گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / خبرنگاران ایرانی با بازیکنان مصاحبه نکردند
loading...

خبرنگاران ایرانی با بازیکنان مصاحبه نکردند

خبر ورزشی

پس از ثبت نخستين شکست تاريخ فوتبال ايران به لبنان، رسانه‌هاي نوشتاري از حضور در ميکسد زون و گفت‌وگو با بازيکنان تيم ملي فوتبال خودداري کردند.

پس از آنکه تيم ملي ايران در سومين گام در رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني با شکست برابر لبنان اميدهايش را براي حضور در برزيل کم‌رنگ کرد، رسانه‌هاي نوشتاري از جمله خبرگزاري‌ها و روزنامه‌ها با خودداري از حضور در ميکسد زون (مکان گفت‌وگوي بازيکنان با خبرنگاران) از انجام گفت‌وگو با بازيکنان تيم ملي فوتبال خودداري کردند.

اين تصميم در حالي گرفته شد که بازيکنان تيم ملي فوتبال ايران در اردوي مجارستان در حرکتي عجيب با امضاي طوماري عليه رسانه‌ها، از گفت‌وگو با رسانه‌هاي گروهي خودداري کرده و به قول خود “رسانه‌ها را که محتاج انتشار گفت‌وگوهايشان هستند” را تحريم کردند.

ملي‌پوشان تيم ملي فوتبال که به خاطر قراردادهاي چند صد ميليوني و حتي ميلياردي‌شان زير فشار انتقاد رسانه‌ها و مقايسه‌شان با قهرمانان المپيک و پارالمپيک بودند، مدعي هستند که رسانه‌ها براي زنده بودن به انتشار گفت‌وگويشان با رسانه‌ها نياز دارند و اگر رسانه‌ها به رشته‌هاي ديگر بپردازند و فوتبال را با تمام حاشيه‌هايش کنار بگذارند، رجوع مخاطبان به رسانه‌ها کم مي‌شود و مردم ديگر علاقه‌اي به مراجعه به خبرگزاري‌ها و روزنامه‌هاي کشور ندارند.

با اين حال پس از موفقيت بزرگ ورزش ايران در بازي‌هاي لندن و کسب مقام‌هاي يازدهم در پارالمپيک و هفدهم در المپيک، به نظر مي‌رسد رسانه‌ها اين بار قصد دارند به جاي برجسته‌سازي بازيکناني که سال‌ها از ارائه نمايش خوب‌شان در ميادين قاره‌اي و جهاني مي‌گذرد، به قهرماناني بيشتر بپردازند که با حداقل امکانات و پول افتخارات بزرگي را براي مردم ايران رقم مي‌زنند./ورزش 3

loading...

3 دیدگاه ها

  1. تیتر روزنامه های فوقش سال آینده:مسؤولین فوتبال کشور پس از سه ماه گفت وگو از موافقت تیم بنگلادش برای برگزاری. یک بازی دوستانه خبر دادند!
    تو یه دهه گذشته یادم نمیاد زیاد سرمونو بخاطر فوتبال بالا آورده باشیم…پس آفرین,حقشونه…بزارین تحقیر بشن…بایدم مقایسه بشن…والیبالو آدم تماشا میکرد لذت میبرد…اونوقت تمام بودجه ورزش کشور میره تو حلق اینا,آخرشم این…بهتره همین الان حذف شیم تابشیم زنگ تفریح کشورای دیگه…والا…

  2. آقایون گفتن مصاحبه نمی کنن وای چه فاجعه ای…..

  3. خوب كاري كردن مصاحبه نكردن … دمشون گرم … والا با اين مف خورا چي ميخان بگن؟!؟!؟!؟!؟!؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *