گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / دختری که 46 ضربه چاقو از عاشقش خورد!
loading...

دختری که 46 ضربه چاقو از عاشقش خورد!

خون

پسر جواني كه به علت وابستگي شديد عاطفي دختر مورد علاقه‌اش را با 46 ضربه چاقو به قتل رسانده بود توسط كارآگاهان اداره آگاهي دستگير شد.

23 اسفند سال گذشته مأموران كلانتري 144 جواديه تهرانپارس از طريق مركز فوريت‌هاي پزشكي بيمارستان تهرانپارس در جريان انتقال دختر جوان 19 ساله‌اي به بيمارستان قرار گرفتند كه مورد اصابت ضربات متعدد چاقو قرار گرفته است.

با وجود انجام اقدامات درماني، به علت شدت جراحت‌هاي وارد شده به ناحيه گردن، اين دختر 19 ساله فوت كرد و پرونده به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسراي امور جنايي تهران و براي انجام تحقيقات تخصصي در اختيار اداره دهم ويژه قتل پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.

در تحقيقات اوليه مشخص شد كه اين دختر جوان توسط جواني به نام پيمان. پ 23 ساله مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته است. مقتول قبل از مرگ خود و زماني كه توسط عوامل اورژانس در حال انتقال به بيمارستان بوده، به آنها عنوان داشته كه توسط پيمان مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته است.

بلافاصله محل سكونت پيمان در منطقه خاك سفيد مورد شناسايي قرار گرفته، اما با حضور كارآگاهان در محل و انجام تحقيقات محلي مشخص شد كه متهم پس از ارتكاب جنايت و به همراه تمامي اعضاي خانواده خود از اين محل متواري شده است.

همزمان با انجام تحقيقات پليسي جهت دستگيري متهم، با انتقال جسد مقتول به پزشكي اعلام شد كه با وجود اصابت 46 ضربه چاقو به قسمت‌هاي مختلف بدن مقتول، از اين تعداد ضربه تنها يك ضربه وارد شده به ناحيه گردن و همچنين دو ضربه وارد شده به قلب باعث مرگ مقتول شده‌اند.

با متواري شدن متهم از محل سكونت خود، كارآگاهان اداره دهم در ادامه تحقيقات خود اطلاع پيدا كردند كه متهم از تهران متوراي شده و در شهرهاي غرب كشور مخفي شده است. سرانجام با انجام تحقيقات دامنه دار پليسي، آخرين مخفيگاه متهم در غرب كشور مورد شناسايي قرار گرفت و متهم 27 مرداد دستگير و به اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ انتقال داده شد.

وابستگي شديد عاطفي عامل قتل

متهم در تحقيقات اوليه ضمن اعتراف صريح به قتل، در خصوص انگيزه خود در ارتكاب اين جنايت تنها به نوشتن سه كلمه اكتفا كرد ؛ وي در پاسخ اين سؤال به كارآگاهان گفت: وابستگي شديد عاطفي !.

سرهنگ كارآگاه آريا حاجي زاده ــ معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي تهران بزرگ ــ با اشاره به زمان دستگيري متهم عنوان كرد: تحقيقات در خصوص اين پرونده در مراحل مقدماتي قرار داشته و متهم 28 مرداد به دادسراي امور جنايي اعزام و با توجه به اعتراف صريح به ارتكاب جنايت، قرار بازداشت موقت از سوي بازپرس صادر و متهم جهت انجام تحقيقات تكميلي در اختيار اداره دهم قرار گرفته است.

loading...

7 دیدگاه ها

 1. حالا نا حق ، حق نگاه کنید دوست داشتن ، چه به روز ادم میاره، یا طرف خودکشی میکنه ، یا دست به کشتن طرف میزنه، یا با خاطراتش زندگی میکنه

  هییییییییییییییییییییییییییییییی

 2. وابستگی شدید عاطفی……..!!!!!!!قتل………!!!!!!!
  این اتفاقا داره کم کم زیاد میشه……

 3. واقعاحرفت طلاست آقامیلاد

 4. اگر به راستی، خواستن، توانستن بود؛

  محال نبود وصال!

  و عاشقان که همیشه خواهانند،

  همیشه می توانستند تنها نباشند.

  اگر عشق نبود؛

  به کدامین بهانه می گریستیم و می خندیدیم؟

  کدام لحظه ی نایاب را اندیشه میکردیم؟

  و چگونه عبور روزهای تلخ را تاب می آوردیم؟

  آری… بی گمان، پیش از اینها مرده بودیم …

  اگر عشق نبود؛

 5. هر چه با احساس باشم به احساس تو نمیرسم
  هر چه این دست و آن دست کنم به پای تو نمیرسم
  چه کسی میداند در قلبم چه غوغاییست
  چه کسی میداند در دنیای من چه میگذرد؟
  هیچکس حال مرا ندارد،هیچکس احساس مرا ندارد

 6. یکی آدم رو تهدید می کنه به اسید پاشی …
  یکی اینطوری کسی که دوست داره می کشه …
  اینا عشق نیستن خودخواهیِ محضن !
  مگه هرکی که رو که دوست دارن باید به دست بیارن ؟

 7. اسم این که علاقه و دوست داشتن نیست این یه جنون که از سر علاقه خیلی شدید به وجود اومده طرفم نتونسته خودش و کنترل کنه زده دختررو نیست و نابودش کرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *