گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار سلبریتی ها / گفته های جنیفر لوپز از اعتیادش!
loading...

گفته های جنیفر لوپز از اعتیادش!

جنیفر لوپز از اعتیادش سخن گفت!! +عکس

جنیفر لوپز ” 44 ساله یکی از مشهورترین خوانندگان زن در سراسر دنیاست. او به خاطر تناسب اندام و حفظ زیبایی های طبیعی اش  الگوی بسیاری از زنان است اما این خواننده در مصاحبه ای که پشت صحنه برنامه ” امریکن آیدل ” انجام داد عنوان کرد اعتیادی دارد که قادر به ترک آن نیست.

گفته های جنیفر لوپز از اعتیادش!

 
: “جنیفر لوپز ” 44 ساله یکی از مشهورترین خوانندگان زن در سراسر دنیاست. او به خاطر تناسب اندام و حفظ زیبایی های طبیعی اش  الگوی بسیاری از زنان است اما این خواننده در مصاحبه ای که پشت صحنه برنامه ” امریکن آیدل ” انجام داد عنوان کرد اعتیادی دارد که قادر به ترک آن نیست.

این خواننده محبوب عنوان کرد به کلوچه های شکلاتی اعتیاد دارد و روزانه تعداد زیادی از آنها میخورد، این در حالی است که اکثر زنان هالیوودی از خوردن و حتی نزدیک شدن به انواع شکلات و شیرینی واهمه دارند و آن را مانع رسیدن به تناسب اندام میدانند. جنیفر لوپز در مورد خصوصیات بارز شخصیتی اش گفت عاشق فرزندانش است و شخصی فعال و کاری است و اضافه کرد که متاسفانه بسیار رومانتیک هستم. جنیفر لوپز در خصوص عادتی که خود آنرا اعتیاد می نامد گفت اگرچه میدانم که شرینی جات و شکلات قاتل تناسب اندام است اما فکر میکنم این اعتیادی است که من هرگز قادر به ترک آن نیستم.

loading...

2 دیدگاه ها

  1. آدمین جان ! نزدیک بود این نیمه شب از تیتر بالا ناکام شم D:
    وای جی لوی عزیز ! من فکر کردم خدای ناکرده نکنه مشکل چیز دیگس ! تا با شه اعتیاد به مواد خوراکی یا شیرینی ! اما قبول دارم باید هوای این اندامتو داشته باشی ! حالا شیرینی هم نخوری چیزی نمیشه ها !
    ممنون بابت جی لو

  2. علیرضا پاکزاد

    وای جنی جون چه کار بدی الهی من بشم تی فدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *