گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / اختصاصی تاپ ناز / اسلحه کشی مدونا برای تماشاگران کنسرتش! +تصاویر
loading...

اسلحه کشی مدونا برای تماشاگران کنسرتش! +تصاویر

مدونا
مدونا اسلحه اش را به طرف تماشاگران گرفت و اینکار او باعث شد که تعدادی از تماشاگران ، محل برگزاری کنسرت او را ترک کنند.مدنا در همه کنسرتهای تور جهانی خود با نام ام دی ان ای در هنگام اجرای دومین آهنگش که هفت تیر نام دارد اسلحه قلابی اش را به طرف تماشاگران می گیرد این درواقع بخشی از نمایش او برای اجرای این آهنگ است اما مردم منطقه دنور از این کار او اصلا” خوششان نیامد و خیلی ترسیدند. این منطقه در ۱۵ مایلی همان مکانی قرار دارد که در ماه ژوئن سال جاری یک جنایت وحشتناک درمحل نمایش فیلمی رخ داد.
اسلحه کشی مدونا
آرون فرانسوای ۲۵ ساله که یکی از تماشاگران این کنسرت بود گفت: همه شاد و خندان بودند تا اینکه ناگهان این آهنگ آغاز شد. همه متعجب و شوک زده آنجا ایستاده بودند و ترس در صورت همه دیده می شد . من سر و صداهای و جیغ های خیلی زیادی در اطرافم شنیدم.در طول فاجعه ای که در ماه ژوئن در یک سینما در نزدیکی منطقه”دنور” رخ داد ، ۱۲ نفر از جمله یک دختر ۶ ساله توسط یک مرد مسلح با نام جیمز هلمز کشته شدند و ۵۸ نفر زخمی شدند .
اسلحه کشی مدونا در کنسرت
به همین دلیل مرد این منطقه هنوز هم تحت تاثیر این حادثه هستند و از کوچکترین اتفاقی می ترسند اما مدنا به این موضوع اهمیت نداد و این قسمت از برنامه اش را حذف نکرد.به گزارش تاپ ناز نماینده مدنا در مورد این قسمت از برنامه مدنا گفت: این بخش یک قسمت مهم از برنامه بود و اگر آن را حذف می کردیم مثل این بود که بخواهیم پرده سوم نمایش هملت را حذف کنیم.
loading...

6 دیدگاه ها

  1. ای بابا انگار مدنای بیچاره مشکل روحی داشته.

  2. عقل که نباشد جان در عذاب است.

  3. من این اجراشودیدم اول خوشم اومدولی اسلحه روکه تودست مدونادیدم فهمیدم واقعاازلحاظ ارادی وروحی مشکل ذاره

  4. چه ربطی داشت به مشکل روحی روانی؟؟؟!!!!!!!!!
    یکی هم که مثه آدم جو میده و باحال اجرا میکنه، بهش میگن خل و چل!!!!!!!

  5. واقعآ هنرمند قابلیه،بخصوص زیبایی تاتوی پشتش که پایان اجرای نازش توی ترکیه آدمو به وجد میاره،منتظر تصاویر نازتر میمونم.

  6. خوشم اومد…
    خیلی کارش جالب و متفاوت بود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *