عکس بازیگران, مدل لباس, اس ام اس, دانلود آهنگ
اس ام اس
عکس بازیگران, مدل لباس, اس ام اس, دانلود آهنگ
تبلیغ در اینترنت,تبلیغات رایگان
مدل ساعت, مدل لباس, عکس بازیگران مدل ساعت, مدل لباس, عکس بازیگران
دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران

قیمت گوشی آیفون ۵ در ایران

دسته : معرفی گوشی موبایل

قیمت ایفون 5

با رونمایی از جدیدترین محصول اپل، تب و تاب دوست‌داران محصولات این شرکت در سرتاسر دنیا به خصوص ایران به سر می‌برند. باید دید آینده آیفون ۵ در ایران به چه صورت می‌شود.

در برخی کشورها مانند ایران به دلیل عدم وجود قراردادهای مستقیم بین تولیدکننده گوشی تلفن همراه اغلب آیفون‌ها به صورت Unlock فروخته می‌شوند. در این حالت می‌توان هر نوع سیم کارتی روی آن قرار داد.

 

مدل‌هایی که وارد ایران می‌شوند

قضیه از آنجایی اهمیت پیدا می‌کند که اپل قیمت مدل‌های آنلاک آیفون ۵ را اعلام کرده است.

چنانچه پیش‌بینی می‌شد ۶۴۹ دلار برای آیفون ۱۶ گیگابایتی، ۷۴۹ دلار برای ۳۲ گیگابایتی و ۸۴۹ دلار برای ۶۴ گیگابایتی قیمت‌گذاری شده است. درست چیزی مشابه قیمت مدل آنلاک آیفون ۴S. البته برای کاربران ایرانی موضوع نانو سیم کارت هم وجود دارد. هر چند اغلب این امکان وجود دارد که با بریدن و نازک کردن میکروسیم کارت، می‌توان آن را تبدیل به نانو سیم کارت نمود.
با این حال همیشه این سوال مطرح است که دلیل اختلاف زیاد قیمت گوشی آیفون در ایران قیمت درج شده در سایت‌ رسمی چیست؟ در حال حاضر قیمت گوشی آیفون مدل ۳GS حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار و مدل ۳G آن حدود ۱۰۰ دلار در سایت رسمی اپل است. این در حالی که همین گوشی در بازار ایران با قیمت ۷۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان عرضه می‌شود.
پیش‌بینی می‌شود نخستین گوشی‌های آیفون ۵ با قیمت حبابی و غیر منطقی پایه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و با قیمت سقف ۳ میلیون تومان عرضه شود. البته طبیعی است که این رقم با جلو رفتن زمان کاهش پیدا می‌کند. در حال حاضر قیمت ۱۶ گیگابایت آیفون ۴S یک میلیون و ۲۴۹، ۳۲ گیگابایت ۱ میلیون و ۴۳۰ و قیمت ۶۴ گیگابایتی آن ۱ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان است.۱۱۰

همچنین:

برای اطلاع از به روز شدن تاپ ناز، تولبار را با یک کلیک نصب کنید. ( برای نصب کلیک کنید )

جدیدترین مطالب

آنچه داغ است

تاریخ ارسال مطلب : ۲۷م شهریور, ۱۳۹۱

ارسال نظر

ایمیل شما در نظر منتشر نخواهد شد

طنز, خنده دار, با حال, بامزه
ss