گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اجتماعی / پیش‌بینی وضعیت هوا در روز طبیعت
loading...

پیش‌بینی وضعیت هوا در روز طبیعت

پیش‌بینی وضعیت هوا در روز طبیعت

هوای برفی و بارانی 14 استان در روز طبیعت

مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور گفت: هوای 14 استان در روز طبیعت برفی و بارانی است.

عبدالرضا امیدوار شهری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بر اساس تحلیل آخرین داده های هواشناسی با نزدیک شدن سامانه بارشی از روز چهارشنبه رگبار باران به همراه رعدوبرق و وزش باد از جنوب غرب آغاز شده و به تدریج مناطق غرب، مرکز، شمال، شمال شرق، شرق و جنوب کشور را در بر می گیرد.

وی ادامه داد: آسمان استان های چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و ارتفاعات اصفهان در روز سیزدهم فروردین (روز طبیعت) برفی است و در سایر مناطق کشور از جمله استان های خوزستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی،ایلام، یزد، کرمان، بوشهر شاهد بارش باران خواهیم بود. برای استان های تهران، البرز و قم نیز بارش پراکنده پیش بینی می شود. در همین حال شدت بارش در استان های کهکیلویه و بویر احمد، فارس و چهارمحال  بختیاری است.

به گفته مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی برای روز پنجشنبه  بارش باران در استان های گیلان، مازندران، کردستان، زنجان ، قزوین، تهران، البرز، قم، همدان، مرکزی، لرستان، ایلام، کرمانشاه، خوزستان، چهارمحال بختیاری، بوشهر، هرمزگان پیش بینی شده در حالی که شاهد کاهش دما در استان های گیلان و مازندران خواهیم بود.  روز جمعه نیز با ورود این سامانه بارش به جنوب شرق کشور آسمان استانهای هرمزگان، جنوب فارس، کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی بارانی می شود.

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *