گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / گالری تصاویر / عکسهای دیدنی / سوتی جالب خانم گوینده در مورد یک حادثه +عکس
loading...

سوتی جالب خانم گوینده در مورد یک حادثه +عکس

سوتي گوينده خبردرمورد سقوط هواپيمايي که بعدا مشخص شد تنها سکانسي از يک فيلم سينمايي است.
ساعت 8 صبح به وقت محلي شيکاگو يک گروه خبري ، خبري فوري با مضمون سقوط يک هواپيما و ارسال نيروهاي امدادي به محل حادثه منتشر کردند. تنها مشکل اين برنامه اين بود که آنچه اين خانم گوينده خبر به عنوان يک حادثه دلخراش از آن ياد ميکرد تنها سکانس يک فيلم تلويزيوني بود که در حال فيلمبرداري در آن منطقه بود.

حادثه جالب,سوتی خانم

اين گروه خبري حدود 5 دقيقه بعد از اعلام خبر متوجه شد که اين صحنه يک سکانس سينمايي است و اين درحالي بود که شبکه خبري  يک هلي کوپتر به محل حادثه اعزام کرده بود  تا گزارش لحظه به لحظه اي از اين ماجرا براي بينندگان تهيه کند و اينجا بود که مشخص شد تمام اين صحنه دردناک ساخته جلوه هاي ويژه است.
نکته جالب اينکه بعد از انتشار خبر حتي آتشنشاني به محل اعزام شده بود اما آنها هم دست خالي به پايگاه بازگشتند.
گفته ميشود دفتر فيلم سازي اعلام کرده است که قبلا اطلاعيه اي در خصوص فيلمبرداري اين صحنه به مقامات اعلام شده بوده و علت اينکه چنين حادثه اي رخ داده است را نميداند.
چهره گويندگان خبري بعد از فاش شدن ماجرا تنها چيزي بود که باعث شد بينندگان تا ساعتها به اين جريان بخندند.

سوتی خان مجری

سوتی خانم مجری

سوتی خانم مجری,عکس خنده دار

loading...

اولین دیدگاه

  1. سلام ببخشید اگر که در پست قبلی خیلی ریز شدم و کارهای ابتدایی رو هم گفتم. برای دوستانی بود که آشنایی کمتر در برخورد با صحنه های واقعی دارند. یه وقت سوءتفاهمی پیش نیاد. اگر کارهای امدادی رو صرف نظر کنیم چندان محلی برای بحث باقی نمی مونه غیر از این که دوستان 115 چندان آشنایی با کار نجات و تجهیزات ندارند و این مسئول تیم نجات هست که باید در مورد روش نجات تصمیم بگیره. به هر حال مطلب خاص دیگه ای به ذهن من نمی رسه. بازم از ارسال این تجربه جالبتون ممنونم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *