گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / کشته شدن بچه 3 ساله در تصادف رانندگی به وسیله مادرش!
loading...

کشته شدن بچه 3 ساله در تصادف رانندگی به وسیله مادرش!

 زن جوان در حال تمرین رانندگی پسر 3 ساله خودش را زیر گرفت و کشت.

کشته شدن بچه 3 ساله در تصادف رانندگی به وسیله مادرش!

فرادید| در بازجویی پلیس مشخص شد که یک خانم به هنگام تمرین رانندگی تصادفا پسر سه ساله خودش را زیر گرفته و او را کشته است.

به گزارش فرادید به نقل از اکسپرس، لیندسای ترنر، 34 ساله، مشغول مانور دادن با خودروی خانوادگی‌شان «سیتروئن C4 هاچبک» بود و قصد داشت این خودرو را در محوطه خط کشی شده پارکینگ پارک کند که به ناگهان پسرش «لیام» را زیر گرفت. لیام همراه با خواهرش در جلوی خانه مشغول بازی بود.

استفان، پدر لیام، او را از زیر خودروی سیتروئن بیرون کشید و قصد داشت خودش لیام را به بیمارستان برساند که در میان راه آمبولانس سر رسید.

لیام با بالگرد به بیمارستان دانشگاه نورویچ منتقل شد، اما به دلیل جراحات وارده در ناحیه سر جانش را از دست داد. آسیب‌های جدی و جبران ناپذیری به سر لیام وارد شده بود.

پزشکی قانونی نورویچ در صحبت‌های انجام شده متوجه شد که خانم ترنر پیشتر پشت خودرو نشسته بود. در بررسی بعدی نیز مشخص شد که او گواهینامه رانندگی نداشته و خودروی آن در روز حادثه، 7 ژوئن، بیمه نبوده است.

خانم ترنر از شوهرش خواسته بوده تا کمی رانندگی به او یاد دهد. در آن روز، خانم ترنر تلاش کرده تا خودرو را در فضای پارکینگ پارک کند.

کشته شدن بچه 3 ساله در تصادف رانندگی به وسیله مادرش!

او به پلیس گفت: «پایم از روی پدال لیز خورد و خودرو یکهو به جلو پرید.»

شوهر خانم ترنر نیز نظاره گر اتفاق بوده است. ایمی جونز، یکی از همسایه‌های آن‌ها، می‌گوید که صدای برخورد و فریاد شوهر خانم ترنر را شنیده است. او می‌گوید: «بدجوری از لیام خون می‌رفت. من فورا به استفان گفتم تا او را سوار ماشین کند و به بیمارستان برساند.»

آقا و خانم ترنر به شدت ناراحت مرگ فرزندشان هستند. پلیس نیز می‌گوید که خانم ترنر در خیابان که یک محل عمومی محسوب می‌شود، حق رانندگی نداشته است. البته هنوز حکمی برای او صادر نشده است.

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *