گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / هانیه توسلی در گرجستان؟
loading...

هانیه توسلی در گرجستان؟

هانیه توسلی در گرجستان؟

هانیه توسلی

هانیه توسلی در گرجستان چه می‌کند؟

هانیه توسلی بازیگر سینما و تئاتر ایران دیروز در معیت یک گروه چهار نفره راهی کشور گرجستان شد

دیروز (شنبه) هانیه توسلی بازیگر سینما و تئاتر ایران در معیت یک گروه چهار نفره راهی کشور گرجستان شد تا در یک جشنواره بین‌المللی تئاتر حضور پیدا کند.

اما در حالی که سه عضو دیگر این گروه را کارگردان‌های تئاتر تشکیل می‌دهند حضور این بازیگر در جمع نمایندگان ایران کمی سوال‌برانگیز به نظر می‌رسید. آروند دشت‌آرای یکی از سه کارگردانی که به همراه هانیه توسلی راهی این سفر شده و در واقع سرپرست گروه اعزامی محسوب می‌شود در این باره می‌گوید: «چون فکر کردیم خوب است در کنار سه کارگردان یک بازیگر هم در این رویداد حضور داشته باشد نام هانیه توسلی را هم به گروه اضافه کردیم.»
دشت‌آرای درباره این جشنواره توضیح می‌دهد: «گرجستان حدود پنج سال است که یک جشنواره تئاتر بین‌المللی برگزار می‌کند و من قبلا در این جشنواره شرکت داشته‌ام. سال‌هاست در کشورهای مختلف برنامه‌ای با نام «شو کیس» با هدف معرفی آثار کشورهای گوناگون و ایجاد زمینه برای همکاری‌های مشترک برگزار می‌شود و در واقع این فستیوال فرصتی برای بازاریابی تئاتر به حساب می‌آید.»

 

هانیه توسلی , تصاوير هانیه توسلی
این کارگردان درباره ترکیب گروه چهار نفره اعزامی می‌گوید: «من به عنوان یکی از اعضای دفتر تهیه و تولید بین‌المللی تئاتر به این فستیوال معرفی شدم و خوشبختانه در این دوره می‌توانستم سه همراه داشته باشم. بر همین اساس قرار شد با حمید پورآذری‌، علی‌اصغر دشتی و هانیه توسلی به تفلیس برویم چون فکر کردیم خوب است در کنار سه کارگردان یک بازیگر هم در این رویداد حضور داشته باشد.
گفتنی است جشنواره تئاتر بین‌المللی گرجستان از ۱۳ تا ۱۷ مهر ماه با حضور هنرمندان و گروه‌هایی از بلاروس،‌ روسیه‌، پرتغال‌، انگلستان‌، عراق‌، ایتالیا‌، فرانسه‌، بلژیک‌، سوئد‌ و… برگزار می‌شود./قانون

loading...

اولین دیدگاه

  1. قربون دستت برگشتی سوقاتی فراموش نشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *