گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سبک زندگی / روانشناسی / یک توصیه عشقی مهم
loading...

یک توصیه عشقی مهم

یک توصیه عشقی مهم

یک توصیه عشقی مهم

شل شدن مرزهای خانوادگی یک تاثیر دیگر هم دارد و آن این که شما پای صحبت دیگران می نشینید، از تجربه های آنها می شنوید و زندگی تان را با زندگی آنها مقایسه می‌کنید .

شما همان طور که بعد از ازدواج یک خانه مستقل دارید، باید مرزهای مستقل و چارچوبهای مشخص هم داشته باشید و درست مثل یک مرزبان، از حریم خانواده‌تان دفاع کنید. به قول معروف، حرمت امامزاده را متولی‌اش نگه می‌دارد و حرمت خانواده شما را شما.

اگر فکر می کنید دیگران در زندگی‌تان دخالت می کنند، اگر همسرتان از این شکایت دارد که چرا اسرار خانه تان را جایی بازگو کرده اید و اگر فکر می‌کنید دیگران گاهی از درددل‌های شما سوءاستفاده می‌کنند، وقتش رسیده در مرزبندی‌های خود تجدیدنظر کنید. شما با اینکه هنوز فرزند پدر و مادرتان هستید اما نمی توانید سیر تا پیاز زندگی‌تان را برای آنها تعریف کنید. نمی‌توانید به اسم درددل هم که شده، مشکلات زندگی، ایرادهای همسرتان و ناکامی‌هایتان را به دوست و خواهر و فامیل بگویید.

توصیه عشقی ,بعد از ازدواج ,ایرادهای همسر

دخالت دیگران در زندگی شما درست به دلیل همین مرزهای متزلزل است. شل شدن مرزهای خانوادگی یک تاثیر دیگر هم دارد و آن این که شما پای صحبت دیگران می نشینید، از تجربه های آنها می شنوید و زندگی تان را با زندگی آنها مقایسه می‌کنید و سرخورده می‌شوید. شما بدون آنکه بدانید فردی را به زندگی خود راه داده‌اید تا با تعاریف مبالغه‌آمیز درباره زندگیش شما را به مقایسه واداشته و از زندگی دلسردتان کند.

loading...

3 دیدگاه ها

  1. خب این یه طرفه قضیه هستش !! ممکنه خیلی ازاین دخالت ها خیر خواهانه باشه !! ممکنه زیاد دخالت کردن و گیر بیخود توزندگی دو طرف ایجاد کردن هم ممکنه باعث کدورت و خصومت بشه …..

  2. به نظرم 2نفر زندگی مشترک شروع میکنه باید ازپس همه مشکلات بر بیان وخود دوطرف مشکل خودشونو حل کنن وبه اطرافیان اجازه دخالت ندن چون ممکن بزرگتر ایه چیزی بگن ودوتاجوون اون درک نداشته باشن واین باعث بشه بینشون دلخوری وخخصومت پئش بیاد

  3. مسلماً يه سرى رازهاى زندگيه مشترك فقط بايد بين زوج محفوظ بمونه. ولى براى يه سرى مسائل و از همه مهمتر انتخاب همسر نظر بزرگترها مخصوصا پدر، مادر خيلى كمك كننده هستش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *