گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار هنرمندان / عکس تغییر چهره بازیگران معروف ایرانی به دلیل بالا رفتن سن!
loading...

عکس تغییر چهره بازیگران معروف ایرانی به دلیل بالا رفتن سن!

این روزها بازیگران ایرانی بسیار تلاش می کنند که چهره ای جوان داشته باشند و به لطف علم پزشکی در جوان سازی شاید دیرتر پیر شوند.در این مطلب عکس های جالب بازیگرانی را مشاهده می کنید که در دهه 40 زندگی خود به سر می برند.تغییرات مثبت و منفی که بر اثر گذشت زمان در چهره این بازیگران بوجود آمده را مشاهده می کنید.

 

نیکی کریمی

 

حتی اگر بخواهیم واقع‌بینانه‌تر قضاوت کنیم می‌توانیم مدعی شویم او از دختر جوانی که در «عروس» درخشید، ظاهر به مراتب بهتری هم دارد. فراز و فرودهای نیکی کریمی در زندگی کاری‌اش هیچ نمودی در چهره‌اش نداشته است.

نیکی کریمی

 

از یک قیافه ساده و چه بسا بی‌اشکال، این روزها به چهره‌ای متفاوت رسیده است. گاه به گاه با ته ریش و عینک در محافل مختلف ظاهر می‌شود و تغییر چهره‌اش را به این ترتیب نشان می‌دهد.

 

محمدرضا فروتن

 

فروتن هم مانند خیلی‌های دیگر در این لیست تبدیل به مرد جوان جاافتاده‌ای شده که اتفاقا این جاافتادگی حسابی به او می‌آید.

 

محمدرضا فروتن

 

شاید دیگر نتواند نقش یک دختر جوان را بازی کند اما بدون شک تفاوت مشخص او با چهره‌ای که در گذشته داشته یک روند صعودی را طی کرده است که خب، با جا افتادن بیشتر همراه شده.

 

مهتاب کرامتی

 

همه اینها نشان می‌دهد که روی چهره مهتاب کرامتی هم نمی‌توان ردی از گذر زمان پیدا کرد. اگر هم اثری وجود دارد، بدون شک یک تاثیرگذاری بهتر است.

 

مهتاب کرامتی

 

زمان همیشه هم زیادی منصف نیست. گاهی ردپایش خیلی واضح بر چهره افراد نقش می‌بندد. نمونه عینی این مثال، هدیه تهرانی است. بازیگر محبوب دو دهه اخیر سینما، جزو خانم‌هایی است که می توان به راحتی تفاوت گذشته و امروز را در چهره‌شان پیدا کرد.

 

هدیه تهرانی

 

اگرچه به نظر می‌رسد هدیه تهرانی این روزها از گذشته لاغرتر شده و شاید همین مسئله هم باعث شده تغییرات صورت او نمود بیشتری داشته باشد.

 

هدیه تهرانی

 

زمان اصلا زورش به چهره پارسا پیروزفر نرسیده. از ضیافت مسعود کیمیایی تا شکاف این روزهای کیارش اسدی‌زاده که در حال اکران است، چهره پارسا پیروزفر تغییر مشخصی را تجربه نکرده است.

 

پارسا پیروزفر

 

شاید کمی جا‌افتادگی و چهره‌ای پخته‌تر همه آن تاثیری باشد که زمان بر ظاهر او گذاشته است.

 

پارسا پیروزفر

 

او همان مهناز افشاری است که از اولین روزهای درخشش روی پرده نقره‌ای سینما، مشهور شد، این روزها بیشتر وقتش را برای فرزندش خرج می‌کند  اما با این حال، در قامت یک مادر فرق چندانی و گذشته نکرده است و اثری از آثار گذشت سال‌ها در صورت مهناز افشار دیده نمی‌شود.

 

پارسا پیروزفر

 

پارسا پیروزفر

او همیشه برای مخاطبان سینما بازیگر محبوبی بوده است و در عین حال شاید جزو معدود بازیگرانی باشد که هر چه زمان جلوتر رفته، خوش قیافه‌تر شده است.

 

بهرام رادان

 

بهرام رادان بالطبع تغییرات ظاهری بسیاری را تجربه کرده است که البته روی دور مثبت بوده. صورت او این روزها شمایل کاملا جا افتاده‌ای به خود گرفته و در واقع به سن و سالش می‌آید.

 

بهرام رادان

 

شهاب حسینی از یک پسر جوان همیشه مرتب و صد البته خوش‌تیپ به مرد جوان جا‌افتاده با ظاهری کمی آشفته تبدیل شده است.

 

شهاب حسینی

 

نکته اینجاست که او هنوز هم مثل سال‌هایی که جوان‌تر بود ، خوش‌تیپ و خوش‌قیافه است اما انگار تفاوت تنها در نوعی بی‌تفاوتی است که سبب شده شهاب حسینی کمتر از قبل به چهره خود توجه کند. با همه این احوال این آشفتگی باعث نشده که شهاب حسینی دیگر خوش‌تیپ و خوش‌چهره نباشد.

 

شهاب حسینی

 

محمدرضا گلزار هم در جمع کسانی قرار می‌گیرد که از دست زمان قسر در رفته هرچند عبور روزها چهره او را بیش از پیش جا افتاده کرده است و صورت مردانه‌تری را برایش ساخته که این موضوع به خودی خود یک فاکتور مثبت محسوب می‌شود.

 

محمدرض گلزار

 

البته نباید این نکته را هم از قلم انداخت که محمدرضا گلزار سال‌هاست که به طور دائم ورزش می‌کند و طبیعی است که استایل خود را حفظ کرده باشد.

محمدرض گلزار

اخبار فرهنگی و هنری – مجله زندگی ایده آل.برترین ها

loading...

7 دیدگاه ها

 1. شهاب حسینی و پارسا پیروز فر از اول هم خوشگل و جذاب بودن
  گلزار از اول هم زشت بود
  مهتاب کرامتی فکرکنم دماغشو عمل کرده
  نیکی کریمی هم اصلا زیبا نیست چهره اش تناسب نداره
  هدیه خوشگل نیست ولی جذابه
  بازیش هم از کریمی مغرور و کرامتی شیر برنج بهتره

 2. اینا چهره واقعیشون نیست با کلی عمل زیبایی و گریم و ارایش این میشن باز اقایون مثل اقای فروتن یا شهاب چرا با گذشت زمان جذاب تر هم شده ولی خانوما نه !!!
  مهتاب کرامتی هم از همون جونیش خیلی زشت بوده باز نیکی کریمی خوشگل تره

 3. کرامتی زیباترین هنرپیشه بدون جراحی ایران و عالیترین بینقصترین چهره رو داره برخلاف آنجلینا که تمام اجزای صورتش زشته. مهناز افشارم که از اول زشت بود زشت تر شده. هدیه هم صورتش خیلی درازه اصلا هم قشنگ نیس. ا ز صدقه سری شریفی نیا معروف شده. خیلی هم احساس مهم بودن میکنه. شهاب حسینی جذابه گلزار اصلا جذاب نیس. پارسا پیروزفرم قیافش شبیه دهاتی های لب مرزیه. خیلی جواده قیافش. یاد قیافه جواد ایرنا شیک هم افتادم

 4. هدیه ی سرسوزن قیافه نداره صورت دراز چشمای فوق العاده بیحالت انگار هرلحظه داره از حال میره. چی تو این دیدن با اون بازی مزخرف و سردو مسخرش. باعث تاسفه که هدیه ستاره باشه. مهناز افشارم همینطور اینا چطور بازیگر شدندد؟؟؟آخه مهناز افشار با اون چشای قلمبیده و صورت زمخت کجا ؟؟جوونیای گوگوش با اون لوندی و نازی کجا؟؟؟؟؟ کی گفته این بیریخت شبیه گوگوشه

 5. رویا جون موافقم مهتاب کرامتی از اول هم زشت بود

  صورتش دراز. دهنش خیلی گشاده مخصوصا وقتی میخنده . بازیش شیر برنج یخ

  پارسا پیروز چهره اش کلاسیک و کاملا هالیوود هست خیلی جذاب و خوشگل

 6. مهناز افشار حداقل بازیش گرمه
  ولی کرامتی کلا یک بازی درست حسابی نداشته

  من نمیدونم کی اینو بازیگر کرده

  مقایسه این با آنجلینا خیلی مسخره اس
  این کجااون ستاره جذاب کجا

  هدیه اگ صورتش دراز پس صورت کرامتی چیه ؟؟و
  وقتی می خنده کل صورتش میشه دهن.

  دماغشم هم عمل کرده. تو عکس تابلو
  خخخخ

 7. هدیه اگر بازیش مزخرف هست کرامتی ک اصلا بازی نداره
  خخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *