گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / جالب و خواندنی / معذرت خواهی دختر معروف ژاپنی با سر کچل! +عکس
loading...

معذرت خواهی دختر معروف ژاپنی با سر کچل! +عکس

معذرت خواهي رسمي با چشماني اشکبار و سري تراشيده مجازات پاپ استار معروف ژاپني.

دختر ژاپنی

اين پاپ استار معروف 20 ساله که “مينامي مينه گشي” نام دارد مجبور شد به دليل اينکه تصاويرش هنگام خروج از خانه دوست پسرش منتشر شده است با سري تراشيده و چشماني اشکبار از مردم عذرخواهي کند.
او در يک ويدئوي 4 دقيقه اي منتشر شده در يوتويوب که تا کنون بيش از 5 ميليون بازديد کننده داشته است طبق سنت رسمي و قديمي ژاپني با موهاي تراشيده از مردم عذرخواهي ميکند.
او ميگويد به محض مشاهده تصاويرش در مجله اينترنتي که او را هنگام خروج از خانه دوست پسر 19 ساله اش نشان ميدهد در حاليکه ماسکي بر چهره و يک کلاه تنيس بر سر دارد سريعا موهاي بلندش را کوتاه کرده است.
گروهي که وي در آن عضويت دارد هر نوع رابطه عاشقانه يا جنسي را براي اعضاي آن ممنوع اعلام کرده است و بعد از انتشار اين خبر درجه اين خواننده محبوب در اين گروه به شدت تنزل پيدا کرده است.
او اعلام ميکند که اين کار را از روي ناداني انجام داده است و بسيار نادم و پشيمان است.
او ميگويد اشتباه بزرگي کردم و فقط تقاضاي بخشش دارم. من ميدانم که براي اعضاي تازه وارد الگو هستم و اين کارم به همه چيز لطمه وارد ميکند اما اميدوارم که مرا ببخشيد
اين گروه موسيقي يکي از بزرگترين گروههاي موسيقي ژاپني است که محبوبيت و شهرت فراواني دارد و در سال 2011 حدود 126 ميليون پوند از فروش آلبومهايش درآمد داشته است.

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *