گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار سلبریتی ها / آلبوم جدید ادل اواخرامسال منتشر می شود
loading...

آلبوم جدید ادل اواخرامسال منتشر می شود

ادله

آلبوم جدید ادل اواخرامسال منتشر می شود

ادل ماه آینده دوباره به استودیو باز می گردد تا ضبط آهنگهای آلبوم جدیدش را آغاز کند ، او قصد دارد در پایان سال جاری یک آلبوم جدید منتشر کند.

خواننده آهنگ موفق و مشهور” یک نفر مثل تو”که اخیرا” اولین فرزند خود را به دنیا آورد در آلبوم جدیدش از احساسات مادرانه خود می خواند. بعد از آلبوم موفق و پرفروش ۲۱ که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد و عنوان پرفروشترین آلبوم انگلستان را بخود اختصاص داد ، این اولین آلبومی است که آدل منتشر خواهد کرد.

یک منبع خبری گفت:”در طول چندماه گذشته ادل حس زیبای مادر بودن را تجربه کرده است و روز های خوب و خوشی را سپری کرده است ، او از این حس و تجربیات جدید و زیبا در نوشتن آهنگهای جدیدش استفاده کرده است.”

” او از اینکه ماه آینده دوباره به استودیو می رود و ضبط آهنگهای جدیدش را آغاز می کند ، واقعا” خوشحال و هیجانزده است.”/آفتاب

loading...

اولین دیدگاه

  1. امیر عباس زارعی ورمزیار

    ادل یکی از جهره محبوب جهان هست چون با صدای اسمانی خود روح طرفدارانش رابه اسمانها میبرد ولحظاتی انسان را از تمام مشکلات وبدبختیهادور میکند گاهی وقتها انسان دوست دارد واقعا باصدای ادل یکی شود وحتی برای لحظه کوتا به اسمانها سیر کند وخمی هرچند کوچک ازدل نازنین مردم دنیا بیرون اورد و جایش را باشادی عوض کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *