گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / مرتضی پاشایی پدیده سال موسیقی پاپ می شود؟
loading...

مرتضی پاشایی پدیده سال موسیقی پاپ می شود؟

«يكي هست» با صداي «مرتضي پاشايي» سر انجام منتشر شد

مرتضی پاشایی

موسيقي ما – بهمن بابازاده: پس از سر و صداهاي فراوان، آلبوم «يكي هست» با صداي مرتضي پاشايي صبح ديروز به صورت همزمان در تهران و شهرستان منتشر شد.آلبومي كه خيلي ها اعتقاد دارند با توجه به فضاهاي عاشقانه و حسي اش بتواند بازار امسال را به خود اختصاص دهد و از كانديداهاي اصلي معرفي «پديده سال» بازار موسيقي نيز به حساب مي آيد.

مرتضي پاشايي را بايد آخرين نمونه موج «شادمهر ايسم» پس از حميد عسكري، محسن يگانه، رامين بي باك و … دانست كه هر از چندگاهي در بازار موسيقي كشور ظهور مي كنند و خودي نشان مي دهند. يا ماندگار مي شوند و در ادامه روند كاري شان با فاصله گرفتن از سبك و سياق شادمهر، مهر و امضاي خاص خود را پيدا مي كنند يا هيچ رقمه مورد توجه قرار نمي گيرند و به مرور محو مي شوند.

شرکت ققنوس صاحب امتیاز کار است و موسسه «تصویر دنیای هنر» هم آن را در بازار پخش كرده است.

 آلبوم یکی هست از مرتضی پاشایی

تنظیم‌هاي اين آلبوم را ميلاد ترابي و خود پاشايي انجام داده اند و اعضاي گروه «پازل باند » در اين بين همكاري هايي را داشته اند. در بخش ملودي سازي هم بيشترين سهم را خود پاشايي دارد و البته ميلاد ترابي نيز در چند كار او را همكاري كرده است. مهرزاد اميرخاني و علي بحريني هم ترانه هاي كار را سروده اند.

در روزهاي آينده گفتگوي مفصلي را با اين خواننده و تيم كاري اش درباره آلبوم و روند ورودش به بازار موسيقي كشور انجام خواهيم داد.

loading...

اولین دیدگاه

  1. من آهنگ یکی هست تو قلبم و آهنگی که برای مرحوم حجازی خونده بنام تو رفتی را خیلی دوست دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *