گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اجتماعی / اقدام عجیب پوتین برای حمایت از حیوانات!+تصاویر
loading...

اقدام عجیب پوتین برای حمایت از حیوانات!+تصاویر

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه که به انجام کارهای نمایشی برای تبلیغات شهره است در حرکتی جدید  سوار بر یک گلایدر موتوری شد و پیشاپیش گروهی از لک لک های سفید پرورشی در مسیر مهاجرتی آنها پرواز کرد .

به گزارش عصر ایران بهانه این اقدام پوتین نجات دادن گونه رو به انقراض لک لک های سفید سیبری است که به دلیل جلوگیری از خطر انقراض ، پرورش یافته هستند و فعالان محیط زیست در روسیه می خواهند این نسل پرورش یافته را به زندگی عادی و مهاجرت تشویق کنند و آنها را به دل طبیعت بسپارند.

مقصد مهاجرت تعیین شده برای این گونه لک لک ها به سمت جنوب و سرزمین های گرم تر آسیای مرکزی است که همزمان با آغاز فصل سرما در سیبری مسیری مطلوب برای لک لک های سفید است .

پوتین همان گونه که عکس ها پیداست لباسی سفید بر تن داشت و تلاش کرد با گلایدر موتوری خود هدایت مسیری از پرواز لک لک های سفید را به دست گیرد اما در ابتدای این پرواز تنها یکی از لک لک های پرورش یافته حاضر شد دنبال گلایدر حامل پوتین پرواز کند.

اقدام تبلیغاتی

حمایت از محیط زیست

پرواز پوتین

رئیس جمهور سوریه

loading...

3 دیدگاه ها

  1. خب خدا رو شكر مثل اينكه اگه انسانها خوابن و از اين دوز و كلكها خبر ندارن ، حيوانات بيدار شدن و دست سياست مدارا براشون رو شده!!!!

  2. آدم از وسط نصف بشه ضایع نشه…

  3. هههههه ههههههه…..!قهوه ای شده یواااااااااااااااااش…
    آخه پوتین…!اشکال نداره,حیووننُ لاشعور,متوجه مقام شامخ شما نیستن…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *