تلویزیون اپل در راه است

تلویزیون اپل در راه است…Apple TV is coming
خبرآنلاین: بر اساس جدیدترین شایعات تلویزیون اپل  زودتر از 2013 به دستمان نمی‌رسد.
به نوشته یک سایت خبری به نام Business Insider، گروه تحقیقیاتی آسیایی به نام CLSA در یادداشتی عنوان داشت: ما همچنان منتظریم تلویزیون اپل را به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای خبری 2013 ببینیم.
تلویزیون اپل در راه است
در این یادداشت خاطر نشان شده است که Foxconn ، تولید کننده محصولات اپل تصمیم گرفته است در شارپ الکترونیک سرمایه گذاری کند که این امر به شایعه در راه بودن تلویزیون اپل قوت می‌بخشد. به گفته Business Insider پانل‌های تلویزیون اپل را کمپانی شارپ فراهم می‌کند.
در طول چند سال گذشته همواره شایعاتی درباره اینکه در آینده‌ای نزدیک تلویزیون اپل وارد بازار خواهد شد وجود داشته است. در اویل ماه ژانویه صحبت از صفحه 50 اینچی این تلویزیون بود و در اواخر ژانویه گزارش‌ها همه مربوط به مصاحبه‌هایی با فراهم کنندگان قطعات اصلی این تلویزیون بود.
USA Today به نقل از یکی از موسسان اپل در ماه ژانویه نوشته بود: من منتظرم اپل به زودی وارد بازار تلویزیون شود و همچنین انتظار دارم اپل بتواند اتاق نشیمن منزل را تبدیل به مرکز سرگرمی‌های خانواده کند و مانند تمام محصولاتی که این کمپانی تاکنون ساخته است تاثیر گذار باشد.
loading...

نوشته مشابه

گوشی موبایل رئیس جمهور آمریکا چیست؟ +عکس

گوشی موبایل باراک اوباما,آیفون در دست رئیس جمهور آمریکا,گوشی رئیس جمهور چیست؟, باراک اوباما بالاخره اجازه پیدا کرد که اولین مطلب خود در صفحه توئیتر شخصی اش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *