گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / 30 پسر و دختر در پارتی شبانه زنده زنده سوختند! + عکس
loading...

30 پسر و دختر در پارتی شبانه زنده زنده سوختند! + عکس

30 پسر و دختر در پارتی شبانه زنده زنده سوختند! + عکس

پارتی شبانه دختران و پسران که در یک انبار بزرگ برگزار شده بود با آتش سوزی به فاجعه تبدیل شد. در این پارتی شبانه بیش از 30 پسر و دختر کشته شدند.

 

33 نفر دختر و پسر در پارتی شبانه سوختند

آتش سوزی در یک انبار در اوکلند که محل برگزاری یک پارتی شبانه بوده است منجر به کشته شدن دهها نفر شد.به نقل از ان بی سی نیوزف وقوع آتش سوزی گسترده در یک پارتی شبانه در اوکلند واقع در ایالت کالیفرنیای آمریکا دست کم منجر به کشته شدن 30 نفر شده است.این پارتی در یک انبار 2 طبقه در حومه شهر در حال برگزاری بود. مقامات میگویند که هنوز علت آتش سوزی مشخص نیست و در حال بررسی دقیق آن هستند.

یک شاهد عینی گفته است که در این پارتی سازهای الکترونیک نواخته می شد. وقتی وارد ساختمان شده شعله های آتش را دیده و سپس با فشار یک انفجار به بیرون ساختمان پرتاب شده است. وی گفته است که چند نفر دیگر نیز از ساختمان به بیرون پرتاب شده اند.پلیس اوکلند گفته است که نیروهای امداد و نجات به داخل ساختمان رفته و در حال بیرون آوردن اجساد هستند ولی کار هنوز تمام نشده است.به گفته مقامات پلیس، شمار قربانیان ممکن است به 40 نفر افزایش یابد.

پلیس از خانواده هایی که از بستگانشان مفقود شده خواسته است که برای شناسایی اجساد و تست دی ان ای به دپارتمان پلیس مراجعه کنند.در حال حاضر تلاش ها برعملیات نجات و پاکسازی متمرکز است و مسوؤلان می گویند تحقیق درباره علت آتش سوزی و پاسخ به نگرانی ها در مراحل بعدی انجام خواهد گرفت.شهردار اوکلند در نشست خبری که برای اطلاع رسانی درباره این حادثه برگزار کرد اعلام کرد که با پاکسازی 35 درصد ساختمان محل آتش سوزی، تاکنون 33 جسد به بیرون منتقل شده است.عملیات جستجو و امداد و نجات ادامه دارد.

عکس های مربوط به آتش سوزی در پارتی شبانه

 

30 پسر و دختر در پارتی شبانه زنده زنده سوختند! + عکس

30 پسر و دختر در پارتی شبانه زنده زنده سوختند! + عکس

میهمانان دختر و پسر پارتی شبانه در آتش سوختند + تصاویر

همچنین : تجاوز به دختر کم سن و سال در پارتی مادرش!! (عکس)

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *