مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ

نکات خواندنی درباره فیلم بتمن علیه سوپرمن

فیلم بت من علیه سوپر من Batman v Superman: Dawn of Justice 2016

اطلاعات و نکات جالب در مورد فیلم بت من علیه سوپرمن

آخرین تریلر فیلم که هفته ی گذشته منتشر شد، اطلاعات جدید زیادی رو ارائه داد. بسیاری از شایعات و گمانه زنی ها رو تایید کرد و سوالات دیگری را هم به وجود آورد که احتمالا برای یافتن پاسخ آنها باید تا زمان اکران (4 ماه دیگر) صبر کنیم.
ما اطلاع داشتیم که بتمن و سوپرمن با هم مبارزه می کنند و پس از آن به دلایلی ارتباط دوستانه ای بین آنها برقرار می شود که زمینه های تشکیل یک گروه را به وجود می آورد. به علاوه از حضور یک تبه‌کار بسیار قدرتمندتر از لکس لوثر و همچنین زن شگفت انگیز با خبر بودیم.

 

Batman Vs Superman

 

بعد از دیدن جسد ژنرال زاد هم که در اختیار لوتر بود قابل حدس بود که شخصیت منفی دوم ولی اصلی فیلم دومزدی خواهد بود. طبیعتاً هنوز هم مسائل و سوالاتی وجود دارد که از آنها اطلاع نداریم اما 12 نکته‌‌ای که تریلر مشخص کرده را مرور کنیم.
1- کلارک کنت و بروس وین، برای اولین بار در مهمانی که لکس ترتیب داده با هم ملاقات می کنند.

 

اخبار,اخبار فرهنگی,فیلم بتمن

 

در طی این مدت تمام بحث ها بر سر تاریخ سازی بتمن و سوپرمن روی پرده های سینما بوده اما فعلا ما اینجا فقط خودرای و مغرور بودن این دو شخصیت رو مشاهده می کنیم. سکانس اولین ملاقات این دو نفر این قابلیت رو داشت که به نحوه دیگه ای هم نمایش داده بشه.
اما سوالاتی که پیش میاد: آیا اینجا واقعا کلارک از هویت واقعی بروس خبر نداره یا داره نقش بازی میکنه؟ آیا بروس وین مدت ها در دید عموم مردم بوده؟ و این لکس لوثره که تلاش داره برای اولین بار خودش رو به جهانیان معرفی میکنه؟
در این سکانس هر دو طرف سعی میکنن هویت قهرمان شهرشون رو به نحو دیگه ای نشون بدن و ازش دفاع کنن. نکته ی جالب دیگه هم اینکه بروس خودش به تنهایی رانندگی میکرد و ما آلفرد رو در ماشین ندیدیم!
2- بتمن در گذشته با جوکر مبارزه کرده.

 

اخبار,اخبار فرهنگی,فیلم بتمن

 

“مردم گاتهام با من موافق هستن، چون ما از عجیب الخلقه هایی که لباس دلقک میپوشن خاطره خوبی نداریم!”
این پاسخ بروس فقط برای عقب روندن کلارک و نشون دادن بی علاقگی ش نسبت به سوپرمن نیست، یادآوری میکنه که بتمن درگذشته با بزرگترین دشمنش (جوکر) رو به رو شده. در شات بعدی لباس قدیمی رابین رو می بینیم که گفته میشه جوکر با سیمان روی اون یادگاری نوشته! در تریلر “جوخه انتحار” هم دیدیم که بتمن با جوکر و هارلی کوئین مواجه شده و مبارزه میکنه.
3- لکس لوثر یک دیوانه ست که با همه ارتباط داره!

 

اخبار,اخبار فرهنگی,فیلم بتمن

“ممم بروس وين با کلارک کنت ملاقات مي کنه، عاشقشم. عاشق اينم که مردم رو دور هم جمع کنم”
این تریلر به خوبی نحوه و نوع بازی جسی آیزنبرگ در نقش لکس لوثر رو به ما نشون میده. آیزنبرگ یک کاراکتر سرخوش، روانی و بانفوذ در جامعه رو به خوبی به نمایش میزاره.
با توجه به تریلرها و تصاویر قبلی حضور پرینسس دایانا هم در این مهمانی قطعیه که با بروس وین همراه میشه. این سکانس از نحوه صحبت و رفتار عادی لکس با مردم وقتی در یک مکان خصوصیه حکایت میکنه.
4- بتمن به نبرد با سوپرمن می رود.

 

اخبار,اخبار فرهنگی,فیلم بتمن

آلفرد: تو داري درگير یک جنگ ميشي
بروس: اون حرومزاده (سوپرمن یا لکس؟) ما رو درگير جنگ کردآلفرد: ميدوني که اين بار نمي توني برنده بشي، اين خودکشيه!
بروس وین همچنان یکدندگی میکنه و نصیحت های شخص مورد اعتماد خودش یعنی آلفرد رو نادیده می گیره. مشخصه چیزی بیشتر از تخریب ساختمان های شرکت وین، بروس رو متقاعد کرده تا به مبارزه با سوپرمن بپردازه. شاید لکس؟!
5- لکس لوثر بتمن و سوپرمن را برای مبارزه نهایی تحریک می کند.

 

اخبار,اخبار فرهنگی,فیلم بتمن

 

“بزرگترين مسابقه بين گلادياتورها در جهان، پسر کريپتون در برابر خفاش گاتهام”
لکس نقشه هایی داره و نمیخواد بتمن یا سوپرمن مزاحمش بشن. در صورتی به اهدافش میرسه که بتونه کاری کنه این دو ابرقهرمان همدیگر رو نابود کنن. در تریلر قبلی دیدیم که سوپرمن جلوی لکس زانو زده، یعنی لوثر به هر طریق کاری کرده که باعث این حرکت سوپرمن شده. احتمالا روی مبارزه ش با بتمن هم تاثیر بسزایی گذاشته.
اینکه لوثر چه برنامه ای برای بتمن داره هم مشخص نیست اما مطمئناً از خشم بروس وین نسبت به خرابی های بوجود اومده توسط سوپرمن آگاهه. فقط یک مسئله میمونه که آیا لکس هویت مخفی بتمن و سوپرمن رو میدونه یا نه؟!
6- لکس، لوئیس لین را برخلاف میلش وادار به انجام کاری می کند.

 

اخبار,اخبار فرهنگی,فیلم بتمن

 

لوئیس: تو رواني هستي
لکس: اين کلمه سه هجايي [روانی] رو به کسايي ميگن که نسبت به ذهن کوچک شون بزرگ تر فکر ميکنن!
لوثر بعد از این پاسخ متقابلش به سر لوئیس تلنگری میزنه. به نظر میرسه تازه لوئیس متوجه شده که چیکار کرده و بُهت زده میشه در غیر این صورت بعیده اجازه بده کسی به این شیوه مسخره سربه سرش بزاره! مکانی هم که این دو نفر در حال صحبت هستن به نظر پشت بام یا پنت هاوس خاصی میاد دقیقا مثل جایی که در تریلر قبل دیدیم سوپرمن با چهره ی عصبانی جلوی لکس زانو زده بود. در مجموع از قضایا برمیاد که از لوئیس به عنوان یک طعمه برای به دام انداختن سوپرمن استفاده شده.
اگر دقت کرده باشید در این سکانس، دست لکس باندپیچی شده که طبق شایعات احتمالا لکس کریپتونایت رو به دست آورده و بعد از لمسش دستش رو سوزونده که در نهایت به طاسی و اون قیافه ی اصلی کاراکتر لکس لوثر منجر میشه! (اینجا)
7- آیا پارادیمون ها در فیلم حضور دارند؟ نشانه های حضور دارک ساید؟

 

اخبار,اخبار فرهنگی,فیلم بتمن

 

در تیزری که قبل از تریلر پخش شد، قسمت هایی از کابوس بتمن رو دیدیم اما خبری از موجودات پرنده نبود. این رویای بروس وین که توسط عوامل فیلم هم به عنوان کابوس (Knightmare) تایید شده، یک فضای آخرالزمانی رو به تصویر میکشه که سوپرمن در حال فرمانروایی و نابودی دنیاست.
این موجودات پرنده که به عنوان پارادیمون – ارتش بالدار دارک ساید – شناخته میشن هم جزئی از این رویا هستن. محتمل ترین ضدقهرمان برای فیلم دو قسمتی Justice League حضور دارک ساید هست.
در دنیای کمیک دارک ساید به عنوان فرمانروای سیاره اِپاکِلیپس قصد تسخیر جهان رو داره و به عنوان قدرتمندترین دشمن لیگ عدالت شناخته میشه.  شایعه ای صحبت از به اتمام نرسیدن کار دومزدی در این فیلم داره که کار رو به قسمت اول لیگ عدالت میکشونه و سپس دارک ساید وارد داستان میشه. [که بعید به نظر میرسه]
8- سوپرمن توانایی کشتن بتمن رو داره اما نمیخواد!

 

اخبار,اخبار فرهنگی,فیلم بتمن

 

از زمانی که عنوان فیلم مشخص شد، بحث بر سر این بوده که چه کسی برنده جدال بتمن و سوپرمن میشه. مبارزه ای بین یک خدا و یک فانی! سکانس های این سه تریلر رو که بررسی کنید متوجه میشید که قسمت های نبرد این دو قهرمان تقریبا یکسان نشون داده شد و دیالوگ ها هم خبر از برابری نتیجه نهایی میداد.
اما طرفداران سوپرمن به شدت روی این تئوری تاکید میکنن که مردپولادین رو با چی میشه شکست داد؟ کریپتونایت؟ زره آهنین؟ و… پاسخشون هم اینه که فقط خود سوپرمن هست که میتونه خودش رو شکست بده! برای مردپولادین پیامدهای قتل ژنرال زاد بسیار چشمگیر بوده و هنوز هم برای شکستن گردن زاد تاسف میخوره.
طبق شایعات، فیلم دو سال بعد از اون اتفاقات رو نشون میده که کال اِل تونسته خودش رو بازیابی کنه و کنترل بیشتری روی رفتارش داشته باشه.
اما بتمن که استاد بازی های روانیه احتمالا دنبال بازی با اعصاب سوپرمن میره. این جمله سوپرمن هم در تریلر میتونه تاکیدی بر این ادعا باشه “عقب بمون، من اگر میخواستم تو تا الان مرده بودی!”
9- دومزدی!

 

اخبار,اخبار فرهنگی,فیلم بتمن

 

بعد از اولین شاتی که در تریلر اول از جسد زاد دیدیم بلافاصله حدس ها به سمت دومزدی رفت. پچ پچ ها و صحبت های مردم هم درباره ی جسد، زره، سفینه و سلاح های ژنرال زاد بود که در اطراف شهر افتاده و دفن شده بود.
تنها کسی که میتونه علاقه مند به جمع آوری و بردن بدن و فناوری های زاد به آزمایشگاه باشه فقط لکس لوثره. در تریلر دیدیم که لکس حتی درخواست بازدید از جسد هم برای اطمینان کرد. (دیدن سر زاد) در ادامه هم بعد از به نتیجه نرسیدن اهدافش از مبارزه بتمن و سوپرمن، جسد رو تبدیل به دومزدی میکنه و رهاش میکنه تا به حساب این دو نفر برسه. احتمالا اصلی ترین دلیل تیم شدن بتمن و سوپرمن هم، حضور یک هیولای تغییریافته با ریشه کریپتونی به حساب بیاد.

 

در دنیای کمیک دومزدی تنها فردی که تونسته سوپرمن رو بکشه. شایعه ای این احتمال رو میده که با توجه به تِم دارکی که زک اسنایدر و وارنر برای دنیای خودشون انتخاب کردن و فیلمبرداری شدن صحنه ای از یک مراسم تشییع در میشیگان، سوپرمن در آخر فیلم کشته میشه و در پارت اول لیگ عدالت برمیگرده! اون مجسمه سوپرمن رو هم به عنوان یک مقبره در متروپولیس ساختن. [در مجموع احتمال ضعیفی به نظر میاد]
10- معرفی زن شگفت انگیز

 

اخبار,اخبار فرهنگی,فیلم بتمن

 

قبلا در دنیای تلویزیون زن شگفت انگیز به تصویر کشیده شده بود اما این دفعه برای اولین بار شاهزاده دایانا رو در یک فیلم سینمایی و کنار بتمن و سوپرمن می بینیم. نحوه ورودش هم به عنوان وندروومن، با نجات بتمن و سوپرمن به وسیله ی سپر آمازونیش صورت میگیره که برای مبارزه با دومزدی باهاشون همراه میشه. حضور این کاراکتر در فیلم کلیدی هست ولی برای آشنایی بیشتر با شخصیت زن شگفت انگیز باید منتظر اکران فیلم اختصاصی خودش در سال 2017 باشیم.
11- طنز!

 

اخبار,اخبار فرهنگی,فیلم بتمن

سوپرمن: اون با توئه؟
بتمن: من فکر میکردم با توئه!
بالاخره یک مقدار طنز هم در فیلم وجود داره. دنیایی که دی‌سی و وارنر در حال ساخت اون هستن به شدت سعی شده تاریک و واقعی جلوه کنه.
این مسئله در تریلرهای قبلی (حتی تریلرهای جوخه انتحار و Man of Steel) هم مشهود بود اما اینجا به نظر میرسه کمی روشنایی هم داریم! علاوه بر فان بازی های لکس لوثر، این دیالوگی که بین بتمن و سوپرمن ردوبدل شد هم بد نبود ولی مطمئناً این حد آخرش خواهد بود.
قبلا شایعه ای شده بود که DC جوک و طنز رو در فیلم های خودش ممنوع کرده! (که با این حساب رد میشه) در طرف مقابل هم مارول و دیزنی به اندازه ی کافی طنز و شوخ طبعی رو وارد فیلم های خودشون کردن که تفاوت های اساسی دو دنیا رو نشون میده.
12- برای اولین بار، سه‌گانگی

 

اخبار,اخبار فرهنگی,فیلم بتمن

 

برای دوست داران کمیک و بلاک باسترهای ابرقهرمانی، حضور سه شخصیت معروف در کنار یکدیگر بسیار جذاب و هیجان انگیزه.  مشخصاً این چند ثانیه ای که در تریلر بتمن، سوپرمن و وندروومن در کنار هم قرار گرفتن و آماده ی مبارزه با یک دشمن مشترک شدن برای خوره های ابرقهرمانی بسیار لذت بخش بوده.
فقط 4 ماه دیگه [برای ما 6 7 ماه تا کیفیت مناسب] تا دیدن این فیلم روی پرده های بزرگ آیمکس با اون صدای وحشتناک، برای دوست داران این کاراکترها باقی مونده.

 

 • مجردها - با یک کلیک همسر آینده خود را انتخاب کنید
 • چجوري تا عيد 12 کيلو کم کنم؟؟
 • چجوري بدون عمل جراحي بيني خود را کوچک و خوش فرم کنيم
 • بیش از 650 انتخاب برای هدیه روز مادر
 • چجوري ميتونم بدون تزريق ژل و بوتاکس صورتم رو چاق کنم
 • عکس های دختران سوپر نینجای ایرانی! (فیلم)
 • سریال اکیا خلاصه داستان قسمت آخر اکیا و داستان تمام قسمت های سریال اکیا
 • عکس های دختر 17 ساله زیباترین سوپر مدل جهان
 • داستان تلخ تجاوز جنسی به دختر 13 ساله توسط شوهر خواهر!
 • عکس های زیباترین زنان دنیا در سواحل دبی
 • تجاوز جنسی به دختر جوان در ماشین در حال حرکت! +عکس
 • داغ ترین عکس های بازیگران ایرانی و همسرانشان
 • تلگرام فیلتر می شود؟ وزارت ارتباطات در مورد مسدود شدن تلگرام توضیح داد
 • خبر جدید از اولیت های حج تمتع 96
 • طرز تهیه مرغ سوخاری با چاشنی لیمو چینی
 • عکس هایی از تزیینات شیک ماشین عروس
 • فال روزانه فال امروز جمعه 4 فروردین 1396
 • مصدومیت وحشتناک بازیکن فوتبال + تصاویر وحشتناک 18+
 • برای تقویت مغز و حافظه این 8 ماده غذایی را استفاده کنید
 • چگونه از افتادگی پوست جلوگیری کنیم؟
 • فضیلت و خواص سوره معارج
 • نخوردن آب باعث چه تعییرات بدی در بدن می شود؟
 • معرفی دختران جذاب پوتین رئیس جمهور روسیه و عکس های 2 دختر پوتین
 • دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند بنام اگه بارون بباره
 • تازه داماد سر قبر عروس رفت و متوجه شد که او زنده است!
 • زیباترین عکس های عاشقانه خفن زن و شوهر
 • دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی بنام یواشکی
 • زیباترین مدل های کفش برند lacosete
 • طرز تهیه کویسادیلای سبزیجات و پنیر
 • خوابیدن با آرایش چه بلایی بر سر پوست می آورد؟
 • بالا بردن سوخت و ساز و متابولسیم بدن با این روش ها
 • آموزش ساخت گوشواره چرمی زیبا
 • داغترین ها

 • مواد غذایی و خوراکی هایی که تاثیر مثبت بر شیر مادر دارند
 • انتخاب شماره دلخواه رایتل با سرشماره ۰۹۲۰
 • تعبیر خواب ترب
 • مدل کفش های مردانه بهاره گوچی GUCCI
 • دانلود آهنگ جدید محسن یاحقی خدا جز تو کی میدونه
 • عکس رضا صادقی و دختر اخمویش!
 • دختران خیابانی و بیماری ایدز
 • اس ام اس بیقراری عاشقانه
 • طرز تهیه آش ماست یک آش خوشمزه پاییزی برای سرماخوردگی
 • بانوی اول کره با لباسی راحت تر از قبل+عکس
 • سیروز کبدی ،علائم و درمان سیروز کبدی
 • حقه و ترفند برای کاهش وزن بدن
 • بیوگرافی و عکس های اردوغان در سریال در انتظار آفتاب
 • زندگینامه استاد محمد نوری + فهرست آلبوم ها
 • آشتی کنان جاستین بیبر و سلنا گومز خراب شد!
 • 10 ضرب المثل به مناسبت روز مادر
 • 8 اشتباه در مورد خواب کودک
 • آهنگ آخرین بار با صدای علی اصحابی
 • هم بازی شدن جواد عزتی با گلشیفته فراهانی
 • تصاویری از مجسمه ها و تندیس های عجیب و بی معنی
 • عکس های لو رفته چهره بدون آرایش هانیه توسلی!!
 • عکس های جذاب 2016 بریتنی اسپیرز
 • عکس های سلفی جدید نازلی رجب پور
 • گالری عکس سریال دیلا خانم (3)
 • عکس های جنیفر لوپز بدون آرایش
 • بستن تبلیغ