گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / مردی که عکسهای خصوصی همسرش را در اینترنت گذاشته بود دستگیر شد
loading...

مردی که عکسهای خصوصی همسرش را در اینترنت گذاشته بود دستگیر شد

دستگیری مرد

رییس پلیس فتای آذربایجان‌شرقی از شناسایی و دستگیری مردی که با پخش تصاویر همسر سابقش در یک سایت اینترنتی قصد انتقامجویی از وی را داشت، خبرداد.

سرهنگ قاسملو در این‌باره گفت: درپی شکایت زنی مبنی بر هتک حرمت وی در فضای مجازی، ماموران اقدامات خود برای شناسایی و دستگیری متهم را آغاز کردند.

رییس پلیس فتای آذربایجان‌شرقی ادامه‌داد: شاکی در شکایت خود مدعی شد که فرد ناشناسی با انتشار تصاویر خصوصی وی در اینترنت به همراه درج مطالب کذب موجب آزار و آبروریزی وی شده است.

قاسملو افزود: پس از تحقیقات نشانه‌هایی از متهم مشاهده و مشخص شد که وی همسر سابق شاکیه بوده و در اقدامی متهم در منزل پدری دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

رییس پلیس فتای استان آذربایجان‌شرقی ادامه‌داد: متهم پس از رویت شواهد و مدارک به جرم خود اعتراف و معترف شد که به قصد تسویه حساب و انتقام از همسرسابقش اقدام به این کار کرده است.

وی خاطر نشان کرد: در بررسی‌ها مشخص شد که طرفین پرونده چند سال پیش از طریق اینترنت با هم آشنا شده و ازدواج کرده‌اند و به سبب عدم شناخت همدیگر، عمر زندگی آنان به کمتر از یکسال کفاف نداده و مسائل غیراخلاقی موجبات این جدایی شد و آنان با توجه به کینه‌ای که از همدیگر داشتند درصدد تضعیف شخصیت هم برآمدند.

قاسملو هشدار داد: خانواده‌ها بر ارتباطات اینترنتی فرزندان خود دقت بیشتری کرده و جوانان نیز نسبت به افرادی که در فضای مجازی با آنان آشنا می‌شوند هشیار باشند زیرا در این فضا به راحتی می‌توان تغییر چهره داد و خود را جای فرد دیگری القا کرد.

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *