گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / خلاصه داستان سریال روح النا
loading...

خلاصه داستان سریال روح النا

خلاصه سریال روح النا

النا لافه زیبا به همراه پدرش و نامادری اش در یک هتل زیبا زندگی می کنند. او هیچ وقت عشق را در زندگی اش تجربه نکرده است تا وقتی که ادواردو را بی هوش وسط جنگل پیدا می کند او را به خانه اش می برد و از او پرستاری می کند و در این بین دل به ادواردو می سپارد. ادواردو هم به او همین حس عاشقانه را دارد پس انها در ساحل با مراسم ساده ای با هم ازدواج می کند و به ویلای ادواردو میروند و در انجا با خانواده بزرگ ادواردو روبرو می شوند.

وقتی النا پا در خانه شوهرش می گذارند با عکس همسر قبلی ادواردو مواجه می شود که در روز  عروسی او خودش را از بالای ساختمان به پایین انداخته است و خودکشی کرده و نام زن قبلی ادواردو هم النا بوده است.

النا هر شب از بالای عمارت صدای گریه و جیغ و ناله می شنود و این النا را می ترساند. از طرفی او می فهمد که شوهر و برادر شوهر ناتنی اش مونته کریستو دارای  ژن نادری هستند که اتفاقات عجیبی برای انها می افتد. النا همسر قبلی ادواردو یک خواهر دوقلو دارد که بعد از مرگ النا دیوانه می شود. نام این دختر دانیلا است . بعد از این مشکلات النا شروع می شود او مجبور مقابل خواهر دیوانه النا و روح النا و جادوگری که همیشه نزدیک این خانواده است و همین طور برادر ناتنی ادواردو جنگی را شروع کند.

بعد از مدتی متوجه می شویم که النا نمرده است و کسی که از بالای ساختمان به پایین پریده خواهر النا دانیلا بوده است. پس النا که دیوانه بود خانه را به اتش می کشد و در این میان مادر خوانده النا لافه می میرد. و از انجا که می دانید مسیحی ها تنها می توانند یک همسر داشته باشند حالا همسر اول ادواردو همسر قانونی او می باشد.

النا با کلک ادواردو رو قانع می کند که می خواهد از او طلاق بگیرد و در نوشیدنی او دارو می ریزد و در کنار ادواردو می خوابد تا النا لافه او را ببیند. النا لافه وقتی ان دو را با هم می بیند عصبانی می شود و برای تلافی با مونته کریستو برادر نا تنی ادواردو ازدواج می کند. اما موضوعی که جریان را پیچیده می کند این است که النا لافه از ادواردو باردار است اما به دروغ به همه می گوید که این بچه مونته کریستو است.

النای دیوانه بچه النا لافه را بعد از تولد می دزد و به دروغ می گوید که بچه بعد از تولد مرده است النا لافه دچار جنون می شود و ویلا را با عروسکی که فکر می کند بچه اش است ترک می کند و نا پدید می شود. ادواردو او را پیدا می کند ولی نمی داند که بچه ای که دست النای دیوانه است واقعا بچه النا لافه است. در نهایت مونته کریستو النا لافه را می دزد  و او را به دست مافیا می دهد اما ادواردو او را پیدا می کند اما ان النای دیوانه دوباره بچه را میدزد و می خواهد ویلا ر ا منفجر کند و فکر می کند که ادواردو مرده است.

در نهایت النا لافه می خواهد انتقام خود را از مونت کریستو و ان دسته مافیا بگیرد و همه انها را به پلیس معرفی می کند. ادواردو که از ان انفجار جان سالم بدر برده حافظه اش را از دست داده و بی هدف در خیابان ها می چرخد از طرفی ان النای دیوانه می خواهد بچه النا لافه را بکشد. از طرفی مونته کریستو در زندان با چند زندانی دعوا می کند و کشته می شود.

در نهایت النا لافه ادواردو و بچه اش را پیدا می کند از طرفی النای دیوانه می میرد و النا لافه و ادواردو و بچه اشان به خوبی با هم زندگی می کنند…..

این سریال ۱۱۷ قسمت ۴۲ قسمتی می باشد که در امریکا فیلم برداری شده و محصول تلموندرو است که بزرگترین کمپی است که سریال های اسپانیایی می سازد اما همه بازیگران این سریال مکزیکی هستند و در کل می توان گفت کار مشترک مکزیک و امریکا است.

 

loading...

18 دیدگاه ها

 1. لطفا یه کم خلاصه رو کاملتر کنید

 2. باماندانا موافقم ولی خوب شد که آدم بدا مردن

 3. عجب فیلمی شدااااا
  همه همدیگرو دزدیدن کهههههههههه

 4. من واقعا فیلم روح النا رو دوست دارم یعنی اگه یه روز نبینمش دیوونه میشم الانم که میخوام برم مسافرت نمیدونم باید چیکار کنم

 5. ‏‎ ‎خیلی فیلمش مسخرست

 6. با عاطفه موافق نیستم چون فیلمش خیلی مسخره نیست قابل تحمله اما من فقط فقط عاشق بنیامینم چون خیلی وحشی و جذاب و خوشگله

 7. من فقط فقط عاشق بنیامینم چون خیلی وحشی و جذاب و خوشگله

 8. من با نظر بعضی ها موافق نیستم سریال روح النا خوبی هست ومن هم عاشق ادواردو ، النا هستم

 9. من موندم این وسط تکلیف اندریا خواهر بنیامین چی میشه

 10. فیلم قشنگیه چون دختر های خوشگل زیاد داره….

 11. من هم باعاطفه موافق نیستم برعکس سریال روح النا خیلی قشنگ است و البته هیجان انگیز هست

 12. فیلمش خیلی خیلی قشنگه ولی النا همیشه میگذاشت حقش خورده بشه نانصب تیپای النا خوشکل بودن

 13. واقعا سريال خيلي مرتبيه

 14. واي خدا مردم از خوشي

 15. اق خیلی فلم مسخره یی است دلم به شور آمد

 16. خیلی سریال مسخره ای بود اخه توکجادیدی که مرده زنده بشه

 17. هههههه واي مردم از خنده حتما تو ديدي كه زنده ميشه عسلا اين طور نيست خيلي فيلمه جالبي و قشنكه اوناي نفهميدن تا حاليشون كنم افتاد مهسا باران جون توام نميخاد دلت ب شور بيوفته خودم تو كردستانم روزي هزاران مرده و كشته ميبينم خيليم حال ميكنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *