گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / باخت تیم فوتبال ایران به ازبکستان
loading...

باخت تیم فوتبال ایران به ازبکستان

باخت تیم ایران

 

تیم ملی فوتبال ایران با نتیجه یک بر صفر به ازبکستان باخت.

با باران شدیدی که عصر چهارشنبه در تهران بارید، انتظار نمی‌رفت ورزشگاه آزادی مثل بازی با کره پر از تماشاگر شود. حتی این انتظار هم وجود نداشت که یک سوم ورزشگاه هم پر شود. اما هواداران تیم ملی یک بار دیگر ثابت کردند اگر تیم ملی در شرایط حساس باشد، تحت هیچ شرایطی آن را تنها نمی‌گذارند. برای بازی ایران و ازبکستان بیش از 40 هزار هواداران در هوای بارانی تهران به ورزشگاه آزادی رفتند تا ازبک‌ها را در این مسابقه راحت نگذارند.
کارلوس کروش بازیکنان کلیدی بازی را کره را در ترکیب اصلی قرار داده بود. اشکان دژاگه و قوچان‌نژاد هم بودند. اما روند این مسابقه مثل بازی با کره نبود. مسابقه در نیمه اول بدون گل به پایان رسید. گرچه محمد نوری در دقیقه 12 دروازه ازبک ها را باز کرد، اما داور در تصمیمی عجیب، گل او را قبول نکرد. در نیمه دوم همه انتظار یک گل را می‌کشیدند اما حملات ایران بی‌نتیجه می‌ماند و حملات ازبک‌ها هم ثمری نداشت. سرانجام در دقیقه 71 توپ از خط یکی از دروازه‌ها عبور کرد. ازبک‌ها که ضربه‌ای کاشته را روانه محوطه 6 قدم ایران کردند، با ضربه تمام کننده باکایف به گل رسیدند تا آه از نهاد هواداران ایرانی حاضر در ورزشگاه بلند شود.
تیم کروش تنها 19 دقیقه وقت داشت تا نتیجه را عوض کند. حملات ایران شروع شد و فشار زیادی به دروازه ازبکستان آوردند. رضا قوچان نژاد هم در دقایق پایانی دروازه ازبکستان را باز کرد اما گل او هم مثل گل محمد نوری مورد قبول قرار نگرفت. داور گل قوچان نژاد را آفساید اعلام کرد. ایران نتوانست از موقعیت های بعدی خود استفاده کند و در نهایت مسابقه را با نتیجه یک بر صفر باخت.
بعد از مسابقه، مجید جلالی که مهمان تلویزیون بود گفت: «فوتبال واقعا عجیب است. روزی که حقت نیست برنده شوی، می بری و روزی که باید ببری، می بازی.» اشاره او به نتیجه بازی رفت ایران و ازبکستان بود که تیم ملی ایران توانسته بود بر خلاف روند بازی، با یک گل ازبکستان را شکست دهد.
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *