گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سبک زندگی / مدل لباس / عکس دختران ایرانی در مجله مد آمریکایی
loading...

عکس دختران ایرانی در مجله مد آمریکایی

مجله ی FSHN که یکی از مجلات معتبر دنیای مد و فشن در سانفرانسسیکو است، برای اولین بار پرونده ای مختص فشن  ایران پدید آورده است. عکس های این مجموعه توسط افرا پورداد در تهران گرفته شده است. الیزابت تیریوت، ناشر اف.اس،اج.ان  گفته است که هدف مجله این است که مرزهای موجود در جهان را بشکند و استعداد های دنیای مد در سراسر جهان را به نمایش درآورد.

 

به همین دلیل است که در این شماره به طراحی های «زریر دیزاین» پرداخته و عکس هایی از تهران به نمایش گذاشته تا دنیا از زندگی روزمره در ایران، مطلع شود. سردبیر مجله، گاتام گاسوامی ضمن تمجید از عکس های افرا پورداد گفته که او از با استعدادترین عکاس های سانفراسیکو است و امیدوار است در آینده دوباره با وی همکاری کنند.

 عکس دختران ایرانی در مجله مد آمریکایی

عکس های این مجموعه با همکاری حدود ۲۰ نفر، از عکاس گرفته تا مدل و طراح و آرایشگر در بازار تجریش، خانه ی منوچهری و حمام کاشان گرفته شده است.

 

عکس دختر

 

با توجه به شعارهای تبلیغاتی این شماره ی مجله، به نظر می رسد داشتن عکس های اختصاصی از ایران، برای آنها بیشترین افتخار و اعتبار را داشته است و به همین دلیل در کاور مجله و در اخبار انتشاراتی خود، بیشتر از هر چیز، به داشتن عکس اختصاصی از ایران، اشاره کرده اند.  این مطلب از سایت رسمی مجله ی FSHN  و وبلاگ افرا پورداد، تهیه و تنظیم شده است.
دنیای مد و فشن, عکس های مجله مد امریکایی,دختران مدل تهرانی

 

 

دنیای مد و فشن, عکس های مجله مد امریکایی,دختران مدل تهرانی

 

 

دنیای مد و فشن, عکس های مجله مد امریکایی,دختران مدل تهرانی

/کافه سینما

loading...

3 دیدگاه ها

  1. عججججججججب همین ی مورد کم بود شکر خدا اضافه شد

  2. اووووووووووووه نه بابا!!!!

  3. این آقای بغلی چطوری چپ چپ نگه میکنه خندم گرفت آخه اینا از کجا معلوم که مانکنن با اینهمه پوشش اگه شکم داشته باشن هم معلوم نمیشه قدشونم که معمولیه !!!اومدن وسط خیابون از خودشون عکس میگیرن آبرومون میبرن حالا خارجیا فک می کنن سالن مد هم نداریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *