گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / انتقاد پوریا پور سرخ از بعضی از هنرمندان
loading...

انتقاد پوریا پور سرخ از بعضی از هنرمندان

پوریا پورسرخ گفت: برخی هنرمندان پس از کمک به مردم زلزله زده آذربایجان، عکس هایشان را همه جا پخش کردند که از آنها تشکر می کنم!

پوریا پورسرخ، نیما شاهرخ شاهی و محمد علیزاده سه مهمان برنامه شب گذشته جشن رمضان بودند.

پوریا پور سرخ

در این برنامه پورسرخ طی سخنانی درباره زلزله آذربایجان شرقی و کمک هنرمندان به مردم منطقه گفت: یکسری از هنرمندان پس از وقوع زلزله رفتند و به مردم آذربایجان کمک کردند و عکس هایی که در حال کمک کردن گرفته بودند را این طرف و آن طرف پخش کردند، از آنها تشکر می کنم، ولی بیشتر از هنرمندانی تشکر می کنم که در این حادثه حضور یافتند و بدون انتشار عکس هایشان به مردم کمک کردند.

شاهرخ شاهی نیز در تائید سخنان پورسرخ گفت: متاسفانه هنرمندان ما در برخی مواقع به سمت شعارزدگی حرکت می کنند که کار پسندیده ای نیست. هنرمندان بسیاری در این مملکت به دیگران کمک می کنند اما به دور از شعارزدگی و تبلیغات است.

loading...

6 دیدگاه ها

 1. بخداراست میگه ولی شایدخودشون اینکارونکرده باشن

 2. اتفاقآ به نظر من در مورد این نوع حرکت ها باید بیشتر تبلیغ بشه. چون بعضی مردم بعد از اینکه فهمیدند هنرمندان و ورزشکارای کشورمون چکار کردن تازه به فکر کمک افتادن.
  آخه کارای زشت هنرمندارو تو بوقو کرنا میکنیم اونوقت یه همچین کارای خدا پسندانه ای رو قایم کنیم!
  مگه الان آنجلینا جولی و برد پیت تو آذربایجان نیستند تمام رسانه ها گزارش لحظه به لحظه میدن. چرا ؟ چون تبلیغشم برای تحریک اذهان عمومی به نفع اون مردم بیچارست.

 3. العمل بالنيّات
  به من چه كه كي ميخواد چكار كنه … بازم دم اونا گرم كه رفتن كمك كردن … حالا واسه هر چي ولو واسه ريا(!) … والا از من كه بهترن كه كاري نكردم واسشون… فقط يه پيام تسليت گذاشتم تو تاپ ناز كه اونم ادمين جان زحمت كشيدن نزاشتنش!!!!

 4. به نظر من عیبی نداره حتی اگه واسه ریا باشه خوبه که نشون بدیم همه با هم متحدیم… مهدی جدی گفتی آنجلینا جولی و برد پیت آذربایجانن

 5. آره ترنم. برادر خانمم تو حلال احمره باهاشون عکس گرفته

 6. ببخشید برادر خانوم دوستم. دوست تایپ نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *