گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / جالب و خواندنی / چهره این زن زیباترین چهره جهان از نظر دانشمندان است!
loading...

چهره این زن زیباترین چهره جهان از نظر دانشمندان است!

چهره این زن زیباترین چهره جهان از نظر دانشمندان است!

این زن زیباترین زن دنیا شناخته شد . این خانم بدون استفاده از وسایل آرایشی و تناسب بین اندام های صورتش باعث شد این لقب را به خود اختصاص دهد.

دانشمندان می گویند که فلورنس کولگایت ۱۸ ساله می تواند زیباترین زن دنیا باشد بطوری که معدل مسافت بین دو گوش او با مسافت بین مردمک هردوچشم او یک نتیجه نمونه علمی است. همچنین مسافت بین دو چشم او به دهانش کمتر از ۱/۳ مسافت  موهایش تا چانه اش است و این یک معیار نمونه دیگری می باشد.

زن زیبا, چهره زیبا, زیباترین زن دنیا

کولگایت زیباترین صورت طبیعی بدون آرایش و بدون عمل زیبایی انتخاب شده بود و این مسابقه عنوانش زیبایی طبیعی از برنامه اورین در تلویزیون ای تی اف انگلیس بود.

loading...

19 دیدگاه ها

 1. خوب نتیجه میگیریم که دانشمندان اشتباه میکنن!

 2. خیلی خوشگل و نازه

 3. کجاش خوشگله رنگش پریده لبو لوچه گنده ای هم داره

 4. باع!!!!!!!!!!این انتر کجاش خوشکله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 5. ابن کجاش قشنگه پس دانشمندان‌باید به سر بیان ایران‌تا ببین قشنگ چیه بععععععععله

 6. اینجا معلوم میشه حسود کیه

 7. خواندن نظرها ، دوباره سند روشن دیگری ست بر این حقیقت متسلسل الثبوت (!) جهت محکم تر شدن (یاس و نا امیدی مان) و یاد آوری (شر طالع و بدشانس بودنمان) واینکه بار دیگر این واقعیت، صاف ، بیاید برخورد وسط پیشانیم که چه واقعا با یک سری جلبک عقده ای حسود بی شعور بی فرهنگ عقب افتاده ی نبین و چشم ندار بی عقل و نافهم…. هموطن… هم موقعیت… هم زبان…. هم……. شده ام!
  حقیقتاکه دوز و مرتبه خاله خانباجی و مرتبه ی دیس سبزی پا کنی خواهیو…. چایی بخور و خاله زنکانه بازی رو تا ته ش تخته گاز برو و … تخمه بشکن و ر مردم عیب بذارو … وو و… به صورت عجیب و شبه افسانه واری در مردم این مرز و بوم بالاست…. و شاید شایسته ثبت در (گینس)…. و ضمنا چنین بر می آید که طعم و رنگ و بوی گوشت برادر مرده و ذائقه ی ما نیز به پیوندهای غیرقابل گسستی رسیده و با ژن هایمان بدجور گره خورده است!

  حدسمیزنم بعضی از دوستاناحتمال یک چند مدتیه که با آینه قهر نموده و تصویر خود را از یاد برده تند! یشنها میکنم برای احترام به خودشان هم اگر میشود ، به این شی عنایتی نموده و به رخ خود را دوباره مشاهده نمایند…. بی شک این اولین گام موثر در درمان این عارضه های ویرانکننده و این امراض شاسکول سازنده ایست که درگیرشان نموده!
  هه
  /دو کلام از مادر عروس/

 8. دقیقا خانمها گفتن زشته.و این یعنی حسادت.زیباست.خیلی

 9. واقعا حقه که زیباترین باشه واقعا تاحالا انقدر خوشکل بدونه عمل ندیدم !
  همه دخترا عملن والا این خیلی خیلی خوشکله بدونه عمل 🙂

 10. خوب بد نیست

 11. ما از بس زنایی دیدیم که با عمل شبیه پری دریایی هستن به قیافه زنایی که بدون عمل خوشگلن عادت نداریم اصلا تو این دور و زمونه زننی که یه عمل زیبایی رو صورتش نداشته باشه زن نیست!

 12. ههههههه. تا هالا این همه حسود یه جا ندیدم .توجه کنید که میگه این دختر بدون عمل و آرایش زیباست حالا ببین اگه آرایش کنه چه فرشته ای میشه وای به حاله این که عمل زیبایی هم بکنه میشه سوپر زیبا

 13. وووووققق چقدر زشته

 14. چیه این
  لباش گندست
  چشماش ریزه
  پوستش مثل زنای 60 سالیه
  دماغش گندست
  ابروهاشو ها هم به زور دیده میشه
  در کل خیلی زشته

 15. یکطرف لبش بالایه یک طرفش پایین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *