گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / اقدام عجیب خانم برای برگشت خواستگارش+عکس
loading...

اقدام عجیب خانم برای برگشت خواستگارش+عکس

خانم “سم وارد” 41 ساله در پاسخ درخواست آشنايي يک آقاي متين و موقر پاسخ منفي داده و حالا پشيمان شده است و سعي ميکند هرطور شده اين مرد را پيدا کند.

خواستگاری زن

داستان از اين قرار است که اين زوج همديگر را در يک فروشگاه و هنگام برداشتن آخرين بسته دونات شکلاتي موجود در قفسه ديده اند از آنجايي که هردو طرفدار اين نوع شيريني بودند خانم “وارد” تقاضا ميکند آقا اجازه دهد که او اين بسته را بردارد  و آقاي خواستگار که ظاهرا شيفته اين خانم شده بود ميگويد در صورتي قبول ميکند که او هم دعوت وي براي صرف يک فنجان قهوه جهت آشنايي بيشتر قبول کند.
اين خانم خجالتي هم درآن لحظه اين دعوت را رد ميکند اما زماني که به خانه باز ميگردد از اين تصميم پشيمان ميشود و تصميم ميگيرد هرطور شده او را دوباره پيدا کند. به همين دليل يک يادداشت بزرگ  روي باغچه منزلش نصب ميکند که باعث به شهرت رسيدنش شده است و اميدوار است از اين طريق بتواند خواستگارش که حتي نامش را هم نميداند پيدا کند.
او در اين يادداشت نوشته است: من يک دونات شکلاتي ام بيا و من را بردار. او ميگويد مرد مورد نظرش حتما از اين طريق او را خواهد شناخت و دوباره باز خواهد گشت./پرداد

خواستگاری

loading...

4 دیدگاه ها

  1. هه …… اگه همون لحظه كه بود ، بودي اونوقت ديگه مجبور نبودي اينجوري تو شهر جار بزني …!!!
    خدايا يه حالي به ما بده كه ما يه وقت اينجوري نشيم !!!!!!!!!!

  2. اشتباه کرد دیگه شما بروش نیارید. به جای اینکه دلداریش بدی تو ذوق بچه میزنی. لااقل بگو انشاالله برمیگرده غصه نخور . آقا سعید جناب بی خیال این قدر بی خیالی خوب نیست.شوخی کردم . انشالله همه به مراد دلشون برسن این دختر به خواستش برسه

  3. اَي خدا از اون زبونت بشنوه بروبينيم بابا … مث كه دل پر مرادي هم داريا!!!

  4. سلام بچه ها .از قدیم گفتن یک لحظه غفلت یک عمر پشیمانی راست گفتن .ولی باید قسمتش باشه .وگرنه همون لحظه میگفت بله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *