گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / محسن یگانه : دوست دارم به کنسرت یاس بروم
loading...

محسن یگانه : دوست دارم به کنسرت یاس بروم

محسن یگانه و یاس
در روزهای گذشته گفت و گوی مفصلی از رپ پرطرفدار ایرانی «یاس» در مجله «نسل امروز» منتشر شد که بازتاب های فراوانی در پی داشت.

 

 این گفت و گو مصادف شد با انتشار تک قطعه ای از این خوانندهکه باز هم مورد پسند خیلی ها قرار گرفته و بازتاب های فراوانی داشته. در این بین محسن یگانه در صفحه شخصی اش درباره این خواننده و انتشار اثر جدیدش نوشته: «سلام یاس عزیزم.نه به خاطر اینکه توی مصاحبه ات لطف می کنی از من نام می بری، نه به خاطر اینکه این همه طرفدار داری، به خاطر این آهنگ جدیدت (وقت رفتن). من به شخصه ناراحتم که چرا یک موزیک سالم با کلمات سالم که خیلی سالم تر از خیلی از آهنگ های مهر خورده است باید غیرمجاز باشه!تبریک می گم چون تنها کسی هستی که تو این مدت ازت آهنگ بد نشنیدم. روز به روز هم بهتر از قبلی، شاید منو نشناسی! ولی ما همه مون این دوره گذروندیم. آرزو می کنم یک روز آلبومتو از فروشگاه بخرم و بیام کنسرتت. البته نه اون روزی که دیگه بریده باشی.» این جملات همانطور که پیش بینی می شد با استقبال «یاس» روبرو شد و این خواننده در پاسخ به صحبت های یگانه در سایت رسمی و صفحه شخصی اش نوشت: «برادر عزیزم محسن یگانه. سلام.

باید عرض کنم باعث افتخار است که نظرت را نسبت به کارم دادی و من هم امیدوارم روزی برسد که این سبک هم در ایران عزیزمان جایگاه خاص خود را باز کند و بتوانیم در میهنمان کنسرت برگزار و کار کنیم.

نمی دانم می شود یا خیر ولی من همچنان امیدوارم که روزی برسد که کسی به نوشته های من «آره» یا «نه» نگوید و بتوانم بدون نظارت مغرضانه مجاز بشوم زیرا همانطور که گفته ام، در عین حال که زیرزمینی می خوانم سعی می کنم چارچوب های فکری ام را لحاظ کنم. از صمیم قلب برای شما آرزوی موفقیت می کنم.»/تماشا

loading...

2 دیدگاه ها

  1. من عاشقه یاسم واقعا همه ی آهنگاش رو من تأثیر میزاره مثلا وقتی اولین بار آهنگ از چی بگمو شنیدم انقدر گریه کرده بودم که مامانم وقتی دیدم تعجب کرد واقعا حیف که یه همچین خواننده ای فقط به خاطر اینه سبکش فرق میکنه غیرمجاز باشه امیدوارم یه روز بریم کنسرتش و امیدوارم یاس فقط نبره از این همه اذیت مثل خیلی از خواننده هایی که رفتن اونور آب …. یاس توراخدا هر اتفاقی افتاد تو اینجا بمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *