گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / اختصاصی تاپ ناز / کدام بازیگران ایرانی دماغ عملی هستند؟ +عکس
loading...

کدام بازیگران ایرانی دماغ عملی هستند؟ +عکس

بازیگرانی که جراحی زیبایی بینی انجام دادند عبارتند از:

سپند امیرسلیمانی، امین حیایی و میکاییل شهرستانی جزو بازیگرانی هستند که با وجود این که کاملا مشخص است بینی شان عمل شده اما در چهره شان عادی جلوه می کند و تناسب آن، به هم نخورده است. معمولا آناتومیزیبایی صورت به ۳ دسته ثلث فوقانی، ثلث میانی و ثلث تحتانی تقسیم می شود که همگی باید هم اندازه باشند.

یوسف مرادیان با وجود چهره ای کاملا خوش تیپ، جراحی بینی اش این تناسب را کمی بر هم زده و با وجود این که بینی کوچک و ظریف دارد اما این ظرافت با چهره اش کاملا سازگار است.

امید زندگانی
 بینی اش بسیار صاف و سر بالاست که این همان ظرافت است که با دیگر اجزای صورت تناسبی ندارد. کمتر کسی چهره پیش از عمل او را به خاطر می آورد اما به هر حال امید زندگانی را با همین چهره می شناسیم.

حمید گودرزی، حامد کمیلی و امین زندگانی، با وجود این که بینی شان جراحی شده اما کاملا مشخص است که نه صرف کوچک کردن و تراشیدن بلکه اصلاحاتی روی آن صورت گرفته و خلاصه تابلو نیست.

 برزو ارجمند پیش تر با وجود این که بینی کاملا بزرگی داشت اما باید پذیرفت که در چهره اش به عنوان یک عیب خودنمایی نمی کرد و اگر عمل نمی شد بهتر بود چراکه بینی او هم همانند بینی امید زندگانی بسیار صاف و تراشیده است و اما بینی عمل شده حسام نواب صفوی، نه تنها به صورتش نمی آید، بلکه بسیار زنانه، کوچک و سربالاست و قطعا به او کمک نمی کند که چهره جذاب الویس پریسلی را برایش به ارمغان بیاورد.

جراحی بینی بازیگران

برخی ها نه تنها با بزرگی بینی شان مشکلی ندارند بلکه آن را بخشی از کاراکتر چهره خود می دانند و به قول مهران رجبی، بینی بزرگش، تعادلی در او ایجاد می کند.
به طور مثال اگر یوسف صیادی بینی‌اش را عمل کند، دیگر یوسف صیادی نیست مثل امیر نوری یا رابعه اسکویی که اگر لاغر شوند بهتر است اسم شان را هم عوض کنند. علیرضا خمسه اگر بینی اش را جراحی کند، قطعا باید به فکر دیگر جراحی های زیبایی صورت نیز باشد.

فرهاد آییش و رضا کیانیان، بینی بزرگی دارند اما بدون آن بینی دیگر خودشان نیستند و کاراکتر چهره شان تغییر می کند. مسعود کرامتی و داریوش فرهنگ بینی های کاملا بزرگ و گوشتی دارند. اما واقعا اگر بینی شان کوچک می شد، زیباتر بودند؟

ارژنگ امیرفضلی و جواد رضویان، برای ایفای نقش های طنز به بینی بزرگشان احتیاج دارند.

برادران ارجمند، داریوش و انوشیروان نیز بینی شان نسبت به صورت شان بزرگ است. البته این بینی در صورت داریوش ارجمند به او کمک می کند که چهره ای پرصلابت و قدرتمند به خود گیرد و حس مردی خشن و گاه سنتی و یک دنده را به خوبی بروز دهد. به هر حال طبیعت آقایان همیشه با خانم ها متفاوت است، بیشتر خانم ها در پی بینی عروسکی و قشنگ می گردند که وقتی در آینه بدان می نگرند به تنهایی نیز زیبا باشد.

فلور نظری و آرام جعفری پیش‌تر بینی‌های بزرگی نداشتند، اما با جراحی بینی و تبدیلش به بینی عروسکی، فاصله بینی تا لب شان کمی بیشتر شده و در مجموع چهره شان تغییر بسیاری کرده است.

کتایون ریاحی 
در دهه ۶۰ جزو مطرح ترین چهره های سینمای ایران بود. به خصوص این که چشمان رنگی او پس از فریماه فرجامی، چهره او را بیش از دیگران مطرح می کرد. پس از جراحی بینی هرچند تناسب بین اندام‌های صورتش بیشتر شد اما تفاوت آن چنانی با سابقش نداشت جز این که در کلوزآپ ها جای تیغ جراحی و تفاوت بین بخش های چپ و راست بینی اش دیده می‌شود.

سیما تیرانداز و شهره سلطانی
 بینی عمل کرده معمولی دارند و با صورت شان تناسب کامل دارد، نه بسیار کوچک و نه عروسکی است.

لادن طباطبایی و بهنوش بختیاری جزو بازیگرانی هستند که بیش از دیگر نقاط صورت شان بینی‌شان به چشم می‌خورد. اما به هر حال از ابتدا چهره شان با همین فرم در ذهن ها جا افتاده است.

عاطفه رضوی
 نیز در اولین فیلم هایش بینی عمل کرده نداشت. بینی‌اش بزرگ بود اما کاملا بر چهره اش نشسته بود. پس از جراحی بزرگی بینی‌اش تغییری نکرد اما سر بالا شد.

هانیه توسلی
 نیز جزو بازیگرانی است که جراحی بینی در چهره‌اش محسوس نیست و بزرگ جلوه می کند.

الناز شاکردوست و بهنوش طباطبایی اجزای صورت ظریفی دارند و بینی شان نیز بسیار ظریف عمل شده و کاملا با چهره شان هماهنگ است.

کمند امیر سلیمانی
 بینی کوچکی داشت و با ظرافت چهره اش سازگار اما چرا چنین تغییری داد را باید از خودش پرسید.

افسانه بایگان بیشترین حضورش در تصویر با بینی عمل نکرده بود. بینی‌اش بزرگ اما زنانه و جذابیت‌اش کاملا نمایان بود. به هر حال پس از جراحی فوکوس بیشتر روی دندان هایش است.

حدیث فولادوند
 نیز جزو آن دسته از بازیگرانی بود که با جراحی بینی‌اش تناسب بین اندام صورتش را از دست داد و چهره معصوم و ملیحی که بیشتر در بازی هایش دیده می شد را تحت تاثیر قرار داد. پیش تر بینی اش بزرگ بود اما در مجموع چهره اش مطلوب تر از پس از عمل شد.

نگار فروزنده 
چشمانی درشت دارد و بینی اصلی‌اش به غرور چهره اش کمک می کرد اما پس از جراحی شخصیت چهره اش تغییر کرد و به یک زن پرجنب و جوش، گاهی شوخ طبع و گاهی شیطون تبدیل شد. اما در حقیقت بینی قبلی اش بیشتر با چهره اش سازگار بود.

آزیتا حاجیان چهره کاملا جذاب و شیرینی دارد. بینی اش عمل کرده نیست بلکه در نماهایی کاملا بزرگ هم جلوه می کند اما آزیتا حاجیان همین است و ما چهره اش را کاملا دوست داریم.

مریم امیرجلالی
 زن درشت اندام با بینی کمی بزرگ و بلند است اما همین فرم اوست که به کاراکتر بازی هایش کمک می کند.

loading...

24 دیدگاه ها

 1. خوب طبق اخرین نظریاتی که من انجام دادم به این نتیجه رسیدم که این زنا برای چشم تو هم چشمی همه کار میکنن و به نظر من دماغ همشون عملی تازه زنای دیگه ای هم هستن که عکسشون نیست

 2. چرا اسمی از آزاده صمدی نیست؟
  اصلش به اونه!!!!!!!!

 3. بیشتریاشون عملین حتی اگه یکم کوچیک کرده باشن اماهدیه تهرانی ولیلاحاتمی وترانه علی دوستی عملی نیستن.اماشایدبازتوشون باشه که عملی نیسن صدرصدنیست.همه جاشونو عمل میکنن که ازهم عقب نیفتن

 4. vaghan motasefam!!!!!!!in ettelaate cherto az koja avordin?
  MAHNAZ AFSHAR -SHILA KHODADAD-YEKTA NASER-LEILA HATAMI har adame agheli yekam nega be damaghaye eftezaheshoon bendaze mifahme amali nist!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. age esshtebah nakonam fekkonam jaye aksa va esmashoun ro bar aks gozashtin

 6. وقتی پول هاشون اضافه است خب میخواین چی کار کنن؟؟؟
  وقتی حقوق های میلیارد میلیارد سرازیر میشه تو جیب هاشون میمنونن چی کار کنن
  بعد هم که یکم فکر میکنن میبینن بهتر خودشون رو عوض کنن…

 7. این روزا عمل زیبایی مخصوصا بینی مد شده کاری به بازیگر و افراد عادی نداره و در بعضی موارد دیده شده که بینی عملیشون بدتر از اونی که فکرشو میکردن در اومده بازیگرا که خیلی میرن طرف عمل زیبایی از جمله پرتز لب هم اضاقه شده

 8. به قول مامانم تو تهران سونامی دماغ عملی هاست.مثلا زن عموی خودم تهران زندگی میکنه یه دماغ خوشگل و باریکی داشت ولی رفت عمل کرد از قبلش بزرگتر شد البته شاید به خاطر این بود که …

 9. ahmad-joker دقیقا زدی وسط خال!اصلا خیلی دماغش ضایع است تازه با اون شوهرش!!!میدونین شبیه کیه؟ماهان بود سری دوم آکادمی؟؟؟عین همین بود یا شاید این عین اون بود به هر حال خیلی شبیه بودن!

 10. وای خدا دنیاروببین .زندگی ماشده دماغ بازیگرا؟؟؟!!

 11. اگه عمل بينی واسه خوش فرم شدن صورت باشه و واقعأ نقصی داشته باشه ب نظرم نه ک بد نيست اتفاقأ خوب هم هست..اما متأسفانه بعضيا فقط واسه چشمو هم چشمی اينكارو ميكن حتی اگه دماغشون مشكلی هم نداشته باشه

 12. بابا دست بردارید مگه بازیگرا کین . به ما چه فعلا این روزا به گفته علی سابق و شاهرخ امروزی وقتی یه زن با چند عمل میاد و خوشکلترین زن ایران میشه اینا که دیگه تو tv اند عقب بمونند

 13. اولا دوس داشتن به شماچه
  دوماخیلی مهمه مثلا که زدی روسایت
  سوماعشقشون کشیده لابددماغ واسشون مهم بوده
  خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

 14. ایول واقعا بیکارن ها

 15. سپیده مورد اول و سوم که ذکر کردی دقیقا یکیه!

 16. سپیده یعنی چی اصلا منظورت کی و چی بود

 17. بینی اناهیتا نعمتی تابلو عملیه فکر میکنم شبیه بینی خودم باشه

 18. اصلاً فکر نمیکنم به ماها ربطی داشته باشه که کی دماغش رو عمل کرده کی عمل نکرده.به نظر من کاملاً واضحه کدوم بازیگرا دماغاشون عملیه.راستی غزاله خانوم شما حق ندارید به دماغ کسی توهین کنید.

 19. منظور از دماغ عملی دماغ گارگری هست چون یه شبه که ای جوری نشده بدبخت کلی سختی کشیده تا کسی بشه برا خودش

 20. همه با دماغ عملی شون خوشگل شدند وگرنه اینجوری ……..

 21. اگهي استخدامي رو اول بايد به بازيگرا نشون بدن اخه خيليييييييييييي احساس بيكاري ميكنن

 22. دماغ هانیه توسلی گلم خیلی هم خوبه چون شبیه منه …

 23. نام شما (ضروری)

  يعني جي واقعا?خوش. ب حالشون اينقدرمايه. دارن من ك. ي عالمه حسرت خوادم

 24. سلام به نطر من از بازیگرای دماغ عمل کرده نباید در فیلم ها استفاده کنند تا عبرتی بشه براشون. ودیگه اینکه من بعضی وقتا تو خیابون همه رو شبیه هم میبینم این دماغ عمل کرده رو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *