اروپایی. این‌طور نیست که مثلا ما آموزش‌های مربوط به حق بدن دانش‌آموزان را در جزوه‌هایی چاپ کنیم و به تیراژ میلیونی هم برسانیم و بتوانیم راحت کارمان را پیش ببریم. از نظر من این بیشتر از آن‌که به آموزش و پرورش مربوط باشد به فضای اجتماعی ما مربوط است”.(۲)
اما سوسن لچینانی می گوید: این وظیفه آموزش و پرورش است که با آموزش های اجباری ضمن خدمت ، آموزش را اول از خود معلمان شروع کند و آنها را با خشونت انواع آن و به خصوص خشونت خانگی آشنا کند و نحوه پیشگیری و درمان را در دستور کار قرار دهد .
به اعتقاد این نویسنده معلمان در مرحله بعد باید به خانواده آموزش دهند و بعد با زبانی قابل درک برای سنین مختلف رویداد ها و اتفاقات مختلف را بازگو کنند.شنونده خوبی باشند .آرام و اطمینان بخش با بچه ها صحبت کنند و به آنها اطمینان دهد که میتواند کمکشان کند . اینها همه مهارت های است که نیاز به آموزش دارد و وظیفه اصلی آموزش و پرورش است .
امامعاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش‌ و پرورش به ” شهروند ” گفته است : “این یک واقعیت است که نمی‌توان همه مسائل را در جمع آموزش داد. مثلا مسائل مربوط به بلوغ و… در وهله اول به عهده خانواده‌هاست. مسائل تعلیم و تربیت، پیچیده است و نمی‌توان همه نوع آموزشی را به همه و در هر سنی داد. نمی‌توان در یک کلاس ۴۰ نفره ابتدایی، معلم وارد شود و بگوید بچه‌ها من امروز می‌خواهم به شما بگویم حق بدن شما چیست. یکی ممکن است بداند، یکی ممکن است خانواده‌اش سنتی باشد و برود خانه بگوید معلم‌مان چنین چیزی گفت، فردا پدر و مادرش می‌آیند و در مدرسه را گل می‌گیرند. این‌طور موارد را در کشور ما نمی‌توان به راحتی آموزش داد”.
در فرهنگ ما که فرهنگ دینی است و افراد مختلفی دراین‌باره تصمیم می‌گیرند، موضوع باید سنجیده شود. مثلا نمی‌شود وزارت بهداشت جزوه‌ای را منتشر کند و بگوید بچه‌ها باید آن را بخوانند، چون با ۱۰ جای دیگر باید هماهنگ شود”.(۲)
بهمن کشاورز وکیل دادگستری نیز معتقد است : آموزش کودکان و نوجوانان و آگاهی دادن به آنها در خصوص رفتارهای عادی وغیر عادی که ممکن است اطرافیان با ایشان داشته باشند باید همیشه در برنامه کار باشد.(۳)
او در گفتگو با ایلنا گفته است : کودک از ابتدا به ویژه از طریق مادر و معلمان زن باید آگاه شود که اطرافیانش حتی پدر و برادر و خویشان نزدیک تا چه حد حق دارند به او نزدیک شوند و چه نوع روابط عادی و کدام رابطه ها غیر عادی و ممنوع است و در صورت برخورد با چنین رفتارهایی چه باید بکنند و به چه کسی و یا کسانی اطلاع دهند.
به گفته این وکیل دادگستری، کودک و نوجوان باید به روشنی و بدون تعارف و مجامله بدانند چه نقاطی از بدن او حریم مطلق محسوب می شود و هیچ فردی حق لمس کردن و نگاه کردن به آن را ندارد جز در مواردی که مثلا ضرورت های بهداشتی و پزشکی ایجاب کند.


چه کسی باید مسائل جنسی را آموزش دهد؟

خانواده، دولت، آموزش و پرورش و رسانه‌هاست.این نظر بهمن کشاورز است .
این وکیل دادگستری با بیان اینکه آگاهی دادن و آموزش چیزی نیست که صرفا در حیطه وظایف آموزش و پرورش تعریف شود، می گوید: ‌ خانواده ها از طریق آموزش عمومی باید در خصوص این موارد بدون خجالت و ریا آگاهی پیدا کنند و این آگاهی ها را به نحوی که باعث اضطراب و در هم ریختگی ذهنی کودکان نوجوانان نشود به آنان منتقل کنند. (۳)
اما لچینانی معتقد است: این آموزش ها حتی برای خانواده ها هم وجود ندارد.
او با طرح این سوال که به خانواده ها چه کسی باید آموزش دهد؟میگوید: نقش آموزش و پرورش ،آموزش است ، خانواده از کجا باید بداند که چطور باید مبحث را مطرح کند ، ریشه همه این آموزش ها به آموزش و پرورش باز می گردد. اول معلمان و از معلمان به خانواده و کودک .
این مدرس تربیت معلم می گوید : آموزش باید از معلمان شروع شود تا با نحوه شناسایی و رفتار با قربانیان خشونت خانگی آشنا شوند .
او تاکید کرد: معلمان و مربیانی که آموزش ندیده اند می توانند به جای کمک و مشاوره درست به کودک قربانی نتایج بدتر و زیانبار تری را به کودک تحمیل کنند .
این مدرس تربیت معلم با اشاره به مشاوران مدرسه و مراکز مشاوره که در هر منطقه آموزشی وجود دارد گفت : این افراد باید بدانند که ریشه خشونت کجاست و چگونه می توانند با قربانی رفتار کنند .
آنها باید بدانند که در بعضی موارد که کودک در خانه مورد خشونت قرار میگیرد باید چه روشی را در پیش بگیرند که کودک آسیب جدی تری نبیند .
لچینانی با اشاره به شرایط روحی کودکان در معرض خشونت خانگی گفت :دانش آموزانی که در دوران دبستان و پیش دبستانی مورد آزار و خشونت خانگی قرار میگیرند واکنش های مشخصی را از خود بروز می دهند ، آنها از دوستان و برنامه ای عادی مدرسه دوری میکنند و گوشه گیر می شوند . در بیشتر کلاس ها تمرکز ندارند و پرخاشگر می شوند .
در دوران بزرگ سالی بیشتر انها آشفته اند در بیشتر موارد ساکت و گوشه گیر می شوند.
از این مدرس تربیت معلم پرسیدم که آیا در کتاب‌های درسی آموزش هایی برای آگاهی از آزار و اذیت‌های جنسی آموزش داده می شود .گفت: به طور مستقیم نه ،ولی در کتاب های با تالیف جدید بیشتر متون و تصاویر به گونه ای طراحی شده اند که شکلی از یک خانواده امن آرام شاد و در نهایت آرامش را تعریف میکند .
در حقیقت آموش و پرورش با این تصاویر و متن ها به دنبال الگو سازی خانه امن برای بچه ها است .ولی باید آموزش کادر آموزشی را در دستور کار خود قرار دهد تا از پرداخت هزینه های سنگین اجتماعی در آینده جلوگیری شود

رویا تاجی

 

این فوتبالیست معروف 8 سال با خواهرش رابطه جنسی داشته!!!

پدری که دختر خود را سه بار حامله کرد + عکس پدر متجاوز

داستان تلخ تجاوز جنسی به دختر 13 ساله توسط شوهر خواهر!

داستان عشق بازی و رابطه دختر جوان با شوهر خواهر!

داستان آزار جنسی سمیه توسط پسر دایی و خواستگار قبلی!

رابطه جنسی پسر با زن عمو به قتل عمو انجامید!

 • مجردها - با یک کلیک همسر آینده خود را انتخاب کنید
 • چجوري تا عيد 12 کيلو کم کنم؟؟
 • چجوري بدون عمل جراحي بيني خود را کوچک و خوش فرم کنيم
 • بیش از 650 انتخاب برای هدیه روز مادر
 • چجوري ميتونم بدون تزريق ژل و بوتاکس صورتم رو چاق کنم
 • عکس های دختران سوپر نینجای ایرانی! (فیلم)
 • سریال اکیا خلاصه داستان قسمت آخر اکیا و داستان تمام قسمت های سریال اکیا
 • عکس های دختر 17 ساله زیباترین سوپر مدل جهان
 • داستان تلخ تجاوز جنسی به دختر 13 ساله توسط شوهر خواهر!
 • عکس های زیباترین زنان دنیا در سواحل دبی
 • سریال پاتریکس قسمت آخر و تمام قسمت های جسور و زیبا پاتریکس
 • داستان قسمت آخر سریال هسل سریال مادر و تمام قسمت ها
 • با خانواده همسر در دوران نامزدی چگونه باید رفتار کرد؟
 • فال روزانه فال امروز شنبه 9 اردیبهشت 1396
 • عکس نوشته های فاز سنگین دخترانه
 • اطلاعاتی در مورد ریزش مو که خانم ها باید بدانند
 • عکس های بدون آرایش ملکه جذاب ویکتوریا سکرت منتشر شد
 • شکستگی بینی بر اثر ضربه و کج شدن بینی
 • سرطان پروستات | نشانه های سرطان پروستات و درمان پروستات
 • زندگینامه امیر تتلو و عکسهای امیر تتلو و همسرش
 • رحم مصنوعی نیز ساخته شد! + عکس و فیلم رحم مصنوعی
 • خواص فسفر | خاصیت فسفر برای بدن چیست ؟
 • راز شوم فیلم رابطه جنسی رئیس شرکت با کارمند زن جوان
 • روزی 2 عدد موز بخورید تا معجره اش را ببینید
 • اس ام اس عاشقانه بی تابی و بی قراری برای عشق و یار
 • این عوامل باعث کاهش میل جنسی و سرد مزاجی می شوند
 • طرز تهیه شنیسل روسی
 • دانلود آهنگ جدید رضا صادقی بنام من با توام
 • گوجه فرنگی | آشنایی با خواص شگفت انگیز گوجه فرنگی
 • برای سلامت دستگاه گوارش این 9 نکته را رعایت کنید
 • فیلترشکن وی پی ان چیست؟ VPN چه فواید و چه ضررهایی دارد؟
 • لذت بردن از رابطه جنسی دهانی توسط زوجین
 • فقط میگم خدا لعنتش کنه بی غیرت

  • آغایی بخدا

  • اینها از عوارض مصرف زیاد گوشت خوکه با مشروبه

   • نوون و پیاز رو هم اضافه کنی لیستت کامل میشه
    راستی تا یادم نرفته به این حیوون بگم تف به اوون روت بیاد مرتیکه بی همه چیز حرومزاده..

 • خاك بر اون سرش كنم .

 • واقعا عوضیه به معنی واقعی کلمه

 • خدا ازش نگذره الهی بی همه چیز خاک برسرش

 • لطفأ اطلاع رسانى كنيد

 • تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتوف

  تو صورتش!!!

  • بخدا خاک تو سرش حرفی ندارم بهش بگم خدا لعنتش کنه اونم سه بار…….

   • اونم سه بار. …

 • همچین پدری باید بره گورهشو گم کنه

 • چرا اسم این خوک کثیف را پدر گذاشتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پدر اسم مقدسی .

 • دوره آخر زمان هست برای فرج دعا کنید.

 • استغفروالله…خااااااااااااااااک توسره پدره.بایداتیشش زدشهوت پرست بی دینو..

 • آرزوی مرگ برای این حیوون دارم
  حیف اسم پدر………

 • خاک توسرش

 • واقعا اين مردم چه كارهايي ميكنن ولي بيچاره اون دختر خاك تو سر اون پدر

 • واقعاخاک توسرش حیف اسم پدرکه روی این ادم کثیف گذاشتن واقعاکه

 • آشغال عوضى

 • پدره خیلی خره ولی دخترم اشتباه کرده که گذاشته …….

 • باید این اشغالو اتیش بزنن حیف اسمه پدر

 • من اگه جای دختره بودم پدرروباچاقوتیکه تیکه میکردم

  • ایول داری هانیه..باریک الله.. تیکه تیکه اونم با چاقو …

 • باید دوتاشونو میفرستادن تیمارستان والا دوتاشون دیوونه بودن بعد از حصار کشی دوباره…

 • از این جنایتا تو دنیا زیاده
  ولی موندم چرا دختر هیچ کاری نکرده

 • میتونم بگم خیلی خیلی بی عرضه وبی قیرته خاک توسرش

 • خىلى بده

 • دختره با رضایت کامل اینکارو کرده ک باز دلش میخاد پیش باباش برگرده

 • ای وای من….
  تاسف برانگیزه…ازحال دختره که خبرنداریم
  ولی وای براین انسانیت…وای برشرافت ازبین رفته
  وای….

 • حرفی ندارم جز
  الهم عجل لولیک الفرج

 • باید دید چه دینی دارند ، اسلام این کارهارا حرام دانسته وغیر قابل قبول شمرده ، باید دعا کنیم تا مشمول عفو خداوند قرار بگیریم . ان شاء الله

 • شنیده بودم شرافت ارزان شده نمیدانست اینقدر ارزون

 • چی میگید مثل اینکه درست متوجه نشدید دختره هم دوست داشته مردشورجفتشون رو باهم ببرند

 • الا لعنت الله قوم ظالمین…..خخخ….کثثثثثثثثثثثافتاااااااااا…تف ب روشون ..انگلایه اجتماع…..حرومزاده هااا با اون قانوناشون..اون باید تا ابد حبس بود ن پنج سال.. …… تو روحشون

 • خدا لعنتش كنه

 • سلام.مگه تجاوز پدر به دختر به تعداد بی نهایت که منجرب به حامله شدن دختر ۱۲ ساله شده مشکلی داره؟ الان من یه دختر را با این شرایط سراغ دارم که ثابت در دادگاه کرمانشاه ثابت شده.جنین سقط شده.اما به زور قاضی و خانواده.پدر سنگسار نشده.باز دختر را بزور به یه خوک ۷۰ ساله دادن.بدون صیقه یا عقد.که مجدد بخاطر حاملگی بچه های پیر خوک این دختر را وادار به سقط کرده و بدون یک ریال انداختنش بیرون.. بماند که پدر خوک زده به سر دختر و سبب عارضه ی مغزی شده.بماند که الان توی خیابان و بی سرپرست.پول لباس دوم.مسکن دارو و… است/بماتد که طایفه ی پدر بخاطر آبرو دسته بیل وارد دختر کردن.بماند که باز میخان که بیاد و به پدر چیز بده و لال باشه. بماند که بخاطر نداشتن پول و دارو در اغما است…. لطفا هر کس که صدای این دختر مسلمان را از طریق من راوی میشنود یه راه در همین جا تایپ کنه که به تین دختر کمک بشه/اون صدای مسلمانی را بشنوی و جواب ندی که مسلمان نیستی اینجاست . نه در فلسطین.ایرانی ها/ و ایرانی های مسلمان شده و…. یکی جواب بده

 • داغترین ها

 • خسته کننده ترین زن جهان را بشناسید+عکس
 • عکس نفیسه روشن سوار بر اسب زیبایش
 • این بازیگر زن معروف قبلا خدمتکار بوده است! +عکس
 • بیوگرافی هازل کایا بازیگر نقش فریحا در سریال فریحا
 • علائم بیماری سرخک
 • مهناز افشار، بهرام رادان، هدیه تهرانی و مهران مدیری بر روی یک پل+عکس
 • پدری که دختر خود را سه بار حامله کرد + عکس پدر متجاوز
 • اس ام اس خنده دار گرانی پراید
 • دانلود آهنگ جدید آرشاوین بنام عشق و عادت
 • عکس آندرانیک تیموریان در پایتخت 3
 • عکس سلفی فقیهه سلطانی و همسر فوتبالیستش
 • آموزش زدن رژ لب چند رنگه
 • اعتراض به لهجه بد سیما تیرانداز در سریال نفس گرم
 • اس ام اس مخصوص دربی
 • اعتیاد، رابرت داونی جونیور را مشهورتر کرد!
 • نگار عابدی مدل تبلیغاتی برند لباس شد +عکس
 • عکس های 18+ دختری که صورتش با آرایش ترسناک شد!
 • بازیگر زن هالیوودی تصاویر نیمه برهنه اش را برای حسادت نامزدش منتشر کرد
 • آشنایی با ایرنا شایک نامزد جنجالی رونالدو +عکس
 • اثر سیگار بر نازایی زنان
 • اعتیاد چهره مدل معروف و جذاب آمریکایی را نابود کرد! +عکس
 • فایده ماساژ برای بدن و انواع ماساژ
 • دکتر روان درمانی قلابی به دختران تجاوز می کرد!
 • خلاصه داستان قسمت آخر سریال روزی روزگاری
 • 7 روش برای افزایش مقدار اسپرم
 • بستن تبلیغ
  بستن تبلیغ