گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اجتماعی / مهسا احمدی دختر بدلکار ایرانی بهترین جایزه بدلکاری را گرفت
loading...

مهسا احمدی دختر بدلکار ایرانی بهترین جایزه بدلکاری را گرفت

مهسا احمدی

مهسا احمدی برترین دختر بدلکار یارانی نام ایران را در زمینه بدلکاری در دنیا پر آوازه کرد

 

دختر بدلكار با كارنامه درخشان ٩ ساله‌‌اش، حالا نگاه بزرگان هاليوود را به خود جلب كرده تا جايي كه براي ايفاي نقش در سريال‌ها و فيلم‌هاي اكشن دعوت به كار شده است. مهسا براي اينكه در جمع بدلكاران دنيا باقي بماند اين روزها سخت در آمريكا تمرين مي‌كند، حتي بيشتر از قبل.

او مي‌گويد‌: «هفت روز هفته را تمرين دارم. طبق برنامه سه روز در هفته و آن هم چهار ساعت تمرين با يك گروه بدلكار، دو روز در هفته را كه در سالني كه اسپانسرم تهيه كرده و بقيه روزها را به صورت انفرادي براي حفظ آمادگي به تمرينات اختصاصي مي‌پردازم. نكته جالب اينكه در اين سالن‌ها كه براي تمرين مي‌روم از ابتدايي‌ترين تا پيشرفته‌ترين امكانات بدلكاري موجود است. مضافاً اينكه همه تمرينات با چند دوربين ضبط مي‌شود تا علاوه بر رفع ايرادات بتوانم همين نقش‌ها را جلوي دوربين هم انجام بدهم.»

مهسا به رؤياهايش فكر مي‌كند‌: «از روزي كه به آمريكا آمده‌ام همراه بدلكاران مطرح تمرين مي‌كنم و در سريال ويكيدسيتي بازي كردم و براي چند فيلم اكشن هم دعوت شده‌ام. مي‌خواهم با تجربيات جديدي از بزرگان بدلكاري به ايران برگردم و به دختران ايراني آموزش دهم.»

احمدي درباره جايزه ويژه بدلكاران مي‌گويد‌: « اكشن ايگن،جشنواره 8 ساله ويژه بدلكاران هاليوود است كه به 5 نفر اول جايزه مي‌دهند. در هفت سال قبل بدلكاران آمريكايي جايزه گرفته‌اند و هيچ ‌وقت يك خارجي سهمي از اين جوايز نداشت تا اينكه من اولين بدلكار خارجي بودم كه جايزه كريستال آوارد را گرفتم.»

او از اين جايزه خيلي خوشحال است‌: «نمي‌دانم چطور احساسم را بيان كنم. وقتي براي گرفتن جايزه اسمم را خواندند، تنها اشك شوق مي‌ريختم اما باورش برايم سخت بود. در خواب هم نمي‌ديدم با وجود همه بزرگان بدلكاري مثل گري‌ پاور كارگردان اكشن جيمزباند و مدير بدلكاران فيلم دو صفر هفت و كارگردان اكشن فيلم اسپايدرمن، جايزه بگيرم.»

احمدي از بازي در فيلم اسكاي ‌فال حس خوبي دارد‌: «اسكاي‌ فال مسير زندگي‌ام را تغيير داد و شايد به خاطر همين فيلم است كه الان در جمع بزرگان هاليوود هستم.»

جوان‌ترين بدلكار دنيا به ايراني بودنش افتخار مي‌كند‌: «من ايراني هستم و همه جا با افتخار مي‌گويم ايراني‌ام.»

در اين مراسم براي همه خيلي جالب بود كه يك دختر بدلكار ايراني حضور دارد. من كشورم را در دنيا مطرح مي‌كنم و حالا آرزويم اين است كه تمام زنان ايران‌زمين در بلندترين قله‌هاي موفقيت بدرخشند.»

احمدي از بي‌تفاوتي مسئولان سينمايي به حرفه بدلكاري انتقاد مي‌كند‌: «در طول ٩ سال كه به صورت حرفه‌اي بدلكاري مي‌كنم، از طرف هيچ ارگان يا مسئولي تشويق نشده‌ام‌ اما در سطح بين‌المللي مورد حمايت و تحسين بزرگان بدلكاري قرار گرفتم. به همين خاطر از بي‌توجهي مسئولان هنري بسيار ناراحتم چون واقعاً كشورم را دوست دارم و با تمام وجود مي‌خواهم براي كشورم كار كنم.»

مهسا احمدی بهترین جایزه بدلکاری را گرفت

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *