گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / تکذیب یک خبر درباره مهران مدیری
loading...

تکذیب یک خبر درباره مهران مدیری

تکذیب یک خبر درباره مهران مدیری

در حالی که روز گذشته تعدادی از سایتهای اینترنتی، خبری مبنی بر حضور دوباره مهران مدیری در تلویزیون را منتشر کردند، وی این قضیه را تکذیب کرد.

مدیری اعلام کرد که این خبر صحت ندارد و این بازیگر و کارگردان در حال حاضر مشغول ساخت مجموعه جدید خود با عنوان «شوخی کردم» است. سريالي كه به صورت آیتمی تولید و پیش‏بینی می شود بزودی نخستین پکیج آن وارد شبکه ویدئویی شود.

اما در خبر روز گذشته که گویا نخستین بار روی خروجی سایت جهان نیوز قرار گرفت و سایتهای دیگر نیز آنرا دوباره منتشر کردند، آمده است: «مهران مدیری قرار است پس از چند سال دوری از تلویزیون، بار دیگر با تولید یک سریال 60 قسمتی به تلویزیون برگردد. بر همین اساس، شنیده ها حاکی از آن است که سریال پیشنهادی مدیری، موضوعی اجتماعی دارد، با این حال هنوز از موافقت یا عدم موافقت مسئولان صداوسیما با پروژه جدید مدیری خبری منتشر نشده است.

مرد دوهزار چهره آخرین همکاری مهران مدیری با صدا و سیما بود چرا که عدم توافق مدیران صدا و سیما و تهیه کنندگان سریال قهوه تلخ برای پخش این سریال از تلویزیون سرآغاز ورود مدیری به شبکه نمایش خانگی شد. اما پخش این سریال از شبکه نمایش خانگی برای مهران مدیری نیز حاشیه ساز شد.

عدم تحویل جوایز مخاطبان قهوه تلخ و عدم تولید قسمت آخر از سوی تهیه کنندگان، باعث ایجاد حاشیه هایی برای مهران مدیری شد که البته وی سعی کرد با تهیه کنندگی  وکارگردانی سریال ویلای من در شبکه خانگی آن را جبران کند. اگرچه مهران مدیری هم اکنون مشغول تولید سریال شوخی کردم برای پخش از شبکه نمایش خانگی است اما این سئوال در ذهن ایجاد می شود که آیا سریال شوخی کردم پایان همکاری مدیری با شبکه نمایش خانگی است؟!».

حال با وجود تکذیب خبر ساخت چنین سریالی از سوی مدیری، به نظر می رسد او فعلاً قصد بازگشت به تلویزیون را ندارد.

/بانی فیلم

loading...

3 دیدگاه ها

  1. مهران مديري هر طورم كه عمل كنه باعث افتخاره ما،خيلي دوسش دارم

  2. دقیقا باهات موافقم لیلا جان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *