صفحه اصلی / سلامت / شيوع ايدز در ايران بين 11 تا 13 سال!!

شيوع ايدز در ايران بين 11 تا 13 سال!!

بیماری ایدز

 

در استانه ي روز جهاني ايدز راديوفردا سعي كرد در شرايط قحطي سوژه و تكراري بودن بسياري از سوژه هاي خود عليه نظام متوسل به ” ايدز ” شود تا به كمك ويروس HIV حقوق بشر در ايران را زير سوال ببرد !
به همين جهت از آنجايي كه اين گزارش خيلي طنز بود ، گزارش راديوديروز هم طبيعتا كمي طنز شده است !
طي اين گزارش كه از سوي راديوفردا پخش شد ، به استناد يك آمار جديد گفته شد كه آمار شيوع ايدز در ايران به سنين پايين تر و بين ۱۱ تا ۱۳ سال رسيده است . سپس اقاي كارشناس راديوفردا گفت اين نشان مي دهد كه احتمالا زياد از طريق انتقال از مادر اين شيوع رخ داده است .
در ادامه ي گزارش اقاي كارشناس مدعي شد اين افزايش انتقال از مادر نشان از عدم كنترل ايدز و عدم آموزش همگاني ايدز در ايران است . ( البته راديوفردا و كارشناس محترمش گويا فراموش كرده اند كه اگر عدم كنترل صحيح در مورد مادران اين فرزندان كه ۱۱ تا ۱۳ سال سن دارند مطرح باشد مربوط به دوران اصلاحات است و نه امروز ! چرا كه عدم كنترل در آن زمان منجر به انتقال از مادران به اين فرزندان كه اكنون ۱۳ ساله اند شده است ! و لذا اگر راديوفردا حواسش جمع بود شايد به دولت اصلاحات هرگز چنين جسارتي نمي كرد ! )
از سوي ديگر اين رسانه ي آمريكايي كه تنها هدفش حمله به نظام به هر بهانه ايست ، اين گونه نتيجه گرفت كه از آنجايي كه حق اوليه ي هر انساني سلامتي است ، پس شيوع ايدز در ايران نشانه ي نقض حقوق بشر است ! ( كه البته راديوفردا دولت اصلاحات را غير مستقيم و ناخواسته متهم به نقض حقوق بشر كرده است ! )
البته راديوفردا اشاره اي به آمار ايدز در آمريكا كه قابل مقايسه با كشورمان نيست نكرد و نگفت كه ايدز در آمريكا هم نقض حقوق بشر است يا فقط در ايران ؟!!

loading...

نوشته مشابه

پوشیدن لباس تنگ موجب عقیم شدن مردان می شود!

همینکه جریان خون قلب مختل می شود، دچار سکته قلبی می شویم. استفادة نامناسب از لباسها و نشستن طولانی مدت بخصوص در وضعیتهای خاص, ناباروری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *