گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / پیشنهاد رابطه نامشروع یک زن متاهل به رئیس جمهور! + عکس
loading...

پیشنهاد رابطه نامشروع یک زن متاهل به رئیس جمهور! + عکس

پیشنهاد رابطه نامشروع یک زن متاهل به رئیس جمهور! + عکس

شارلوت روخه، نویسنده کتاب آلمانی “فویشته گبیته”، به کریستین وولف رییس جمهور آلمان پیشنهاد کرد در صورتی که قانون تمدید مدت زمان فعالیت نیروگاه های هسته ای را نپذیرد، می تواند با وی رابطه نامشروع داشته باشد!

 به نظر می رسد که همسر این نویسنده ۳۲ ساله آلمانی که یکی از مجری های تلویزیونی است، با این اقدام وی موافق باشد.
این نویسنده ۳۲ ساله آلمانی گفت: با همسرم در این مورد صحبت کرده ام و وی موافق است و اکنون تنها بانوی اول آلمان یعنی همسر وولف باید با این مسئله موافقت کند!
پیشنهاد رابطه نامشروع یک زن متاهل به رئیس جمهور! + عکس
وی گفت: وولف باید سال جاری در مورد این مسئله تصمیم گیری کند که آیا قانون اتمی این کشور قانونی است و خیر؛ و آیا اتحاد دو حزب دموکرات مسیحی و سوسیال مسیحی و دموکرات های آزاد می توانند بدون موافقت مجالس ایالتی این قانون را عملی کنند یا نه؟ روخه به عنوان یکی از مخالفان انرژی اتمی محسوب می شود. وی یکی از سردمداران اعتراض به حمل زباله های هسته ای به آلمان بود.
پیشنهاد رابطه نامشروع یک زن متاهل به رئیس جمهور! + عکس
loading...

9 دیدگاه ها

 1. ای کاش من جای رییس جمهور آلمان بودم!!!
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .اون وقت این پیشنهاد کثیفشو رد میکردم تا دهنش سرویس ک نه آسفالت شه!!

 2. واقعا !! یعنی تا این حد ؟ ای بابا … رئیس جمهور آلمان که هیچکارس !! اون صدر اعظم المانه که قدرت اجرایی داره که اونم یه خانومه !! پس حرفای این خانوم خوشگل رو جدی نگیرین

 3. نه آقا محسن این طوری نیست. تو نظام سیاسی آلمان رییس جمهور مقامش از صدر اعظم بالاتره. صدر اعظم همون حکم نخست وزیز رو داره. درسته که کارهای اجرایی رو انجام می ده ولی تا دستور رئیس جمهمور و امضای اون نباشه حق اجرا نداره. تمام مقامات قوۀ مجریه یعنی رئیس جمهور و وزرا و همینطور قاضی توسط رئیس جمهور منصوب می شن. یعنی با وجود آوردن رأی از مجلس اگه رئیس جمهور اوکی نده منصوب نمی شن.

 4. در خط سوم منظورم تمام مقامات قوۀ مجریه یعنی صدر اعظم و وزرا و قاضی و مقامات عالی رتبه بود که همگی توسط رئیس جمهور منصوب می شن.

 5. بله فرناز خانوم !! متقابلا شما که اونجا زندگی کردین با سیستم اونجا آشنا هستین !! اما اگه اشتباه نکنم صدر اعظم خانوم مرکل قدرت اجرایی داره !! فقط احتمالا قوانین به روئیت رئیس جمهور میرسه و ایشون امضا کننده قوانین هستن که تبدیل به قانون میشه … درسته !!

 6. آقا محسن در آلمان رئیس حکومت یعنی رئیس هر سه قوۀ مجریه، مقننه و فضاییه رئیس جمهوره و رئیس قوۀ مجریه صدر اعظم. قوۀ مجریه شامل صدر اعظم و وزرا هست که صدر اعظم انتخابشون می کنه. وظایف رئیس جمهور بررسی قوانین و کنترل اونهاست. یعنی اگه قانونی در وهله اول در مجلس به عنوان قوۀ مقننه بر خلاف حقوق مردم و کشور و قانون اساسی تصویب بشه رئیس جمهور می تونه اونو لغو کنه و در مورد اجرا هم همینطور می تونه جلوشو بگیره.
  در آلمان ما یه مجلس داریم که مثل مجلس خودمونه و اعضای اون مستقیما توسط مردم انتخاب می شن. یعنی هر کس می تونه یه برگ رأی به افراد مورد نظر و یه برگ رأی در مورد حزب مورد علاقه اش توی صندوق بندازه. اما صدر اعظم توسط مجلس انتخاب می شه به مدت چهار سال و بعد دوباره رإی گیری می شه ولی این تفاوت هست که صدر اعظم در صورت خوب کار کردن می تونه چند تا چهار سال هم باشه و محدودیت نداره که حتما نهایت 8 سال جکومت کته. رئیس جمهور توسط همین مجلس و همینطور نمایندگان شورال فدرال انتخاب میشه. یه توضیح هم دربارۀ شورای فدرال بدم که آلمان 16 ایالت داره و بر خلاف استانهای کشور ما هر کدوم استقلال دارند برای خودشون پرچم و مجلسی به نام شورا دارن حالا با رای گیری از همین اعضای هر ایالت با توجه به وسعت ایالت و مهم بودنشون چند نماینده انتخاب می شن برای شورای فدرال. پس آلمان دو تا مجلس داره یکی همین مجلس قانونگذار و دیگری شورال فدرال و رئیس جمهور توسط هر دو مجلس انتخاب می شه به مدت 5 سال و نهایتا ده سال و دیگه نمی تونه تمدید بشه.
  اما یه نکته مهم این که فکر می کنم آدمین جان خبرش قدیمی باشه تا اون جایی که من می دونم کریستیان وولف به اتهام اختلاس مجبور به استعفا شد در سال 2012 و بعد یواخیم گواک جاشو گرفت. البته این خانم هم احتمالا بوی همون پول به دماغش خورده بود.

 7. مرسی از این اطلاعات …. ممنون از شما فرناز خانوم …..

 8. خواهش می کنم آقا محسن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *