گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سبک زندگی / مسائل زناشوئی / از این دختران خواستگاری نکنید!
loading...

از این دختران خواستگاری نکنید!

از این دختران خواستگاری نکنید!

خواستگاری از دختران

بررسی های جدید دانشمندان نشان می دهد، زنانی که رفتار و اشتباه دیگران را با منطق از بین می برند و با رفتار های درست می توانند آزار و اذیت طرف مقابلشان را از بین ببرند، بهترین زنان برای زندگی هستند. 

زنانی که اغلب حرفی برای گفتن ندارند و همه چیز را به راحتی قبول می کنند و اشتباهات دیگران را ساده می پذیرند، زنان قابل اعتمادی برای زندگی نیستند.

گفتنی است؛ زنانی که همواره در جستجوی محبت هستند، در آینده باعث از دست دادن اعتماد شما می شوند. محبت به زنان باید بسیار مورد توجه آقایان قرار گیرد، اما نباید این محبت بیش از حدی باشد که زنان همیشه خواستار آن باشند.

زنانی که زیاد محبت می کنند و اغلب از خود رفتارهای کنجکاوانه نشان می دهند، زنان مورد اعتمادی برای زندگی نیستند و قادر نخواهند بود زندگی شما را به درستی اداره کنند.

 

loading...

2 دیدگاه ها

  1. یعنی متاسفم براتون با این اراجیف که مبنویسی کسی که بتونه اشتباهات دیگران وببخشه ادم بزرگی هست این چرندیات وننویس خدارو خوش نمی‌اد برو کمی مطالعه کن

  2. اولا خیلی کلی بود دوما از کجا آوردی اول یه تحقیقی بررسیی کنید بعد بیاید بنویسید زنها همه احساستی هستنو زیاد ابراز علاقه میکنن و همه هم چه مرد چه زن توی زندگی دوست دارن از کارای همسرشون سر در بیارن وهمه زنها حتی سرسخت ترینشون دربرابر مرده دلخواهشون کاملا مطیع هستن این بستگی به مرد داره اگه بی عرضه و غیر منطقی بودنه خودشو ثابت کنه زن ریاست میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *