صفحه اصلی / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اجتماعی / پیش‌بینی وضعیت هوا در روز طبیعت

پیش‌بینی وضعیت هوا در روز طبیعت

پیش‌بینی وضعیت هوا در روز طبیعت

هوای برفی و بارانی 14 استان در روز طبیعت

مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور گفت: هوای 14 استان در روز طبیعت برفی و بارانی است.

عبدالرضا امیدوار شهری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بر اساس تحلیل آخرین داده های هواشناسی با نزدیک شدن سامانه بارشی از روز چهارشنبه رگبار باران به همراه رعدوبرق و وزش باد از جنوب غرب آغاز شده و به تدریج مناطق غرب، مرکز، شمال، شمال شرق، شرق و جنوب کشور را در بر می گیرد.

وی ادامه داد: آسمان استان های چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و ارتفاعات اصفهان در روز سیزدهم فروردین (روز طبیعت) برفی است و در سایر مناطق کشور از جمله استان های خوزستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی،ایلام، یزد، کرمان، بوشهر شاهد بارش باران خواهیم بود. برای استان های تهران، البرز و قم نیز بارش پراکنده پیش بینی می شود. در همین حال شدت بارش در استان های کهکیلویه و بویر احمد، فارس و چهارمحال  بختیاری است.

به گفته مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی برای روز پنجشنبه  بارش باران در استان های گیلان، مازندران، کردستان، زنجان ، قزوین، تهران، البرز، قم، همدان، مرکزی، لرستان، ایلام، کرمانشاه، خوزستان، چهارمحال بختیاری، بوشهر، هرمزگان پیش بینی شده در حالی که شاهد کاهش دما در استان های گیلان و مازندران خواهیم بود.  روز جمعه نیز با ورود این سامانه بارش به جنوب شرق کشور آسمان استانهای هرمزگان، جنوب فارس، کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی بارانی می شود.

loading...

نوشته مشابه

روش جدید مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی

در روش جدید مشاهده سوابق بیمه در سایت بیمه می توانید تنها با داشتن کد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *