گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / اخبار سلبریتی ها / گفته های جنیفر لوپز از اعتیادش!
loading...

گفته های جنیفر لوپز از اعتیادش!

جنیفر لوپز از اعتیادش سخن گفت!! +عکس

جنیفر لوپز ” 44 ساله یکی از مشهورترین خوانندگان زن در سراسر دنیاست. او به خاطر تناسب اندام و حفظ زیبایی های طبیعی اش  الگوی بسیاری از زنان است اما این خواننده در مصاحبه ای که پشت صحنه برنامه ” امریکن آیدل ” انجام داد عنوان کرد اعتیادی دارد که قادر به ترک آن نیست.

گفته های جنیفر لوپز از اعتیادش!

 
: “جنیفر لوپز ” 44 ساله یکی از مشهورترین خوانندگان زن در سراسر دنیاست. او به خاطر تناسب اندام و حفظ زیبایی های طبیعی اش  الگوی بسیاری از زنان است اما این خواننده در مصاحبه ای که پشت صحنه برنامه ” امریکن آیدل ” انجام داد عنوان کرد اعتیادی دارد که قادر به ترک آن نیست.

این خواننده محبوب عنوان کرد به کلوچه های شکلاتی اعتیاد دارد و روزانه تعداد زیادی از آنها میخورد، این در حالی است که اکثر زنان هالیوودی از خوردن و حتی نزدیک شدن به انواع شکلات و شیرینی واهمه دارند و آن را مانع رسیدن به تناسب اندام میدانند. جنیفر لوپز در مورد خصوصیات بارز شخصیتی اش گفت عاشق فرزندانش است و شخصی فعال و کاری است و اضافه کرد که متاسفانه بسیار رومانتیک هستم. جنیفر لوپز در خصوص عادتی که خود آنرا اعتیاد می نامد گفت اگرچه میدانم که شرینی جات و شکلات قاتل تناسب اندام است اما فکر میکنم این اعتیادی است که من هرگز قادر به ترک آن نیستم.

loading...

2 دیدگاه ها

  1. آدمین جان ! نزدیک بود این نیمه شب از تیتر بالا ناکام شم D:
    وای جی لوی عزیز ! من فکر کردم خدای ناکرده نکنه مشکل چیز دیگس ! تا با شه اعتیاد به مواد خوراکی یا شیرینی ! اما قبول دارم باید هوای این اندامتو داشته باشی ! حالا شیرینی هم نخوری چیزی نمیشه ها !
    ممنون بابت جی لو

  2. علیرضا پاکزاد

    وای جنی جون چه کار بدی الهی من بشم تی فدا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *