عکس بازیگران, مدل لباس, اس ام اس, دانلود آهنگ
عکس بازیگران, مدل لباس, اس ام اس, دانلود آهنگ
اس ام اس
تبلیغ در اینترنت,تبلیغات رایگان
مدل ساعت, مدل لباس, عکس بازیگران مدل ساعت, مدل لباس, عکس بازیگران
دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران دانلود آهنگ جدید, مدل لباس, عکس بازیگران

ازدواج مضحک همجنس بازها +تصاویر

دسته : عجیب ترین ها

واقعیت این است که تمدن غرب، مدتهاست که به انتها رسیده و ناچار شده برای ادامه حیات به سوی لذت های حیوانی برود. به گزارش ایران ناز نمونه ای از این خوی پست، ازدواج با همجنس است که در ادامه، تصاویری از مراسم باشکوه غربی ها برای  رسیدن به این لذت شوم قابل مشاهده است.

یکی از عبرت های قرآن برای انسان ها داستان قوم لوط است که به دلیل گرفتار شدن به این رفتار کثیف، دچار عذابی بزرگ شدند. اگر مسلمانان و سایر انسان های آزاده جهان، با این فرهنگ شوم غربی مبارزه نکنند بعید نیست که وقتی عذاب این وارثان قوم لوط نازل شد ما را هم به واسطه بی تفاوتی نسبت به آن دربرگیرد.

ازدواج مسخره,ازدواج همجنس بازها

ازدواج مسخره,ازدواج همجنس بازها

ازدواج مسخره,ازدواج همجنس بازها,ازدواج همجنس گرا

ازدواج مسخره,ازدواج همجنس بازها,ازدواج همجنس گرا

ازدواج مسخره,ازدواج همجنس بازها,ازدواج همجنس گرا

همچنین:

برای اطلاع از به روز شدن تاپ ناز، تولبار را با یک کلیک نصب کنید. ( برای نصب کلیک کنید )

جدیدترین مطالب

آنچه داغ است

دیدگاه دهنده
یه زن ایرانی گفته است:
آبان ۲۹م, ۱۳۹۱ - ۲:۴۴ ب.ظ

فکر می کنید که وضع در ایران و یا دنیای شرق و یا دنیای اسلام خیلی بهتره؟!؟!؟ در ایران خودمون هم آوردن به لذت های حیوانی !! کم نیست، نمونه اش هم ازدواج های پی در پی و متأسفانه قانونی!! مردان است!! همون مقدار که ازدواج همجنس بازها از نظر شما مضحک است، داشتن چند همسر در آن واحد برای غربی ها تنفر بر انگیز است و اسم اون خیانت به همسر می دونن و هر کس که در غرب این کار رو انجام بده منفور است!

دیدگاه دهنده
یک مرد ایرانی گفته است:
آبان ۲۹م, ۱۳۹۱ - ۳:۳۲ ب.ظ

در اینجا بهتر نیست. ولی اگر هم ازدواج با چند زن جایز هست، به شرط خبر داشتن و رضایت همسر اوله. که متاسفانه هیچکس همچین کاری نمیکنه. البته باز راه قانونی داره که همسر اول میتونه حقش رو بگیره.
ولی در غرب، اگر چند همسری باب نیست، ولی هر زوج در کنار همسرش، میتونه یک شریک هم داشته باشه! حتی زن غیر از شوهرش میتونه شریک جنسی داشته باشه! که قانونی هست و نیازی به آگاهی و رضایت همسر هم نداره! شما کدوم رو میپسندی؟
البته هیچکدام پسندیده نیست. ولی در شرایط مساوی بین بد و بدتر، چندهمسری شرف داره به چند شریکی بودن!

دیدگاه دهنده
یک پسر ایرانی گفته است:
آبان ۲۹م, ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۴ ب.ظ

شما چه کار داری به زندگی مردم؟
چه کار داری فلانی چه کسی رو دوست داره یا با چه کسی هم بستر میشه؟

می دونین خیلی از بزرگ ترین و مشهورترین آدمای دنیا از خواننده و بازیگر و شاعر و هنرمند و سیاست مدار و دانشمند همجنسگرا هستن؟ همینایی که اینجا بهشون گفتین حیوون چون با اختیار و با عشق با هم ازدواج کردن.

دیدگاه دهنده
یک مرد ایرانی دیگر گفته است:
آبان ۲۹م, ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۶ ب.ظ

داری اشتباه می کنی. کجای کره ی زمین اینجوریه؟ تو فارسی وان؟

دیدگاه دهنده
یه زن ایرانی گفته است:
آبان ۳۰م, ۱۳۹۱ - ۸:۳۰ ق.ظ

یه مرد ایرانی، لازم می دونم یا آوری کنم که در همه جای دنیا خیانت رد شده است و “زن غیر از شوهرش میتونه شریک جنسی داشته باشه! که قانونی هست و نیازی به آگاهی و رضایت همسر هم نداره!” هم خیانت است و من بررسی کردم این در هیچ کشوری قانونی و یا حتی عرف نیست! اگر کشوری رو سراغ دارید خوب نام ببرید و اگر نه باز هم من روی نظر خودم هستم.

ارسال نظر

ایمیل شما در نظر منتشر نخواهد شد

طنز, خنده دار, با حال, بامزه