عکس بازیگران, مدل لباس, اس ام اس, دانلود آهنگ
عکس بازیگران, مدل لباس, اس ام اس, دانلود آهنگ
اس ام اس
تبلیغ در اینترنت,تبلیغات رایگان
مدل ساعت, مدل لباس, عکس بازیگران مدل ساعت, مدل لباس, عکس بازیگران
دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران

لباس جنیفر لارنس در اسکار ۲۰۱۳ خبرساز شد +عکس

دسته : سینما و تلویزیون

عنوان برترین بازیگر نقش اول جهت دریافت جایزه اسکار برای هر بازیگری به عنوان یک لحظه مهم در زندگی ثبت میشود، اما این لحظه به یاد ماندنی برای “جنیفر لارنس” برنده این عنوان مهم با یک اتفاق فراموش نشدنی همراه بود.

 

جنیفر لارنس

 

این بازیگر ۲۲ ساله که برنده عنوان بهترین بازیگر زن برای بازی در فیلم “پلی بوک” شده بود هنگام رفتن روی سن اجرا برای دریافت جایزه اش دچار سانحه شد که او را به شدت دست پاچه کرد. جنیفر هنگام بالا رفتن از پله ها لباس بلند او زیر پایش گیر کرد و روی پله ها در مقابل چشم هزاران نفر افراد حاضر در محل اهدای جایزه و میلیونها نفر که این برنامه را به صورت زنده تماشا میکردند به زمین افتاد.

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس

هم بازیهای او “بردلی کوپر” و “هاو جک من” برای کمک به او شتابان به سمتش حرکتش کردند. اما او سریعا از جا برخاست و دست یاری آنها را رد کرد و به راهش ادامه داد تا به جایزه اش برسد.

هنوز چند وقتی از حادثه ای مشابه که برای این بازیگر بد شانس در یک جشنواره دیگر رخ داده بود نگذشته است.

جنیفر لارنس

دفعه پیش او هنگام رفتن روی سن اجرا متوجه نشد که دامن لباسش زیر پایه یک صندلی گیر کرده و این امر باعث شد تا دامن لباس وی دو تکه شود . تا مدتها این اتفاق سوژه رسانه ها بود . به نظر میرسد این ستاره موفق هالیوودی در انتخاب لباسهایش شانس و موفقیت چندانی ندارد.

 

 

همچنین:

برای اطلاع از به روز شدن تاپ ناز، تولبار را با یک کلیک نصب کنید. ( برای نصب کلیک کنید )

جدیدترین مطالب

آنچه داغ است

تاریخ ارسال مطلب : ۹م اسفند, ۱۳۹۱

ارسال نظر

ایمیل شما در نظر منتشر نخواهد شد

طنز, خنده دار, با حال, بامزه