گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / عجیب ترین ها / این زن خواننده از عمد بیماری ایدز را منتقل می کرد +عکس
loading...

این زن خواننده از عمد بیماری ایدز را منتقل می کرد +عکس

یک خواننده جوان و مشهور آلمانی این روزها درگیر یک پرونده جنجالی شده است. به گزارش تاپ ناز خانم نادژا بنایسا در سن 17 سالگی باردار میشود و در آن زمان متوجه می شود که به بیماری ایدز مبتلا شده است! او مدتها با یک فوتبالیست سنگالی در ارتباط بود تا اینکه در بین سال های 2004  تا 2006 با افراد دیگری نیز ارتباط پیدا میکند.
بیمار ایدز
در تمامی این سال ها او با تمام مردانی که با او دوست می شدند رابطه جنسی برقرار می کند بدون اینکه از بیماری خود به آنها چیزی بگوید و همین کار او باعث می شود که تعدادی از این مردان به ایدز آلوده شوند!
 بیمار ایدز
حالا دادگاه او را به جرم ارتباط جنسی با افراد مختلف بدون آگاه کردن آنها از بیماری خود محاکمه می کند،”نادژا” در دادگاه اعلام کرد که قبول دارد دوست پسرهایش را از این موضوع مطلع نکرده است اما هیچ کدام از آنها را مبتلا به ایدز نکرده است و این موضوع را قبول ندارد.
بیمار ایدز
بیمار ایدز
loading...

3 دیدگاه ها

  1. مقصر این خانوم نیست اون شریکای جنسیش باید رعایت میکردن.حداقل باید کاندوم رو که میکشیدن.

  2. این واقعا نمونه ی بارز یه ادم مبتلا به سادیسمه!
    واقعا که….

  3. این خانم از نظر من بی گناه است. وقتی بعضی از ما مردان شهوتمون ،چشمانمون را کور می کند و بدون توجه به عواقب کارمان فقط درپی ارضای خودمان هستیم ، حق نداریم گناه رابه گردن دیگری بیندازیم. شاید بعضی از ماهم به بیماریهایی پنهان مبتلاباشیم وباید برای سلامتی شریک جنسیمان از کاندوم استفاده کنیم .اما اینقدرازخودراضی هستیم که به خودمان ایمان داریم. مثلا هپاتیت ب خطرناکتراز ایدز است وراه سرایتش هم لب گرفتن وبزاق دهان . آیا آزمایش سلامتی داده ایم؟؟ و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *