گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اقتصادی / یک دهک حذف می شود و یارانه سه دهک افزایش می یابد
loading...

یک دهک حذف می شود و یارانه سه دهک افزایش می یابد

یک دهک حذف می شود و یارانه سه دهک افزایش می یابد

پیش بینی یک نماینده از لایحه هدفندی
یک دهک حذف می شود و یارانه سه دهک افزایش می یابد

اما فکر نمی کنم با توجه به محدودیت مالی منبعی برای توسعه صندوق توسعه ملی و حوزه عمرانی باقی بماند. کماکان یارانه نقدی پرداخت خواهد شد اما در حامل های انرژی احتمالا افزایش خواهیم داشت شیب افزایش قیمت حامل های انرژی تند خواهد بود.

بودجه کشاورزان نصف می‌شودبلاخره بعد چندین روز بحث و جدل بین نمایندگان مجلس و دولت قرار است فردا لایحه هدفمندی یارانه ها به مجلس رود محمد باقر نوبخت بعد از ظهر امروز با اعلام این خبر گفت: بصره هدفمندی فردا از سوی دولت به کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 93 تقدیم می‌شود.

همچنین اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجد سلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس گفت: دولت در تبصره هدفمندی نحوه اجرای فاز دوم این قانون را در قالب پیشنهاد به کمیسیون تلفیق ارائه می کند.

ولی غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی در باره جزئیات این لایحه در گفت و گو با تابناک گفت:  پیش بینی من این است که دولت حداقل یارانه یک تا دو دهک بالا را حذف می کند  و اگر این کار را انجام دهد فرصت برایش به وجود می آید که یارانه دو تا سه دهک پایین را اضافه کند و 45500تومان احتمال دارد تا 55 یا 60هزار تومان افزایش یابد.

وی افزود: بنابر این اگر محاسبات من درست از آب درآید تا  دهک تغییری نمی کند. با توجه به شعارهای دکتر روحانی و توجهی که اخیرا در صحبت هایش به حوزه سلامت داشته سال 93 در هدفمندکردن یارانه ها سال خوبی برای سبد سلامت و بهداشت مردم خواهد بود ضمن اینکه پیش بینی من این است که در سال 93، تولید به نحو شایسته ای از یارانه برخوردار خواهد شد و یارانه به بخش تولید تعلق خواهد گرفت. اما فکر نمی کنم با توجه به محدودیت مالی منبعی برای توسعه صندوق توسعه ملی و حوزه عمرانی باقی بماند.

وی افزود: کماکان یارانه نقدی پرداخت خواهد شد اما در حامل های انرژی احتمالا افزایش خواهیم داشت شیب افزایش قیمت حامل های انرژی تند خواهد بود

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *