گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / ايمون زايد به تيم ملي دعوت شد!
loading...

ايمون زايد به تيم ملي دعوت شد!

ايمون زايد به تيم ملي دعوت شد!
باشگاه خبرنگاران :عبدالحفيظ اربيش که به جاي فوزى عيساوى به عنوان سرمربي جديد تيم ليبي منصوب شده ، تاکيد کرد از ايمن زايد گلزن تيم پرسپوليس در تيمش استفاده خواهد کرد.
اربيش در برنامه تلويزيوني ليبي اسپورت شبکه احرار گفت ، بازگشت زايد به تيم ملي با توجه به درخشش اخير در ترکيب تيم ايراني صورت مي گيرد.زايد در سال 1983 در دوبلين ايرلند جنوبي متولد شده و سابقه بازي در تيم دري سيتي اين کشور را دارد و حتي فصل قبل بهترين گلزن و بازيکن ليگ ايرلند جنوبي معرفي شد.وي به علت تولد در ايرلند جنوبي و مليت مادريش مي توانست در تيم بزرگسالان اين کشور توپ بزند ، به خاطر محل تولد پدرش مي توانست در تيم تونس بازي کند و به خاطر اصليت پدربزرگش اجازه بازي در تيم ملي ليبي را نيز داشت اما در نهايت تيم ليبي را انتخاب کرد.

ایمون زاید

وي براي اولين بار در سال 2010 توسط مارکوس پاکيتاي برزيلي به تيم ملي دعوت شد ولي با وجود حضور در بازيهاي عربي 2011 در قطر ، در مسابقات جام ملتهاي آفريقا 2012 در گابن و گينه استوايي حضور نداشت.
زايد سابقه 7 بازي ملي در تيم ملي زير 21 سال ايرلند جنوبي در جام جهاني جوانان 2003 امارات و نيز 4 بازي ملي براي تيم بزرگسالان ليبي را دارد اما هنوز در تيم کشورش موفق به گلزني نشده است.

loading...

اولین دیدگاه

  1. ایج رو عشقه(هادی)

    بابا اون 3تا گلی که به استقلال زد رو اگه سرمربی لیبی اینو میدونست عمرا دعوتش نمیکرد. به امید فوتبال پاک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *